Altus Servis Bismil Diyarbakır

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Bismil Diyarbakır
  • AdresDiyarbakır, Bismil
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Bismil Diyarbakır

Altus Servis Bismil Diyarbakır

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Ana hat sigortası kontrol edilmelidir. Mikrodalga fırın arızası elektrikli çalışarak yemek pişirmede kullanılan mutfak aletlerinde görülen arızalanma durumlarıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Düşük seviyede de çok ses çıkıyorsa motor ve karıştırıcı kol kısmında meydana gelen çatlak, deforme ve benzeri sorunlar kontrol edilmelidir. Cihazın gereğinden fazla ısınması durumunda cihaz enerjiyi keserek dinlenmesini sağlayacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir. Cihazın fişe takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Suyu Çok Geç Isıtıyor Kireçlenmeyi temizlemek genel bakımı ve aynı zamanda sıvı sağlığı açısından yararlıdır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. Servis ile iletişime geçilerek servis talep edilmelidir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir. Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Isınmaması için pek çok neden olabilir. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir. Eğer bıçaktan geliyor ise blenderde bulunan kasenin çıkarılarak kontrol edilmesi gerekir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Bobinlerin yanması aşırı ısınmaya neden olur. Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir. Buzdolabındaki yemeklerin çok hızlı bozulması sorunu nedenleri biri buzdolabı soğukluk aylarının çok düşük olması ve buzdolabı kapağının sürekli açık tutulması yer alır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Bu parça makinenin ses özelliğinde etkili bir parçadır. Amortisör adlı parçada meydana gelen arızalar da sarılma sorununun kaynaklarıdır. Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışma sorunu makine ayaklarında yere tam basmam ve zeminin eğimli olmasından kaynaklanıyor olabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Demlik kısmı yerine tam oturmalıdır. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu yeşil enerji lambası sönme sorunu enerji kesintilerinin yaşanması sonucu oluşur. En önemli ürün saklama araçlarından biridir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Android Led TV Çok Yavaş Açılıyorİlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Su seviyesini kontrol ediniz. Aşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir. Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Elektrik kontrol ediniz. Fırın Kapağı Kapanmıyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorKurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Diyarbakır Bismil Altus Buzdolabı ServisiDiyarbakır Bismil Altus Derin Dondurucu ServisiDiyarbakır Bismil Altus Çamaşır Makinesi ServisiDiyarbakır Bismil Altus Bulaşık Makinesi ServisiDiyarbakır Bismil Altus Kurutma Makinesi ServisiDiyarbakır Bismil Altus Fırın ServisiDiyarbakır Bismil Altus Set Üstü Ocak ServisiDiyarbakır Bismil Altus Mikrodalga Fırın ServisiDiyarbakır Bismil Altus Klima ServisiDiyarbakır Bismil Altus Termosifon ServisiDiyarbakır Bismil Altus Radyotör ServisiDiyarbakır Bismil Altus Vantilatör ServisiDiyarbakır Bismil Altus Televizyon ServisiDiyarbakır Bismil Altus Türk Kahve Makinesi ServisiDiyarbakır Bismil Altus Çay Makinesi ServisiDiyarbakır Bismil Altus Su Isıtıcı ServisiDiyarbakır Bismil Altus Mikser ServisiDiyarbakır Bismil Altus Blender ServisiDiyarbakır Bismil Altus Doğrayıcı ServisiDiyarbakır Bismil Altus Tost Makinesi ServisiDiyarbakır Bismil Altus Mini Tost Makinesi ServisiDiyarbakır Bismil Altus Buharlı Ütü ServisiDiyarbakır Bismil Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiDiyarbakır Bismil Altus Elektrikli Süpürge ServisiDiyarbakır Bismil Altus Şarjlı Süpürge ServisiDiyarbakır Bismil Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiDiyarbakır Bismil Altus Tartı ServisiDiyarbakır Bismil Altus Su Sebili ServisiDiyarbakır Bismil Altus Ankastre Ocak ServisiDiyarbakır Bismil Altus Ankastre Fırın ServisiDiyarbakır Bismil Altus Ankastre Davlumbaz ServisiDiyarbakır Bismil Altus Ankastre Aspiratör ServisiDiyarbakır Bismil Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Bismil, Köyler, Tepe, Yukarısalat, Ambar

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.