Altus Servis Edremit Van

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Edremit Van
  • AdresVan, Edremit
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Edremit Van

Altus Servis Edremit Van

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Yanlış ürün kullanımı fırınların ömrünün de azalmasına neden olacaktır. Kullanılan kapların fırın içerisine uygun olması gerekmektedir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Gerilim kablosu ölçümü yapılarak kontrolü sağlanmalıdır. Bıçaklarda kırılma olup olmadığı kontrol edilmelidir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz. Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Arıza olması durumunda set üstü ocak hakkında uzman bir servisten destek alınmalıdır. Ocak gözleri yerinden çıkarılarak kuru bir bezle sil inmeli ve yerine yerleştirilmelidir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcısı kaynatmadan kapanma durumunda rezistans sisteminde sorun olabilir. Bu durumda da herhangi bir büyük sorun olmaması adına cihaz kendisini kapatmaktadır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Borunun içinde yabancı bir cisim olup olmadığına bakılmalıdır. Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar da tıpkı şofbenler gibi termostat yardımıyla gelen suyu ısıtır ve kullanıcıya aktarır. İlk olarak termosifonun yanında yer alan sigorta kutusuna bakılmalıdır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Bu sorun oluştuğunda termostatın kendisinde veya bağlı kablolarda sorun meydana gelmiş olabilir. Cihaza güç gelip gelmediğine bakılmalıdır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Buzdolabı Çalışmama SorunuKullanım sıklığı ve parça arızaları durumlarında buzdolabı üzerinde arıza oluşur.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir. Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Bir parçanın yerine tam oturması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurma kısmında meydana gelen aşırı buzlanma, dondurma aylarının yapılamaması, çok fazla yiyecek konulması, aylarının düşük tutulması ve parça arızaları çok çeşitli sorunlara neden olmaktadır. Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırının arızası dikkate alınarak servis desteği alınmalıdır. Fırın Kapağı Kapanmıyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz. Bir hacim tuşuna basarak kahvenin çıkış süresini kontrol ediniz.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Yanan bir fanın kontrollerinin yapılması ve ürünün cihaz içinden alınarak yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. Klima İyi Bir Şekilde Soğutma Yapmıyor Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Van Edremit Altus Buzdolabı ServisiVan Edremit Altus Derin Dondurucu ServisiVan Edremit Altus Çamaşır Makinesi ServisiVan Edremit Altus Bulaşık Makinesi ServisiVan Edremit Altus Kurutma Makinesi ServisiVan Edremit Altus Fırın ServisiVan Edremit Altus Set Üstü Ocak ServisiVan Edremit Altus Mikrodalga Fırın ServisiVan Edremit Altus Klima ServisiVan Edremit Altus Termosifon ServisiVan Edremit Altus Radyotör ServisiVan Edremit Altus Vantilatör ServisiVan Edremit Altus Televizyon ServisiVan Edremit Altus Türk Kahve Makinesi ServisiVan Edremit Altus Çay Makinesi ServisiVan Edremit Altus Su Isıtıcı ServisiVan Edremit Altus Mikser ServisiVan Edremit Altus Blender ServisiVan Edremit Altus Doğrayıcı ServisiVan Edremit Altus Tost Makinesi ServisiVan Edremit Altus Mini Tost Makinesi ServisiVan Edremit Altus Buharlı Ütü ServisiVan Edremit Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiVan Edremit Altus Elektrikli Süpürge ServisiVan Edremit Altus Şarjlı Süpürge ServisiVan Edremit Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiVan Edremit Altus Tartı ServisiVan Edremit Altus Su Sebili ServisiVan Edremit Altus Ankastre Ocak ServisiVan Edremit Altus Ankastre Fırın ServisiVan Edremit Altus Ankastre Davlumbaz ServisiVan Edremit Altus Ankastre Aspiratör ServisiVan Edremit Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Edremit, Köyler, Akçay, Altınoluk

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.