Altus Servis Biga Çanakkale

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Biga Çanakkale
  • AdresÇanakkale, Biga
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Biga Çanakkale

Altus Servis Biga Çanakkale

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın magnetron arızası yiyeceklerin tam olarak pişirilmemesi ve fırının yeteri kadar ısınmaması durumunda oluşan arıza türleridir. Dokunmatik yüzeyli fırınlarda yüzey üzerinin sürekli temizlenmesi de düğmelerin temassızlık yaşaması ve çalışmaması üzerinde etkili olmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle fişi ve priz bağlantısını kontrol etmelisiniz. Mikser elektronik kart yanma sorunu cihazın aşırı güç harcaması sonucu oluşan arızalardan biridir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricilerinde sıklıkla görülen problemlerden biri de budur. Düzleştirici ısınma yapmama sorunu bu tür rezistans ile çalışan elektrikle kullanılan cihazlarda sık olarak karşılaşılan arızalardır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin. Su girişleri engellenmesi ve çakmak her zaman kuru olmalıdır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz. Bir servis arayarak konu ile ilgili destek alınız.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor Bu probleme birçok etken neden olmuş olabilir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon ÇalışmıyorRezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır. Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Buzları temizleyebilir ve buzdolabının fişini çekerek bir ve iki gün dinlenmesi beklenebilir. Servis aranarak parça değişimi yapılmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir. Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir.Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Rezistans üzerinde ürünün çalışması sırasında yeterli ısının olup olmadığını kontrol edilmelidir. Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. İlk olarak televizyonu sıfırlayın.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütülerde şok buharı adı verilen yüksek buhar seviyesi bulunmaktadır. Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir.Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Pano üzerinden ayar yapılma sorunu sık olarak yaşanmaktadır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın . Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Arıza oluşması durumunda kurutma makineleri için servis aranmalı ve sorunun çözümü için destek alınması gerekmektedir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Cihazın çalışma aksanı kontrol edilmelidir. Ortam içerisinde havanın soğuma işlemlerinin yapılması soğutucu akışkan ile olmaktadır. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Çanakkale Biga Altus Buzdolabı ServisiÇanakkale Biga Altus Derin Dondurucu ServisiÇanakkale Biga Altus Çamaşır Makinesi ServisiÇanakkale Biga Altus Bulaşık Makinesi ServisiÇanakkale Biga Altus Kurutma Makinesi ServisiÇanakkale Biga Altus Fırın ServisiÇanakkale Biga Altus Set Üstü Ocak ServisiÇanakkale Biga Altus Mikrodalga Fırın ServisiÇanakkale Biga Altus Klima ServisiÇanakkale Biga Altus Termosifon ServisiÇanakkale Biga Altus Radyotör ServisiÇanakkale Biga Altus Vantilatör ServisiÇanakkale Biga Altus Televizyon ServisiÇanakkale Biga Altus Türk Kahve Makinesi ServisiÇanakkale Biga Altus Çay Makinesi ServisiÇanakkale Biga Altus Su Isıtıcı ServisiÇanakkale Biga Altus Mikser ServisiÇanakkale Biga Altus Blender ServisiÇanakkale Biga Altus Doğrayıcı ServisiÇanakkale Biga Altus Tost Makinesi ServisiÇanakkale Biga Altus Mini Tost Makinesi ServisiÇanakkale Biga Altus Buharlı Ütü ServisiÇanakkale Biga Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiÇanakkale Biga Altus Elektrikli Süpürge ServisiÇanakkale Biga Altus Şarjlı Süpürge ServisiÇanakkale Biga Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiÇanakkale Biga Altus Tartı ServisiÇanakkale Biga Altus Su Sebili ServisiÇanakkale Biga Altus Ankastre Ocak ServisiÇanakkale Biga Altus Ankastre Fırın ServisiÇanakkale Biga Altus Ankastre Davlumbaz ServisiÇanakkale Biga Altus Ankastre Aspiratör ServisiÇanakkale Biga Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Biga, Köyler, Bakacak, Gümüşçay, Gündoğdu, Karabiga, Sinekçi

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.