Altus Servis Erbaa Tokat

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Erbaa Tokat
  • AdresTokat, Erbaa
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Erbaa Tokat

Altus Servis Erbaa Tokat

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sigorta kaynaklı arızalar sigorta değişim işlemimden sonra düzelebilmektedir. Sorunun çözümü için parça değişimine gidilmesi gerekir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser Çok Sesli Çalışıyor Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi kendiliğinden kapanma sorunu cihaza güç gelmemesi ve yeteri kadar güç alamama durumunda ortaya çıkan arızalardır. En belirgin nedeni ise düzleştirici üzerinde bulunan gövdenin erimesinden kaynaklı arızalar oluşmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak kullanımı yoğunluğundan dolayı ortaya farklı arızalarda çıkabiliyor. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir. Rezistansın kontrolü ve bakımı yapılmalıdır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir. İlk olarak süpürgenizin güç ayarını kontrol etmelisiniz.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Rezistansın arızaya geçmesi durumunda termosifon kullanımı sırasında alttan su akmaya başlar. Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. Arızalanan bir parçada kısa devre yapmasına neden olmaktadır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender Bıçağı Boşa Dönüyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Aşırı soğutma ve aylarının normalden çok olması buz oluşumlarına neden olacaktır. Zemin eğiminin yetersiz olması ve zemin ayaklarının kırık olması da sese neden olur. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su tahliye hortumunun ucu sıkışabilir ve yere düşebilir. Tahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır.Yükün makine kapasitesinde çok daha az oranda konulması da başarılı bir şekilde su boşaltım işleminin yapılmamasına neden olur.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinası arızası elektronik aletlerden evlerde ve iş yerlerinde yaygın olarak kullanılan ürünlerde oluşan arızalardır. Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucunun Işığı YanmıyorDondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Mod açık ise kapalı konuma getirin. Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorYeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz. İlk olarak ütü tabanını temizleyin.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir. Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Bulaşık Makinesi Kurutma Yapmıyor

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Bir yemek pişerken buhar oluşumu normaldir. Aşırı buhar oluşumu ise soğutma fanını istenilen düzeyde çalışmaması sonucu ortaya çıkmaktadır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır. Arıza nedenleri farklılık gösterebilmektedir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. Çok soğuk oda içinde kurutma makinesi doğru şekilde çalışma yapmaz.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrolü yapılır ve sesin kaynağı öğrenilerek ses giderilir. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Tokat Erbaa Altus Buzdolabı ServisiTokat Erbaa Altus Derin Dondurucu ServisiTokat Erbaa Altus Çamaşır Makinesi ServisiTokat Erbaa Altus Bulaşık Makinesi ServisiTokat Erbaa Altus Kurutma Makinesi ServisiTokat Erbaa Altus Fırın ServisiTokat Erbaa Altus Set Üstü Ocak ServisiTokat Erbaa Altus Mikrodalga Fırın ServisiTokat Erbaa Altus Klima ServisiTokat Erbaa Altus Termosifon ServisiTokat Erbaa Altus Radyotör ServisiTokat Erbaa Altus Vantilatör ServisiTokat Erbaa Altus Televizyon ServisiTokat Erbaa Altus Türk Kahve Makinesi ServisiTokat Erbaa Altus Çay Makinesi ServisiTokat Erbaa Altus Su Isıtıcı ServisiTokat Erbaa Altus Mikser ServisiTokat Erbaa Altus Blender ServisiTokat Erbaa Altus Doğrayıcı ServisiTokat Erbaa Altus Tost Makinesi ServisiTokat Erbaa Altus Mini Tost Makinesi ServisiTokat Erbaa Altus Buharlı Ütü ServisiTokat Erbaa Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiTokat Erbaa Altus Elektrikli Süpürge ServisiTokat Erbaa Altus Şarjlı Süpürge ServisiTokat Erbaa Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiTokat Erbaa Altus Tartı ServisiTokat Erbaa Altus Su Sebili ServisiTokat Erbaa Altus Ankastre Ocak ServisiTokat Erbaa Altus Ankastre Fırın ServisiTokat Erbaa Altus Ankastre Davlumbaz ServisiTokat Erbaa Altus Ankastre Aspiratör ServisiTokat Erbaa Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Erbaa, Köyler, Doğanyurt, Karayaka, Kozlu, Gökal

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.