Altus Servis Beyoğlu İstanbul

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Beyoğlu İstanbul
  • Adresİstanbul, Beyoğlu
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Beyoğlu İstanbul

Altus Servis Beyoğlu İstanbul

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın ısıtmayı sürekli durdurma sorunu şebeke voltajlarında dalgalanmalar ve düşüşlerin yaşanması sonucunda oluşan arızalardır. Mikrodalga fırın yiyecekleri ısıtmama sorunu şebeke voltajlarında meydana gelen düşüklük sonucunda oluşabilmektedir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Motor kontrolü yapılmalıdır. Mikser Çalışma Sırasında Bıçakları Hareket Etmiyor

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır. Düzleştirici Isınma Yapmıyor

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak gözünün az yanması sorunu genel olarak yemek taşması ve sıvı birikmesi sonucu oluşan arızalardır. Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Elektrik hatları kontrol edilmelidir. Kireçlenmeyi temizlemek genel bakımı ve aynı zamanda sıvı sağlığı açısından yararlıdır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir. Cihazın şarj olma durumunda bu ışıkların yanması şarj etmede başarısız olunduğuna ve kablonun hasar aldığını göstermektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz. Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir. Genel olarak teknik servis desteği alınmalıdır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur. Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır. Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.Makinenin birkaç kez su alıp boşaltması sağlanmalıdır. Çamaşır Makinesi Suyu Boşaltamıyor

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Servisten destek alınız. Çay makinesi hata verme sorunu karşısında hangi arızanın verildiği önemlidir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu ÇalışmıyorKompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorBuharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı Kahve oranı kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++İstanbul Beyoğlu Altus Buzdolabı Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Derin Dondurucu Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Çamaşır Makinesi Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Bulaşık Makinesi Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Fırın Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Set Üstü Ocak Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Mikrodalga Fırın Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Klima Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Termosifon Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Radyotör Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Vantilatör Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Televizyon Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Türk Kahve Makinesi Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Çay Makinesi Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Su Isıtıcı Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Mikser Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Blender Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Doğrayıcı Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Tost Makinesi Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Mini Tost Makinesi Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Buharlı Ütü Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Elektrikli Süpürge Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Şarjlı Süpürge Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Saç Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Tartı Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Su Sebili Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Ankastre Ocak Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Ankastre Fırın Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Ankastre Davlumbaz Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Ankastre Aspiratör Servisiİstanbul Beyoğlu Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Arapcami, Kemankeş, Pürtelaş, İstiklal, Cihangir, Tarlabaşı, Taksim, Kasımpaşa, Halıcıoğlu

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.