Altus Servis Çiğli İzmir

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Çiğli İzmir
  • Adresİzmir, Çiğli
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Çiğli İzmir

Altus Servis Çiğli İzmir

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Fırın içerisinde metal kapların kullanımı yanlıştır. Bu tür kaplar hemen ısınma özelliklerine sahip ürünlerdir ve fırın içerisinde aşırı ısınmaya bağlı olarak kıvılcım oluşmasına neden olmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser üzerinde çatlak kontrolü yapılır. Bir anda sertleşen yiyecekler mikserin toplam gücünü aşıyor olabilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Makinelerin düzenli olarak bakımlarının ve temizliklerinin yapılması cihazların arıza ver memesini sağlayacaktır.Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcısı kaynatmadan kapanma durumunda rezistans sisteminde sorun olabilir. Küçük arızalardan cihazın çalışmamasına yol açabilecek büyük sorunlara kadar çeşitli sorunlar yaşanabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin gücü düşmüş olabilir. Kablo kullanımı yapılmadan kullanılan süpürgelerde toz haznesinin ışığının yanması cihaz içinde bulunan tozların temizlenmesi ve boşaltılması anlamına gelmektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon çalışmama sorunu elektrikle çalışan ısıtıcı ürünlerde çok sık sorulan sorulardan biridir. Su ısıtmamasının birkaç nedeni vardır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ışığı yanmıyor durumunda lamba zarar görmüş olabilir. Tost Makinesi Termostat Arızası

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Ürünleri Doğramıyor Blender Çalışırken Koku Yayıyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapağı sıkışması sorunu çok nedenli olmaktadır. Buzdolabı soğutma ayarı yapılmaması sorunu tuşlar ve soğutmaya yardımcı olan atar düğmelerine arızalanma durumlarında oluşmaktadır. Buzdolabı Motoru Devreye Girmiyor

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine içinde yük alma işlemi sonrasında kapağın kapatılması gerekir. Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir. Çamaşır makinesi çalışırken durma sorunu elektronik ev aletleri ardında sıklıkla görülen ve hataya neden olan arızalardır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Suyu IsıtmıyorCihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Kapak açıldığı halde ışık yanmaması durumunda ışık düğmesi arızalanmış olmaktadır. Çalıştırma rölesinde yanık oluşması durumunda hemen müdahale edilip değiştirilmesi gerekir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen Kapanıyor Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır. Kıyafetlerin şekil kazanması için önemli birer ev aletleridir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Parlatıcı kullanımı ürünlerin daha hızlı kurumasını sağlayacaktır. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık Makinem Su Alıyor Ama Elektrik Girmiyor

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir. Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir. Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihazı kontrol ediniz. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Elektronik cihazlar arasında yerini alan klimalar yaz ve kış dönemlerinde kullanılan önemli ürünlerdir. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++İzmir Çiğli Altus Buzdolabı Servisiİzmir Çiğli Altus Derin Dondurucu Servisiİzmir Çiğli Altus Çamaşır Makinesi Servisiİzmir Çiğli Altus Bulaşık Makinesi Servisiİzmir Çiğli Altus Kurutma Makinesi Servisiİzmir Çiğli Altus Fırın Servisiİzmir Çiğli Altus Set Üstü Ocak Servisiİzmir Çiğli Altus Mikrodalga Fırın Servisiİzmir Çiğli Altus Klima Servisiİzmir Çiğli Altus Termosifon Servisiİzmir Çiğli Altus Radyotör Servisiİzmir Çiğli Altus Vantilatör Servisiİzmir Çiğli Altus Televizyon Servisiİzmir Çiğli Altus Türk Kahve Makinesi Servisiİzmir Çiğli Altus Çay Makinesi Servisiİzmir Çiğli Altus Su Isıtıcı Servisiİzmir Çiğli Altus Mikser Servisiİzmir Çiğli Altus Blender Servisiİzmir Çiğli Altus Doğrayıcı Servisiİzmir Çiğli Altus Tost Makinesi Servisiİzmir Çiğli Altus Mini Tost Makinesi Servisiİzmir Çiğli Altus Buharlı Ütü Servisiİzmir Çiğli Altus Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİzmir Çiğli Altus Elektrikli Süpürge Servisiİzmir Çiğli Altus Şarjlı Süpürge Servisiİzmir Çiğli Altus Saç Kurutma Makinesi Servisiİzmir Çiğli Altus Tartı Servisiİzmir Çiğli Altus Su Sebili Servisiİzmir Çiğli Altus Ankastre Ocak Servisiİzmir Çiğli Altus Ankastre Fırın Servisiİzmir Çiğli Altus Ankastre Davlumbaz Servisiİzmir Çiğli Altus Ankastre Aspiratör Servisiİzmir Çiğli Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Egekent, Balatçık, İstasyonaltı, Büyükçiğli, Sasalı

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.