Altus Servis Darıca Kocaeli

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Darıca Kocaeli
  • AdresKocaeli, Darıca
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Darıca Kocaeli

Altus Servis Darıca Kocaeli

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın yiyecekleri ısıtmama sorunu şebeke voltajlarında meydana gelen düşüklük sonucunda oluşabilmektedir. Mikrodalga fırını resetlemeyi ve ayarlarını sıfırlamayı deneyin.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kartın yanması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Ekranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır. Rezistans da meydana gelen aşırı ısınma sonucu cihazda bulunan termik de açılma yapacaktır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın sarı renkte yanması sorunu ocağın yakılmaması gerektiğini gösterir. Genel olarak otomatik çalışma düzenine ve çakmak sistemine sahip olarak çalışır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı çalışmıyor sorunu farklı etmenlere bağlı olarak görülebilir. İçme ve filtre suları kullanımı tercih edilmelidir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

İlk olarak cihazı kapatıp yeniden açın. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.Mutfaklarda olması gereken belli başlı ürünlerden biridir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses Çıkartıyor Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır. Soğutma motoru ve pervanelere kontrol edilmelidir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinede yıkamaya neden olan bir bez ve yabancı cisimlerin olması da kokuya neden olur. Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar. Soğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız. Kontrolleri yapınız. İlk olarak televizyonu sıfırlayın.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir. Buharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Bulaşık Makinesi Kapalı Olduğu Halde Ses YapıyorBulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir. Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kullanımları da düzenli bakım ve temizlik yapılması gerekir. Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima Motoru Devreye Girmiyor

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Kocaeli Darıca Altus Buzdolabı ServisiKocaeli Darıca Altus Derin Dondurucu ServisiKocaeli Darıca Altus Çamaşır Makinesi ServisiKocaeli Darıca Altus Bulaşık Makinesi ServisiKocaeli Darıca Altus Kurutma Makinesi ServisiKocaeli Darıca Altus Fırın ServisiKocaeli Darıca Altus Set Üstü Ocak ServisiKocaeli Darıca Altus Mikrodalga Fırın ServisiKocaeli Darıca Altus Klima ServisiKocaeli Darıca Altus Termosifon ServisiKocaeli Darıca Altus Radyotör ServisiKocaeli Darıca Altus Vantilatör ServisiKocaeli Darıca Altus Televizyon ServisiKocaeli Darıca Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKocaeli Darıca Altus Çay Makinesi ServisiKocaeli Darıca Altus Su Isıtıcı ServisiKocaeli Darıca Altus Mikser ServisiKocaeli Darıca Altus Blender ServisiKocaeli Darıca Altus Doğrayıcı ServisiKocaeli Darıca Altus Tost Makinesi ServisiKocaeli Darıca Altus Mini Tost Makinesi ServisiKocaeli Darıca Altus Buharlı Ütü ServisiKocaeli Darıca Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKocaeli Darıca Altus Elektrikli Süpürge ServisiKocaeli Darıca Altus Şarjlı Süpürge ServisiKocaeli Darıca Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKocaeli Darıca Altus Tartı ServisiKocaeli Darıca Altus Su Sebili ServisiKocaeli Darıca Altus Ankastre Ocak ServisiKocaeli Darıca Altus Ankastre Fırın ServisiKocaeli Darıca Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKocaeli Darıca Altus Ankastre Aspiratör ServisiKocaeli Darıca Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Darıca, Sırasöğütler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.