Altus Servis Birecik Şanlıurfa

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Birecik Şanlıurfa
  • AdresŞanlıurfa, Birecik
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Birecik Şanlıurfa

Altus Servis Birecik Şanlıurfa

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga arızaları nedenleri arasında kablo hatası, elektrik temassızlığı ve parça arızaları görülmektedir. Mikrodalga fırından uğultu gelme sorunu 3 nedenden dolayı oluşmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kolu doğru açı ile taktığınızdan emin olun. Konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin cihaza ciddi bir zarar vermemesi açısından servis tarafından yardım alınarak arıza giderilmelidir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Her iki ürün de çalışma prensipleri bakımından benzerlik göstermektedir. Yetkili servis ile iletişime geçilerek bu problemden kurtulabilirsiniz.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için servis çağırılması önerilir. Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Toz Haznesi Yanıp SönüyorKablo ve şarj aleti üzerinde kesik ve yırtılmaların olması süpürgenin şarj olmamasına neden olacaktır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir. Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir. Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.Eğer haznenin dışında bıçak dönüyorsa bu durumda haznedeki sert cisimleri çıkarmalısınız.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabına sesin oluşma nedenleri parça kaynaklı ya da buzdolabına oluşan hatalardan kaynaklanmaktadır. Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir. Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir. Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

ciddi bir arıza oluşması durumunda tehlike oluşmaması için alanında uzman bir servis çağırılmalıdır. Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz. Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz. Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz. Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Makine birkaç saniye ile kapalı kalacak şekilde bırakın ve ardında tekrar açma düğmesine basarak makineye güç gelmesini sağlayın.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüBu parçalarda arıza oluşması verimli çalışmamasına ve fırının çalışma esnasında ses çıkarmasına neden olur.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır. Kahve makinesi kahveyi vermeme sorunu temel nedenleri arasında baristanın kahveyi aşırı miktarda alması durumu vardır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız. Cihazı kontrol ediniz.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Cihazın çalıştığından emin olunduktan sonra hava üflememe sorunu yaşanıyorsa klimada yer alan soğutucu seviyelerinin kontrolü yapılmalıdır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Şanlıurfa Birecik Altus Buzdolabı ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Derin Dondurucu ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Çamaşır Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Bulaşık Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Fırın ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Set Üstü Ocak ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Mikrodalga Fırın ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Klima ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Termosifon ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Radyotör ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Vantilatör ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Televizyon ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Türk Kahve Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Çay Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Su Isıtıcı ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Mikser ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Blender ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Doğrayıcı ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Mini Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Buharlı Ütü ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Elektrikli Süpürge ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Şarjlı Süpürge ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Tartı ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Su Sebili ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Ankastre Ocak ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Ankastre Fırın ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Ankastre Davlumbaz ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Ankastre Aspiratör ServisiŞanlıurfa Birecik Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Birecik, Köyler, Ayran, Mezra

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.