Altus Servis Afşin Kahramanmaraş

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Afşin Kahramanmaraş
  • AdresKahramanmaraş, Afşin
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Afşin Kahramanmaraş

Altus Servis Afşin Kahramanmaraş

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırınları genel olarak tezgah üzerinde kullanılmaktadır. Denetleyici parçanın sorun yaşaması durumunda da ortaya çıkan arıza türüdür.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle kolu çıkarıp tekrar yerine iyice oturtun. Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz. En belirgin nedeni ise düzleştirici üzerinde bulunan gövdenin erimesinden kaynaklı arızalar oluşmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistans kireç bağlayarak çalışmayı engelleyebilir. Su ısıtıcısı kaynatmadan kapanma durumunda rezistans sisteminde sorun olabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir. Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir. Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir.Buzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Deterjan Alımı YapmıyorMakineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır. Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz. Derin Dondurucu Arızadan Çıkmıyor

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır. Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir. Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tekrar etmesi sonucunda servisi arayınız.Kurutma Makinesi Isınma Yapmıyor

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Kahramanmaraş Afşin Altus Buzdolabı ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Derin Dondurucu ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Çamaşır Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Bulaşık Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Kurutma Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Fırın ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Set Üstü Ocak ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Mikrodalga Fırın ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Klima ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Termosifon ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Radyotör ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Vantilatör ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Televizyon ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Çay Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Su Isıtıcı ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Mikser ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Blender ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Doğrayıcı ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Tost Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Mini Tost Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Buharlı Ütü ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Elektrikli Süpürge ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Şarjlı Süpürge ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Tartı ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Su Sebili ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Ankastre Ocak ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Ankastre Fırın ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Ankastre Aspiratör ServisiKahramanmaraş Afşin Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Afşin, Köyler, Arıtaş, Çobanbeyli, Çoğulhan, Tanır, Altınelma, Büyüktatlı

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.