Altus Servis Aliağa İzmir

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Aliağa İzmir
  • Adresİzmir, Aliağa
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Aliağa İzmir

Altus Servis Aliağa İzmir

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın düğmeleri çalışmama sorunu düğme ve fırın kaynaklı oluşan sorunlardan biridir. Mikrodalga fırın ısıtmayı sürekli durdurma sorunu şebeke voltajlarında dalgalanmalar ve düşüşlerin yaşanması sonucunda oluşan arızalardır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Mikser çok sesli çalışma sorunu motor ve parça kaynaklı arızalardan biridir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç Kurutma Makinesi Kendiliğinden KapanıyorKurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz. Su Isıtıcı Rezistansı Sürekli Yanıyor

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu. Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon Çalışmıyor Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabının soğutucu bölmesi in terleme yapma sorunu nedenleri arasında bulunulan ortam soğukluğunun yüksek olması ve sıcaklık ayarlarının 10 derecenin altına düşme durumlarında terleme oluşmaktadır. Servis aranarak parça değişimi yapılmalıdır.Aşırı yüksek soğuk bir ayarda dondurucu kullanımı yanlıştır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri ÇalışmıyorMakine Gürültü ÇalışıyorÇamaşır makinesi ayar düğmeleri çalışmama sorunu parça kaynaklı arızalardan biri olarak bilinmektedir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi ÇalışmıyorRezistansta meydana gelen arızalarda sigorta attırmaktadır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Yüksek ve düşük voltajı elektrik dalgalanmaları dondurucunun motoruna ve beynine zarar vererek çalışmamasına neden olur.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Televizyon Ekranında Sinyal Yok Yazısı ÇıkıyorAndroid Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir. Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın Kısa Devre Yapıyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir. Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sigorta kontrolü yapınız. Kurutma Makinesi Sigorta Attırıyor

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Fan motoru kontrol edilmelidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++İzmir Aliağa Altus Buzdolabı Servisiİzmir Aliağa Altus Derin Dondurucu Servisiİzmir Aliağa Altus Çamaşır Makinesi Servisiİzmir Aliağa Altus Bulaşık Makinesi Servisiİzmir Aliağa Altus Kurutma Makinesi Servisiİzmir Aliağa Altus Fırın Servisiİzmir Aliağa Altus Set Üstü Ocak Servisiİzmir Aliağa Altus Mikrodalga Fırın Servisiİzmir Aliağa Altus Klima Servisiİzmir Aliağa Altus Termosifon Servisiİzmir Aliağa Altus Radyotör Servisiİzmir Aliağa Altus Vantilatör Servisiİzmir Aliağa Altus Televizyon Servisiİzmir Aliağa Altus Türk Kahve Makinesi Servisiİzmir Aliağa Altus Çay Makinesi Servisiİzmir Aliağa Altus Su Isıtıcı Servisiİzmir Aliağa Altus Mikser Servisiİzmir Aliağa Altus Blender Servisiİzmir Aliağa Altus Doğrayıcı Servisiİzmir Aliağa Altus Tost Makinesi Servisiİzmir Aliağa Altus Mini Tost Makinesi Servisiİzmir Aliağa Altus Buharlı Ütü Servisiİzmir Aliağa Altus Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİzmir Aliağa Altus Elektrikli Süpürge Servisiİzmir Aliağa Altus Şarjlı Süpürge Servisiİzmir Aliağa Altus Saç Kurutma Makinesi Servisiİzmir Aliağa Altus Tartı Servisiİzmir Aliağa Altus Su Sebili Servisiİzmir Aliağa Altus Ankastre Ocak Servisiİzmir Aliağa Altus Ankastre Fırın Servisiİzmir Aliağa Altus Ankastre Davlumbaz Servisiİzmir Aliağa Altus Ankastre Aspiratör Servisiİzmir Aliağa Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Aliağa, Helvacı, Köyler, Yenişakran

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.