Altus Servis Çukurova Adana

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Çukurova Adana
  • AdresAdana, Çukurova
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Çukurova Adana

Altus Servis Çukurova Adana

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın magnetron arızası yiyeceklerin tam olarak pişirilmemesi ve fırının yeteri kadar ısınmaması durumunda oluşan arıza türleridir. Bir ohmmetre yardımı ile parçanın hasar alıp almadığı öğrenilir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çalışmaması durumu için farklı nedenler söz konusu olabilir. Mikser arızaları cihazın çalışmasına engel teşkil edebilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Yanık koku gelmesi, sıcak havanın gelmemesi, düzleştiricinin ısınmaması gibi çok sayıda problem görülebilir. Filtre tıkanıklığı sonrasında da bu tür arıza oluşmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgaz vanasından gaz geldiğinin kontrolü yapılmalıdır. Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Suyun yüksek ısılara kısa sürede çıkması sonucunda cihazda kireçlenme oluşabilir. Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgeyi şarj eden kablonun şarj etme özelliğine sahip olup olmadığının kontrolü yapılmalıdır. Kablosuz Süpürgede Kırmızı ve Mavi Işık Yanıp Sönüyor

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir. Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Bu parçalar cihazın ısınmasını sağlar. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bu durumda da bıçakların teknik serviste değiştirilmesi gerekir.Blender başlığının yerine tam oturmaması cihazın kullanılmamasına neden olur.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir. Aşırı buz birikmesi bip sesinin uzama nedenleri arasındadır. Buzdolabı Çalışmama Sorunu

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Gerekli kontrolleri yapınız.Çamaşır Makinesi Suyu BoşaltamıyorMakine zemini kontrol edilmelidir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinası Sigorta AttırıyorÇay makinesi sürekli su ısıtma arızası makinelerde görülen yaygın bir arıza türüdür.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Tahliye kanalında su kalması dondurucudan koku gelmesine neden olmaktadır.İçeri gelen havanın dışarı atılmasını sağlayan fan ve fan motoru anması durumunda müdahale etmeyin.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir. Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Gerekli tüm kontrolleri yapın. Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın.Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Soğutma sistemleri içinde oluşan pişme esnasında ortaya çıkan buharı soğutma işlemini yapmaya yardımcı olan parçalardır. Fanı çıkarmayı ve temizlemeyi bilgisi olmayan kullanıcılar yapmamalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir. Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Topraklama yapımı önemlidir.Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Adana Çukurova Altus Buzdolabı ServisiAdana Çukurova Altus Derin Dondurucu ServisiAdana Çukurova Altus Çamaşır Makinesi ServisiAdana Çukurova Altus Bulaşık Makinesi ServisiAdana Çukurova Altus Kurutma Makinesi ServisiAdana Çukurova Altus Fırın ServisiAdana Çukurova Altus Set Üstü Ocak ServisiAdana Çukurova Altus Mikrodalga Fırın ServisiAdana Çukurova Altus Klima ServisiAdana Çukurova Altus Termosifon ServisiAdana Çukurova Altus Radyotör ServisiAdana Çukurova Altus Vantilatör ServisiAdana Çukurova Altus Televizyon ServisiAdana Çukurova Altus Türk Kahve Makinesi ServisiAdana Çukurova Altus Çay Makinesi ServisiAdana Çukurova Altus Su Isıtıcı ServisiAdana Çukurova Altus Mikser ServisiAdana Çukurova Altus Blender ServisiAdana Çukurova Altus Doğrayıcı ServisiAdana Çukurova Altus Tost Makinesi ServisiAdana Çukurova Altus Mini Tost Makinesi ServisiAdana Çukurova Altus Buharlı Ütü ServisiAdana Çukurova Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiAdana Çukurova Altus Elektrikli Süpürge ServisiAdana Çukurova Altus Şarjlı Süpürge ServisiAdana Çukurova Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiAdana Çukurova Altus Tartı ServisiAdana Çukurova Altus Su Sebili ServisiAdana Çukurova Altus Ankastre Ocak ServisiAdana Çukurova Altus Ankastre Fırın ServisiAdana Çukurova Altus Ankastre Davlumbaz ServisiAdana Çukurova Altus Ankastre Aspiratör ServisiAdana Çukurova Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Mahfesığmaz, Beyazevler, Yurt, Huzurevleri, Yüzüncüyıl, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.