Altus Servis Çaycuma Zonguldak

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Çaycuma Zonguldak
  • AdresZonguldak, Çaycuma
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Çaycuma Zonguldak

Altus Servis Çaycuma Zonguldak

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Elektriklerin kısa süreli gitmesi ve fırının tekrar ısınma süresini ayarlaması gibi etkenlerde yiyeceklerin yeteri kadar ısınmamasına neden olur. Mikrodalga Fırından Uğultu Geliyor

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Teknik servis desteği alarak çözüm sağlanabilir. Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiriciniz yeterli ısıya gelmiyorsa rezistanslar zarar görmüş olabilir. Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

İlk olarak su ısıtıcısı prize takılı olmayabilir veya fiş kısmında sorun olabilir. Regülatör kontrolü yapınız.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Süpürge kullanmayan ev günümüzde yok denilecek kadar azdır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. . Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır. Buzdolabı arızası, en çok kullanılan ürünler arasında yaşanan belirli başlı sorunlar arasında yer almaktadır.Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinelerinin kapakları tam oturmamaları durumlarında makina su alma işlemini yapamaz. Çamaşır makinesi kapak açılmıyor sorunu bazı durumlarda kapakların sıkışması sonucunda da oluşur. Tahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Ağızları açık bir kap içerisinde ve poşet içerisinde saklama yapılmamalıdır.Servis müdahale edinceye kadar elektrikten çekişmeli ve elektrik gelmesi engellenmelidir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorAndroid Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın. Evlerin yardımcı ürünleri arasında ye alan makinelerde çeşitli arızalar uzun kullanımlar sonrasında oluşmaktadır.Ana yıkama motoru parçasında tıkanma ve sıkışma durumunda cihaz su alır ancak çalışmaya başlamaz.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir. Fırın fan arızası fan motorunda meydana gelen tıkanma ve kir nedeniyle oluşan arızalardır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır. Kurutma Makinesi Lif Birikme Arızası

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Suyun yeteri kadar boşalmasının mümkün olmadığı durumlarda da fan çalışmamaktadır. Klimayı besleyen kablolar içerisinde bir arıza oluşması durumlarında klima sigorta attırmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Zonguldak Çaycuma Altus Buzdolabı ServisiZonguldak Çaycuma Altus Derin Dondurucu ServisiZonguldak Çaycuma Altus Çamaşır Makinesi ServisiZonguldak Çaycuma Altus Bulaşık Makinesi ServisiZonguldak Çaycuma Altus Kurutma Makinesi ServisiZonguldak Çaycuma Altus Fırın ServisiZonguldak Çaycuma Altus Set Üstü Ocak ServisiZonguldak Çaycuma Altus Mikrodalga Fırın ServisiZonguldak Çaycuma Altus Klima ServisiZonguldak Çaycuma Altus Termosifon ServisiZonguldak Çaycuma Altus Radyotör ServisiZonguldak Çaycuma Altus Vantilatör ServisiZonguldak Çaycuma Altus Televizyon ServisiZonguldak Çaycuma Altus Türk Kahve Makinesi ServisiZonguldak Çaycuma Altus Çay Makinesi ServisiZonguldak Çaycuma Altus Su Isıtıcı ServisiZonguldak Çaycuma Altus Mikser ServisiZonguldak Çaycuma Altus Blender ServisiZonguldak Çaycuma Altus Doğrayıcı ServisiZonguldak Çaycuma Altus Tost Makinesi ServisiZonguldak Çaycuma Altus Mini Tost Makinesi ServisiZonguldak Çaycuma Altus Buharlı Ütü ServisiZonguldak Çaycuma Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiZonguldak Çaycuma Altus Elektrikli Süpürge ServisiZonguldak Çaycuma Altus Şarjlı Süpürge ServisiZonguldak Çaycuma Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiZonguldak Çaycuma Altus Tartı ServisiZonguldak Çaycuma Altus Su Sebili ServisiZonguldak Çaycuma Altus Ankastre Ocak ServisiZonguldak Çaycuma Altus Ankastre Fırın ServisiZonguldak Çaycuma Altus Ankastre Davlumbaz ServisiZonguldak Çaycuma Altus Ankastre Aspiratör ServisiZonguldak Çaycuma Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Çaycuma, Köyler, Filyos(Hisarönü), Perşembe, Saltukova, Karapınar, Kızılbel, Muharremşah, Nebioğlu

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.