Altus Servis Antakya Hatay

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Antakya Hatay
  • AdresHatay, Antakya
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Antakya Hatay

Altus Servis Antakya Hatay

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Üçüncü neden ise magretronun bozulmasıdır. Mikrodalga Fırından Uğultu Geliyor

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Bu sorunların bir kısmı kullanıma bağlı olarak görülebileceği gibi bir kısmı da elektronik parçalardan dolayı oluşabilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır. Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kullanıcılarında rahat bir şekilde çözebileceği arızaları sizler için derledik. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Kireçlenmenin en büyük nedenleri arasında şebeke suyunun kullanımı vardır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge şarj olmama sorunu cihaz yada elektrik hatları ile ilgili bir sorundan kaynaklanmaktadır. Farklı hata kodları cihaz üzerinde belirerek kişiyi uyarmaktadır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir. Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Isınmaması için pek çok neden olabilir. Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır. Blender Çalışırken Çok Titriyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Sürekli devam etmez. Buzdolabı evlerin en çok kullanılan ürünleridir. Kapak kontrolü yapılmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su girişlerinde bulunan hortumlarda kullanılan contaların tam sıkılmama durumunda su akıtma sorununu oluşturmaktadır.Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin. Çamaşır Makinası Su Almıyor

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Servisten destek alınız. Çay makinesi hata veriyor sorunu göstergeli ekrana sahip olan cihazlarda hata koduna göre çözüm sağlanacaktır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır. Bu düğmenin yenisi ile değişimi sağlanabilir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir. Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu YapıyorGerekli tüm kontrolleri yapın.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. Fırın kapağı kapanmama sorunu elektrikle çalışan fırınlarda çok sık oluşmaktadır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Makine sıcak ise soğumasını bekleyin.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Kişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Hatay Antakya Altus Buzdolabı ServisiHatay Antakya Altus Derin Dondurucu ServisiHatay Antakya Altus Çamaşır Makinesi ServisiHatay Antakya Altus Bulaşık Makinesi ServisiHatay Antakya Altus Kurutma Makinesi ServisiHatay Antakya Altus Fırın ServisiHatay Antakya Altus Set Üstü Ocak ServisiHatay Antakya Altus Mikrodalga Fırın ServisiHatay Antakya Altus Klima ServisiHatay Antakya Altus Termosifon ServisiHatay Antakya Altus Radyotör ServisiHatay Antakya Altus Vantilatör ServisiHatay Antakya Altus Televizyon ServisiHatay Antakya Altus Türk Kahve Makinesi ServisiHatay Antakya Altus Çay Makinesi ServisiHatay Antakya Altus Su Isıtıcı ServisiHatay Antakya Altus Mikser ServisiHatay Antakya Altus Blender ServisiHatay Antakya Altus Doğrayıcı ServisiHatay Antakya Altus Tost Makinesi ServisiHatay Antakya Altus Mini Tost Makinesi ServisiHatay Antakya Altus Buharlı Ütü ServisiHatay Antakya Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHatay Antakya Altus Elektrikli Süpürge ServisiHatay Antakya Altus Şarjlı Süpürge ServisiHatay Antakya Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiHatay Antakya Altus Tartı ServisiHatay Antakya Altus Su Sebili ServisiHatay Antakya Altus Ankastre Ocak ServisiHatay Antakya Altus Ankastre Fırın ServisiHatay Antakya Altus Ankastre Davlumbaz ServisiHatay Antakya Altus Ankastre Aspiratör ServisiHatay Antakya Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Esentepe, Elektrik, Kanatlı, Haraparası, Aydınlıkevler, Kışlasaray, Gazipaşa, Köyler, Harbiye, Çekmece, Serinyol, Kuzeytepe, Karaali, Karlısu, Avsuyu, Subaşı, Dursunlu, Ekinci, Yoncakaya, Şenköy, Tosunpınar, Odabaşı, Narlıca, Küçükdalyan, Toygarlı, Güzelburç, Maşuklu, Ovakent, Gümüşgöze

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.