Altus Servis Arsuz Hatay

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Arsuz Hatay
  • AdresHatay, Arsuz
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Arsuz Hatay

Altus Servis Arsuz Hatay

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın arızası evlerde en çok kullanılan pratik pişirme ürünleri arasında sık görülen arıza türleridir. Üçüncü neden ise magretronun bozulmasıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kolu doğru açı ile taktığınızdan emin olun. Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır. Saç kurutma makineniz çalıştığı esnada ortama kötü koku yayabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı kireçlenme sorunu ısıtıcılarda meydana gelen yaygın sorunlar arasında yer almaktadır. İlk olarak su ısıtıcısı prize takılı olmayabilir veya fiş kısmında sorun olabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur. Kimi markalarda bu sigorta cihaza da gömmeli olabiliyor.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. Diğer ürünün çalışmaması çıkış hatlarında sorun olduğunu göstermektedir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorBlender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Buz oluşumu sonrasında gerekli temizleme ve buz kırma işlemleri dikkatli yapılmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar. Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır.Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Servisten destek alınız. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Prizde yaşanan sorunlarda dondurucuya güç gelmemesine neden olur. Dondurucudan Ses Gelme Sorunu

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir. Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinemin Tuşları Çalışmıyor Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı Tahliye kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Hatay Arsuz Altus Buzdolabı ServisiHatay Arsuz Altus Derin Dondurucu ServisiHatay Arsuz Altus Çamaşır Makinesi ServisiHatay Arsuz Altus Bulaşık Makinesi ServisiHatay Arsuz Altus Kurutma Makinesi ServisiHatay Arsuz Altus Fırın ServisiHatay Arsuz Altus Set Üstü Ocak ServisiHatay Arsuz Altus Mikrodalga Fırın ServisiHatay Arsuz Altus Klima ServisiHatay Arsuz Altus Termosifon ServisiHatay Arsuz Altus Radyotör ServisiHatay Arsuz Altus Vantilatör ServisiHatay Arsuz Altus Televizyon ServisiHatay Arsuz Altus Türk Kahve Makinesi ServisiHatay Arsuz Altus Çay Makinesi ServisiHatay Arsuz Altus Su Isıtıcı ServisiHatay Arsuz Altus Mikser ServisiHatay Arsuz Altus Blender ServisiHatay Arsuz Altus Doğrayıcı ServisiHatay Arsuz Altus Tost Makinesi ServisiHatay Arsuz Altus Mini Tost Makinesi ServisiHatay Arsuz Altus Buharlı Ütü ServisiHatay Arsuz Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHatay Arsuz Altus Elektrikli Süpürge ServisiHatay Arsuz Altus Şarjlı Süpürge ServisiHatay Arsuz Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiHatay Arsuz Altus Tartı ServisiHatay Arsuz Altus Su Sebili ServisiHatay Arsuz Altus Ankastre Ocak ServisiHatay Arsuz Altus Ankastre Fırın ServisiHatay Arsuz Altus Ankastre Davlumbaz ServisiHatay Arsuz Altus Ankastre Aspiratör ServisiHatay Arsuz Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.