Altus Servis Ceylanpınar Şanlıurfa

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Ceylanpınar Şanlıurfa
  • AdresŞanlıurfa, Ceylanpınar
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Ceylanpınar Şanlıurfa

Altus Servis Ceylanpınar Şanlıurfa

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Düğmelerin çalışmaması kontrol panelinde arızaların oluşması ile ortaya çıkmaktadır. Mikrodalga fırın ısıtmayı sürekli durdurma sorunu şebeke voltajlarında dalgalanmalar ve düşüşlerin yaşanması sonucunda oluşan arızalardır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir arızaya neden olan ürünlerden biridir. Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kademe ayarında sıkıntı ve sorun oluşabilir. Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Bu yüzden kireç temizleme işlemi yapabilirsiniz. Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Böylelikle gücü yükselterek çekim gücünü de arttırabilirsiniz. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor Termosifon arızaları ile ilgili tüm arızalara yönelik çözümleri sizler için derledik.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Makine sadece belirli ısı kademe ayarlarında sigortayı etkileyebilir ya da açılır açılmaz sorun yaratabilir. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bıçak değişimi gerekli olacaktır. Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Defrost sensörünün arızalanarak ölümlerin yanlış yapılması da ay akıtma sorunlarına neden olmaktadır. Sorunun devam etmesi durumunda servisten yardım alınmalıdır.Buzdolabı Buz Tutuyor

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Makinede bulunan rezistans yerinden çıkarak su akıntısına sebep olabilir.Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Su kaynamasına rağmen hâlâ sorun devam ediyorsa bu durumda aktarma haznesinde sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek alabilirsiniz. Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucularda kullanılan teknolojiler diğer gereçlere nazaran daha hassas bir teknoloji içermektedir.Arızadan çıkmama durumu devam ettiği takdirde hemen servis aranmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ekranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir. Android Led TV Bir Kısmı Karanlık GösteriyorYapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Şok Buhar Vermiyor Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesinin Altında İnce Su Sızıntısı Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Kurutma makinesi sigorta attırma sorunu elektrik kaynaklı oluşabilecek ya da cihaz kaynaklı olabilen arızalar arasındadır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima Hava Üflememe Sorunu İlk olarak yapılması gereken işlem termostat ayarının değiştirilmesi ve sıcaklık ayarının düşürülmesi gerekmektedir. Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Şanlıurfa Ceylanpınar Altus Buzdolabı ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Derin Dondurucu ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Çamaşır Makinesi ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Bulaşık Makinesi ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Fırın ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Set Üstü Ocak ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Mikrodalga Fırın ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Klima ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Termosifon ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Radyotör ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Vantilatör ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Televizyon ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Türk Kahve Makinesi ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Çay Makinesi ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Su Isıtıcı ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Mikser ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Blender ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Doğrayıcı ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Mini Tost Makinesi ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Buharlı Ütü ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Elektrikli Süpürge ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Şarjlı Süpürge ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Tartı ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Su Sebili ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Ankastre Ocak ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Ankastre Fırın ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Ankastre Davlumbaz ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Ankastre Aspiratör ServisiŞanlıurfa Ceylanpınar Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Ceylanpınar, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.