Altus Servis Beyşehir Konya

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Beyşehir Konya
  • AdresKonya, Beyşehir
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Beyşehir Konya

Altus Servis Beyşehir Konya

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın magnetron arızası yiyeceklerin tam olarak pişirilmemesi ve fırının yeteri kadar ısınmaması durumunda oluşan arıza türleridir. Aynı anda iki farklı cihazın tek bir fiş üzerinden çalıştırılması da cihazın çalışma sürekli ısınmayı engellemesine neden olacaktır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Düşük seviyede de çok ses çıkıyorsa motor ve karıştırıcı kol kısmında meydana gelen çatlak, deforme ve benzeri sorunlar kontrol edilmelidir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır. Aşırı ısınma ancak cihazların termik ve ısı parçalarında kir, toz ve saç gibi kalıntıların kalması sonucunda arıza oluşmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı su kaçırıyor arızası ısıtıcının ana yapısında meydana gelen çatlak veya deformeden dolayı oluşabilir. Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Bir teknik servise danışarak problemi ortadan kaldırabilirsiniz.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız. Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır. Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Kompresör Çalışmama Sorunu Evlerin en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan bu ürünlerde an sorunlar kişi tarafından da giderilebilir.Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Servis çağırılarak tuş ve ayar düğmelerinin değişimi sağlanmalıdır.Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır. İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi hata veriyor sorunu göstergeli ekrana sahip olan cihazlarda hata koduna göre çözüm sağlanacaktır. Çay Makinesi Çalışmıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucum Aşırı Soğutma YapıyorServis çağırılarak parça değişimi zanan kaybetmeden yapılmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorAndroid Led TV Çalışmıyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır. Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Hava sirkülasyonu ve su girişimi önleyecek kadar yük konulmaması gerekmektedir. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Farklı arıza kodları ekranda belirerek Fırının çalışmamasına ve motorunun yanmasına neden olur. Elektrikli ürünlerde patlama ve yanmaya neden olabilir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Kahve oranı kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız. Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Kişi fan değişimini yapamama durumlarında teknik bir servisten yardım alabilmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Konya Beyşehir Altus Buzdolabı ServisiKonya Beyşehir Altus Derin Dondurucu ServisiKonya Beyşehir Altus Çamaşır Makinesi ServisiKonya Beyşehir Altus Bulaşık Makinesi ServisiKonya Beyşehir Altus Kurutma Makinesi ServisiKonya Beyşehir Altus Fırın ServisiKonya Beyşehir Altus Set Üstü Ocak ServisiKonya Beyşehir Altus Mikrodalga Fırın ServisiKonya Beyşehir Altus Klima ServisiKonya Beyşehir Altus Termosifon ServisiKonya Beyşehir Altus Radyotör ServisiKonya Beyşehir Altus Vantilatör ServisiKonya Beyşehir Altus Televizyon ServisiKonya Beyşehir Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKonya Beyşehir Altus Çay Makinesi ServisiKonya Beyşehir Altus Su Isıtıcı ServisiKonya Beyşehir Altus Mikser ServisiKonya Beyşehir Altus Blender ServisiKonya Beyşehir Altus Doğrayıcı ServisiKonya Beyşehir Altus Tost Makinesi ServisiKonya Beyşehir Altus Mini Tost Makinesi ServisiKonya Beyşehir Altus Buharlı Ütü ServisiKonya Beyşehir Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKonya Beyşehir Altus Elektrikli Süpürge ServisiKonya Beyşehir Altus Şarjlı Süpürge ServisiKonya Beyşehir Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKonya Beyşehir Altus Tartı ServisiKonya Beyşehir Altus Su Sebili ServisiKonya Beyşehir Altus Ankastre Ocak ServisiKonya Beyşehir Altus Ankastre Fırın ServisiKonya Beyşehir Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKonya Beyşehir Altus Ankastre Aspiratör ServisiKonya Beyşehir Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Beyşehir, Köyler, Doğanbey, Üzümlü, Huğlu, Sadıkhacı, Karaali

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.