Altus Servis Alaşehir Manisa

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Alaşehir Manisa
  • AdresManisa, Alaşehir
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Alaşehir Manisa

Altus Servis Alaşehir Manisa

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bir ohmmetre yardımı ile parçanın hasar alıp almadığı öğrenilir. Diğer fırınlar ile aynı özelliklere sahip ürünlerdir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışma yapmama sorunu yaygın sorunlardan biridir. Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir. Bu yüzden şafta takılı olan kıl vb unsurlar temizlenerek makineniz eski performansınıza kavuşabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir. Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcının içinde leke oluşumu herhangi bir sorun değildir. Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeniz çalışırken kendiliğinden kapanıyorsa kontrol etmeniz gereken ilk yer toz haznesi ile beraber filtrelerdir. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Eğer termosifonunuzdan gelen sıcak su kahverengi ise ve metal tadı veriyorsa su ısıtıcınızın değiştirilmesi gerek. Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Blender çalışırken etrafa sıçratıyor ise bu durumda doğru açı ile kullanım sağlanmıyor demektir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır. Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Durma nedeninin çok çeşitlidir. Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.Aşırı köpüklenme ve köpük akıntısı sorunlarının oluşmaması için sıvı deterjan kullanımı da yapılabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Suyun ısınmaması rezistans ile ilgili olup teknik servis desteği alınması gerekmektedir. Çay makinesi çalışmıyor sorunu yağın arıza türlerinden biridir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır. Derin dondurucu çalışmama arızası elektrik kaynaklı sorunlar nedeniyle oluşabilir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

İlk olarak ütü tabanını temizleyin. Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Fırın kapaklarının zaman içinde kapanmasına zorluk yaşamaya başlaması lastik ve kapaklarla ilgili oluşan arızalardır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır. Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima sistemi kontrol edilmelidir. Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Manisa Alaşehir Altus Buzdolabı ServisiManisa Alaşehir Altus Derin Dondurucu ServisiManisa Alaşehir Altus Çamaşır Makinesi ServisiManisa Alaşehir Altus Bulaşık Makinesi ServisiManisa Alaşehir Altus Kurutma Makinesi ServisiManisa Alaşehir Altus Fırın ServisiManisa Alaşehir Altus Set Üstü Ocak ServisiManisa Alaşehir Altus Mikrodalga Fırın ServisiManisa Alaşehir Altus Klima ServisiManisa Alaşehir Altus Termosifon ServisiManisa Alaşehir Altus Radyotör ServisiManisa Alaşehir Altus Vantilatör ServisiManisa Alaşehir Altus Televizyon ServisiManisa Alaşehir Altus Türk Kahve Makinesi ServisiManisa Alaşehir Altus Çay Makinesi ServisiManisa Alaşehir Altus Su Isıtıcı ServisiManisa Alaşehir Altus Mikser ServisiManisa Alaşehir Altus Blender ServisiManisa Alaşehir Altus Doğrayıcı ServisiManisa Alaşehir Altus Tost Makinesi ServisiManisa Alaşehir Altus Mini Tost Makinesi ServisiManisa Alaşehir Altus Buharlı Ütü ServisiManisa Alaşehir Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiManisa Alaşehir Altus Elektrikli Süpürge ServisiManisa Alaşehir Altus Şarjlı Süpürge ServisiManisa Alaşehir Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiManisa Alaşehir Altus Tartı ServisiManisa Alaşehir Altus Su Sebili ServisiManisa Alaşehir Altus Ankastre Ocak ServisiManisa Alaşehir Altus Ankastre Fırın ServisiManisa Alaşehir Altus Ankastre Davlumbaz ServisiManisa Alaşehir Altus Ankastre Aspiratör ServisiManisa Alaşehir Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Alaşehir, Köyler, Kavaklıdere, Killik, Uluderbent, Yeşilyurt

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.