Altus Servis Çayırova Kocaeli

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Çayırova Kocaeli
  • AdresKocaeli, Çayırova
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Çayırova Kocaeli

Altus Servis Çayırova Kocaeli

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sorun düzelmez ve devam ederse güç kaynağını kontrol etmeyi deneyin. Diğer fırınlar ile aynı özelliklere sahip ürünlerdir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kırılan dişlerin yenisi ile değiştirilmesi sesin ayarının düşmesini sağlayacaktır. Motorunun kontrol edilmesi gerekir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Ekranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır. En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

İçme ve filtre suları kullanımı tercih edilmelidir. Bir servis arayarak konu ile ilgili destek alınız.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon elektrik kaçakları olması sorunu binada ve dairede topraklama olmaması sonucu ortaya çıkan arızalardan biridir. Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Eğer çalışıyor ise diğer prizde bir arıza ve hat temassızlığı durumu oluşmuş demektir. Blender çalışma sırasında titriyorsa bu durumda fazla sert yiyecekleri parçalamaya çalışıyor olabilirsiniz.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır. Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çok fazla yük konulmaması önerilir.Makinelerin kullanım sırasında birçok farklı arıza oluşmaktadır. Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Ancak bu hatalar şu sebeplerden oluşur; kazan yerinde değil veya yerine tam oturmamış, demlik yerine oturmamış, demlik haznes koyulmamış, kazan içinde su kalmamış anlamına gelmektedir.Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Ürün kontrolü ve sorun tespiti yapılmalıdır. Derin dondurucu çalışmama arızası elektrik kaynaklı sorunlar nedeniyle oluşabilir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

şok buhar pompalarında meydana gelen bozulmalar karşısında pompanın değişimi gerekir. Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Doğru program ve sıcaklık ayarları ile makine çalıştırılmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Çok fazla su dökülmesi durumunda elektrik hattından ayırın ve kurulana işlemine devam edin. Elektrikle çalışan cihazlarda bilgi birikimi olmadan cihazlara müdahale edilmemelidir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır. Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Kocaeli Çayırova Altus Buzdolabı ServisiKocaeli Çayırova Altus Derin Dondurucu ServisiKocaeli Çayırova Altus Çamaşır Makinesi ServisiKocaeli Çayırova Altus Bulaşık Makinesi ServisiKocaeli Çayırova Altus Kurutma Makinesi ServisiKocaeli Çayırova Altus Fırın ServisiKocaeli Çayırova Altus Set Üstü Ocak ServisiKocaeli Çayırova Altus Mikrodalga Fırın ServisiKocaeli Çayırova Altus Klima ServisiKocaeli Çayırova Altus Termosifon ServisiKocaeli Çayırova Altus Radyotör ServisiKocaeli Çayırova Altus Vantilatör ServisiKocaeli Çayırova Altus Televizyon ServisiKocaeli Çayırova Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKocaeli Çayırova Altus Çay Makinesi ServisiKocaeli Çayırova Altus Su Isıtıcı ServisiKocaeli Çayırova Altus Mikser ServisiKocaeli Çayırova Altus Blender ServisiKocaeli Çayırova Altus Doğrayıcı ServisiKocaeli Çayırova Altus Tost Makinesi ServisiKocaeli Çayırova Altus Mini Tost Makinesi ServisiKocaeli Çayırova Altus Buharlı Ütü ServisiKocaeli Çayırova Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKocaeli Çayırova Altus Elektrikli Süpürge ServisiKocaeli Çayırova Altus Şarjlı Süpürge ServisiKocaeli Çayırova Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKocaeli Çayırova Altus Tartı ServisiKocaeli Çayırova Altus Su Sebili ServisiKocaeli Çayırova Altus Ankastre Ocak ServisiKocaeli Çayırova Altus Ankastre Fırın ServisiKocaeli Çayırova Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKocaeli Çayırova Altus Ankastre Aspiratör ServisiKocaeli Çayırova Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Çayırova, Şekerpınar

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.