Altus Servis Çınar Diyarbakır

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Çınar Diyarbakır
  • AdresDiyarbakır, Çınar
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Çınar Diyarbakır

Altus Servis Çınar Diyarbakır

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sorun düzelmez ve devam ederse güç kaynağını kontrol etmeyi deneyin. Düşük voltaj nedenli ısıtma sorunun kaynağı araştırılmalıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kolu doğru açı ile taktığınızdan emin olun. Kırılan dişlerin yenisi ile değiştirilmesi sesin ayarının düşmesini sağlayacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Cihazın prize tam takılı olduğundan da emin olunmalıdır. En belirgin nedeni ise düzleştirici üzerinde bulunan gövdenin erimesinden kaynaklı arızalar oluşmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Gerekli düzenlemeleri yaparak tekrardan gaz akışını sağlayabilirsiniz. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Regülatör kontrolü yapınız. Suyun yüksek ısılara kısa sürede çıkması sonucunda cihazda kireçlenme oluşabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır. bu alanlarda tıkanıklık oluşması süpürgenin çalışma sırasında sürekli kesik kesik çalışmasına neden olacaktır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir. Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Bunun dışında lambayı yakacak olan kablolarda arıza meydana gelebilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Böyle bir durumda iç kısımdaki parçanın değiştirilmesi ve bıçağın yuvasına tam olarak oturtulması gerekmektedir. Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir. Dondurucu yeteri kadar soğutmuyor sorunu oluşum nedenleri arasında dondurucu aylarının yeteri kadar yükseltilmemesi neden olur. Buzdolabı alt kısmı soğutma yapmama sorunu fan kaynaklı arıza türlerinden biridir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makineleri belirli yük ve deterjan ile çalışmaktadır. Makinelerin sesli çalışması birçok alt nedeni olabilir.Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Kazan su seviyesi standart seviyede olmalıdır. Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir. Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Sorun devam etmesi durumunda cihaz devrelerinde aşırı ısınma sorunu da arızaya neden olabilir. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz. Damıtılan ve filtrelenen suların kullanımı buhar gözeneklerinin tıkanmaması açısından gereklidir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama Sırasında Uğultu Yapıyor Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz. Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Diyarbakır Çınar Altus Buzdolabı ServisiDiyarbakır Çınar Altus Derin Dondurucu ServisiDiyarbakır Çınar Altus Çamaşır Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Altus Bulaşık Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Altus Kurutma Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Altus Fırın ServisiDiyarbakır Çınar Altus Set Üstü Ocak ServisiDiyarbakır Çınar Altus Mikrodalga Fırın ServisiDiyarbakır Çınar Altus Klima ServisiDiyarbakır Çınar Altus Termosifon ServisiDiyarbakır Çınar Altus Radyotör ServisiDiyarbakır Çınar Altus Vantilatör ServisiDiyarbakır Çınar Altus Televizyon ServisiDiyarbakır Çınar Altus Türk Kahve Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Altus Çay Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Altus Su Isıtıcı ServisiDiyarbakır Çınar Altus Mikser ServisiDiyarbakır Çınar Altus Blender ServisiDiyarbakır Çınar Altus Doğrayıcı ServisiDiyarbakır Çınar Altus Tost Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Altus Mini Tost Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Altus Buharlı Ütü ServisiDiyarbakır Çınar Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiDiyarbakır Çınar Altus Elektrikli Süpürge ServisiDiyarbakır Çınar Altus Şarjlı Süpürge ServisiDiyarbakır Çınar Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiDiyarbakır Çınar Altus Tartı ServisiDiyarbakır Çınar Altus Su Sebili ServisiDiyarbakır Çınar Altus Ankastre Ocak ServisiDiyarbakır Çınar Altus Ankastre Fırın ServisiDiyarbakır Çınar Altus Ankastre Davlumbaz ServisiDiyarbakır Çınar Altus Ankastre Aspiratör ServisiDiyarbakır Çınar Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Çınar, Köyler, Ovabağ(Kilvan), Alatosun

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.