Altus Servis Besni Adıyaman

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Besni Adıyaman
  • AdresAdıyaman, Besni
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Besni Adıyaman

Altus Servis Besni Adıyaman

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga Fırından Vızıltı Sesi GeliyorDüğmelerin çalışmaması kontrol panelinde arızaların oluşması ile ortaya çıkmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser üzerinde çatlak kontrolü yapılır. Mikser elektronik kart yanma sorunu cihazın aşırı güç harcaması sonucu oluşan arızalardan biridir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu durumda cihazın soğuması beklenmelidir. Saç düzleştiricisinin yanık koku çıkarmasının da nedeni kirli olmasından kaynaklanır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Set üstü ocağın çalışmamasının farklı nedenleri olabilir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu türden sorunun giderilmesi için teknik servise başvurulması gerekmektedir. Bu durumda da herhangi bir büyük sorun olmaması adına cihaz kendisini kapatmaktadır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Dairenin topraklama özelliklerinin olması gerekir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Çalışmıyor Haznedeki yiyeceklerin hacmini düşürün veya daha geniş bir kap içerisinde blenderi kullanın.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi sıkma sırasında çok sarılma sorunu makinede bulunan taşıyıcı ayaklarda dengenin bozulması sonrasında oluşan haftalardır. Askı yaylasında çıkma olması durumunda da sıkma sırasında aşırı sallanma meydana gelir.Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun içini n temizlenmesi ve ürünlerin doğru bir şekilde konulması tavsiye edilir.Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Android Led TV sürekli açılıp kapanma sorunu sık görülen arızalar arasındadır. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Kurutma Makinesi Sensör Arızası

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Adıyaman Besni Altus Buzdolabı ServisiAdıyaman Besni Altus Derin Dondurucu ServisiAdıyaman Besni Altus Çamaşır Makinesi ServisiAdıyaman Besni Altus Bulaşık Makinesi ServisiAdıyaman Besni Altus Kurutma Makinesi ServisiAdıyaman Besni Altus Fırın ServisiAdıyaman Besni Altus Set Üstü Ocak ServisiAdıyaman Besni Altus Mikrodalga Fırın ServisiAdıyaman Besni Altus Klima ServisiAdıyaman Besni Altus Termosifon ServisiAdıyaman Besni Altus Radyotör ServisiAdıyaman Besni Altus Vantilatör ServisiAdıyaman Besni Altus Televizyon ServisiAdıyaman Besni Altus Türk Kahve Makinesi ServisiAdıyaman Besni Altus Çay Makinesi ServisiAdıyaman Besni Altus Su Isıtıcı ServisiAdıyaman Besni Altus Mikser ServisiAdıyaman Besni Altus Blender ServisiAdıyaman Besni Altus Doğrayıcı ServisiAdıyaman Besni Altus Tost Makinesi ServisiAdıyaman Besni Altus Mini Tost Makinesi ServisiAdıyaman Besni Altus Buharlı Ütü ServisiAdıyaman Besni Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAdıyaman Besni Altus Elektrikli Süpürge ServisiAdıyaman Besni Altus Şarjlı Süpürge ServisiAdıyaman Besni Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiAdıyaman Besni Altus Tartı ServisiAdıyaman Besni Altus Su Sebili ServisiAdıyaman Besni Altus Ankastre Ocak ServisiAdıyaman Besni Altus Ankastre Fırın ServisiAdıyaman Besni Altus Ankastre Davlumbaz ServisiAdıyaman Besni Altus Ankastre Aspiratör ServisiAdıyaman Besni Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Besni, Köyler, Çakırhüyük, Suvarlı, Şambayat, Üçgöz, Kesmetepe

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.