Altus Servis Çekmeköy İstanbul

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Çekmeköy İstanbul
  • Adresİstanbul, Çekmeköy
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Çekmeköy İstanbul

Altus Servis Çekmeköy İstanbul

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın yiyecekleri ısıtmama sorunu şebeke voltajlarında meydana gelen düşüklük sonucunda oluşabilmektedir. Mikrodalga fırın kendiliğinden çalışmaya başlama hatası röle ve triyak üzerinde hata oluşması sırasında oluşan arızalardır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bıçaklarda oluşan arızalar cihazın çalışma esnasında bıçaklarının hareket etmemesine neden olacaktır. Eğer elektrik kısmında bir sorun yoksa cihazın içindeki elektronik aksamda sorun meydana gelmiş olabilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir. Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireçlenmeyi temizlemek genel bakımı ve aynı zamanda sıvı sağlığı açısından yararlıdır. Cihaz için bir servisten destek alınması önerilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Kablosuz süpürge çalışmaya başlayamama sorunu kablosuz olarak kullanılan süpürgelerde görülen bir durumdur.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Bu sızdırma aynı zamanda hem elektrik hem su faturanıza da olumsuz yansıyacaktır. Cihazın açık konumda olması gerekir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bıçaklarda donukluk oluşması arızalanmalara neden olmaktadır. Blender Bıçağı Kesmiyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir. Buzdolabı çalışmama arızası, belirli durumlarda ortaya çıkmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir. Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışma sorunu makine ayaklarında yere tam basmam ve zeminin eğimli olmasından kaynaklanıyor olabilir. Makine Deterjan Gözünden Su Akıtıyor

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.Kullanım sırasında makinenin sürekli sigorta attırması cihazda bulunan kısa devre kaynaklı bir arıza türüdür.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası SönüyorDondurucunun su tahliye kanallarının da kontrolü sağlanmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.Android Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın rezistans bozulma arızası fırınlarda en çok karşılaşılan ve çözümü için araştırma yapılan arızalar arasında yer alıyor. Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır. Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++İstanbul Çekmeköy Altus Buzdolabı Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Derin Dondurucu Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Çamaşır Makinesi Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Bulaşık Makinesi Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Fırın Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Set Üstü Ocak Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Mikrodalga Fırın Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Klima Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Termosifon Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Radyotör Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Vantilatör Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Televizyon Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Türk Kahve Makinesi Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Çay Makinesi Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Su Isıtıcı Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Mikser Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Blender Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Doğrayıcı Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Tost Makinesi Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Mini Tost Makinesi Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Buharlı Ütü Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Elektrikli Süpürge Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Şarjlı Süpürge Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Saç Kurutma Makinesi Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Tartı Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Su Sebili Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Ankastre Ocak Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Ankastre Fırın Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Ankastre Davlumbaz Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Ankastre Aspiratör Servisiİstanbul Çekmeköy Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Çekmeköy, Alemdağ(Alemdar), Ömerli, Taşdelen, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.