Altus Servis Atakum Samsun

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Atakum Samsun
  • AdresSamsun, Atakum
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Atakum Samsun

Altus Servis Atakum Samsun

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın arızası elektrikli çalışarak yemek pişirmede kullanılan mutfak aletlerinde görülen arızalanma durumlarıdır. Mikrodalga fırın magnetron arızası yiyeceklerin tam olarak pişirilmemesi ve fırının yeteri kadar ısınmaması durumunda oluşan arıza türleridir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser arızaları cihazın çalışmasına engel teşkil edebilir. Konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin cihaza ciddi bir zarar vermemesi açısından servis tarafından yardım alınarak arıza giderilmelidir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır. Saç Kurutma Makinesi ve Düzleştirici Aşırı Isınıyor

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Bu gibi durumlarda ilk olarak ocak gözünün kapağını temizleyip kuruladıktan sonra tam bir şekilde yuvasına oturtmalısınız.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir. Bu türden sorunun giderilmesi için teknik servise başvurulması gerekmektedir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Başlığınızın alt kısmındaki süngerler dolu ve tıkalı olabilir. Toz haznesine giriş kısmında tıkanıklık ve kalıntı olması durumunda da cihaz kesik kesik çalışmaya devam edecektir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir. Termosifon Çalışmıyor

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Arıza devam etmesi durumunda servisten destek almanız önerilir. Buzdolabının bulunduğu ortam içerisinde nem oranının fazla olması ve kapaklarının açılması sırasında nemin içeri girmesi buzlanmaya neden olmaktadır. Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri ÇalışmıyorÇamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok SarsılıyorÇamaşır makinelerinin hortum filtresinde tıkanma oluşabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucum Aşırı Soğutma YapıyorTeknik servis ile iletişim kurarak arızayı söyleyiniz ve destek talep ediniz.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Android Led TV Bir Kısmı Karanlık GösteriyorKontrolleri yapınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir. Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırının içine su dökülmesi sorunu kullanım sırasında kullanıcı hatasından kaynaklanarak oluşur. Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır. Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Fan motoru kontrol edilmelidir. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Samsun Atakum Altus Buzdolabı ServisiSamsun Atakum Altus Derin Dondurucu ServisiSamsun Atakum Altus Çamaşır Makinesi ServisiSamsun Atakum Altus Bulaşık Makinesi ServisiSamsun Atakum Altus Kurutma Makinesi ServisiSamsun Atakum Altus Fırın ServisiSamsun Atakum Altus Set Üstü Ocak ServisiSamsun Atakum Altus Mikrodalga Fırın ServisiSamsun Atakum Altus Klima ServisiSamsun Atakum Altus Termosifon ServisiSamsun Atakum Altus Radyotör ServisiSamsun Atakum Altus Vantilatör ServisiSamsun Atakum Altus Televizyon ServisiSamsun Atakum Altus Türk Kahve Makinesi ServisiSamsun Atakum Altus Çay Makinesi ServisiSamsun Atakum Altus Su Isıtıcı ServisiSamsun Atakum Altus Mikser ServisiSamsun Atakum Altus Blender ServisiSamsun Atakum Altus Doğrayıcı ServisiSamsun Atakum Altus Tost Makinesi ServisiSamsun Atakum Altus Mini Tost Makinesi ServisiSamsun Atakum Altus Buharlı Ütü ServisiSamsun Atakum Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiSamsun Atakum Altus Elektrikli Süpürge ServisiSamsun Atakum Altus Şarjlı Süpürge ServisiSamsun Atakum Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiSamsun Atakum Altus Tartı ServisiSamsun Atakum Altus Su Sebili ServisiSamsun Atakum Altus Ankastre Ocak ServisiSamsun Atakum Altus Ankastre Fırın ServisiSamsun Atakum Altus Ankastre Davlumbaz ServisiSamsun Atakum Altus Ankastre Aspiratör ServisiSamsun Atakum Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Atakum, Kurupelit, Altınkum, Atakent, Çatalçam, Taflan, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.