Altus Servis Balçova İzmir

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Balçova İzmir
  • Adresİzmir, Balçova
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Balçova İzmir

Altus Servis Balçova İzmir

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bu oran altında mikrodalga fırınlar ısıtma sorunu yaşayabilir. Cihazı sıfırlamayı deneyin.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Motor kontrolü yapılmalıdır. Mikser Elektronik Kartı Yandı

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Cihazın fişe takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Servis tarafından kontrol edilmesi gerekir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı rezistansı sürekli yanma sorunu ısıtıcının kullanımı sırasında oluşan arızalardan biridir. Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir. Kablosuz Süpürge Şarj Olmuyor

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır. Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir. İlk olarak cihazın fişini kontrol ediniz.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Blender Çalışırken Birden Durdu

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır.Çamaşır makinelerinin kapakları tam oturmamaları durumlarında makina su alma işlemini yapamaz. Bağlantı cıvatalarında gevşeme olması da sarsılarak çalışmasına neden olur.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Hata Veriyor Teknik servis veya elektrik hizmeti veren yerler sorunu giderebilir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir. Derin dondurucu fan arızası genel olarak fanın eski işlevini yerine getirmemesi sonrasında oluşur.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir. Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir. Ntc kontrolü yapılmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Barista sürekli olarak bayat kahve kullanımı sonrasında eklenen yeni kahveyi öğütme ve almada başarısız olacaktır. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir. Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır. Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++İzmir Balçova Altus Buzdolabı Servisiİzmir Balçova Altus Derin Dondurucu Servisiİzmir Balçova Altus Çamaşır Makinesi Servisiİzmir Balçova Altus Bulaşık Makinesi Servisiİzmir Balçova Altus Kurutma Makinesi Servisiİzmir Balçova Altus Fırın Servisiİzmir Balçova Altus Set Üstü Ocak Servisiİzmir Balçova Altus Mikrodalga Fırın Servisiİzmir Balçova Altus Klima Servisiİzmir Balçova Altus Termosifon Servisiİzmir Balçova Altus Radyotör Servisiİzmir Balçova Altus Vantilatör Servisiİzmir Balçova Altus Televizyon Servisiİzmir Balçova Altus Türk Kahve Makinesi Servisiİzmir Balçova Altus Çay Makinesi Servisiİzmir Balçova Altus Su Isıtıcı Servisiİzmir Balçova Altus Mikser Servisiİzmir Balçova Altus Blender Servisiİzmir Balçova Altus Doğrayıcı Servisiİzmir Balçova Altus Tost Makinesi Servisiİzmir Balçova Altus Mini Tost Makinesi Servisiİzmir Balçova Altus Buharlı Ütü Servisiİzmir Balçova Altus Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİzmir Balçova Altus Elektrikli Süpürge Servisiİzmir Balçova Altus Şarjlı Süpürge Servisiİzmir Balçova Altus Saç Kurutma Makinesi Servisiİzmir Balçova Altus Tartı Servisiİzmir Balçova Altus Su Sebili Servisiİzmir Balçova Altus Ankastre Ocak Servisiİzmir Balçova Altus Ankastre Fırın Servisiİzmir Balçova Altus Ankastre Davlumbaz Servisiİzmir Balçova Altus Ankastre Aspiratör Servisiİzmir Balçova Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Balçova, İnciraltı

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.