Altus Servis Fatsa Ordu

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Fatsa Ordu
  • AdresOrdu, Fatsa
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Fatsa Ordu

Altus Servis Fatsa Ordu

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sorunun çözümü için parça değişimine gidilmesi gerekir. Dokunmatik yüzeyli fırınlarda yüzey üzerinin sürekli temizlenmesi de düğmelerin temassızlık yaşaması ve çalışmaması üzerinde etkili olmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Cihazın besleme girişlerindeki güç ölçümü yapılmalıdır. Cihazda bir hasar oluşması durumunda cihaz çalışmaz.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Gövde hasar alırda da aynı sorun görülecektir. Düzleştiricim Çalışmıyor ve Açılmıyor

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Çakmağı Sürekli ÇakıyorSet üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Musluk sularının kullanılması cihazların kısa sürede kireçlenmesine neden olacaktır. Su ısıtıcı suyu çok geç ısıtma sorunu nedenlerinden biri ısıtıcıya gelen gerilimin düşük olması yeterince ısı sağlanamamasına neden olmaktadır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır. Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

İlk olarak termosifonların ısı derecelerini kontrol edin. Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi sigorta attırıyor durumuna rezistans arızaları veya kısa devreler sebep olabilir. Tost makinesi ısıtma yapıyor ancak pişirme sağlayacak kadar ısıtma yapmıyorsa bu durumda rezistansta sorun olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kısmında ayar yapılması önerilir. Dondurucunun yeteri kadar soğuk olmasına dikkat edilmelidir. Sorunun devam etmesi durumunda servisten destek alınmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine içinden koku gelmesi sorunu nedenleri arasında makinanın doğru program ile çalıştırılması gelmektedir. Makine altından su geliyor sorunu oluşması durumunda su giriş hortumları ve su tahliye hortum kontrolü yapılmalıdır Hortumlarda yırtılma ve ezilme sonrasında makine altından su akıtmaya başlar. Su tahliye hortumun yüksekliği kontrol edilmelidir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Göstergenin bozuk olmasının makinenin genel kullanımına herhangi bir etkisi ise bulunmamaktadır.Termostatın arızalanması suyun sürekli olarak ısınmasına neden olacaktır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Soğutmayı eskisi kadar düzenli yapmama yanma sonrasında motorda oluşan hasar sonrasında ortaya çıkar. En önemli ürün saklama araçlarından biridir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Servis arayarak destek isteyiniz. Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Servis çağırarak gerekli yardımı alınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorBuharlı ütü gözenekler tıkanma sorunu en yaygın arıza türlerinden biri olmaktadır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Bulaşık Makinesi Ses YapıyorProgram ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırını fişten çekiniz ve servisin gelmesini bekleyin.Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır. Klima Açılınca Sigorta Attırıyor

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Ordu Fatsa Altus Buzdolabı ServisiOrdu Fatsa Altus Derin Dondurucu ServisiOrdu Fatsa Altus Çamaşır Makinesi ServisiOrdu Fatsa Altus Bulaşık Makinesi ServisiOrdu Fatsa Altus Kurutma Makinesi ServisiOrdu Fatsa Altus Fırın ServisiOrdu Fatsa Altus Set Üstü Ocak ServisiOrdu Fatsa Altus Mikrodalga Fırın ServisiOrdu Fatsa Altus Klima ServisiOrdu Fatsa Altus Termosifon ServisiOrdu Fatsa Altus Radyotör ServisiOrdu Fatsa Altus Vantilatör ServisiOrdu Fatsa Altus Televizyon ServisiOrdu Fatsa Altus Türk Kahve Makinesi ServisiOrdu Fatsa Altus Çay Makinesi ServisiOrdu Fatsa Altus Su Isıtıcı ServisiOrdu Fatsa Altus Mikser ServisiOrdu Fatsa Altus Blender ServisiOrdu Fatsa Altus Doğrayıcı ServisiOrdu Fatsa Altus Tost Makinesi ServisiOrdu Fatsa Altus Mini Tost Makinesi ServisiOrdu Fatsa Altus Buharlı Ütü ServisiOrdu Fatsa Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiOrdu Fatsa Altus Elektrikli Süpürge ServisiOrdu Fatsa Altus Şarjlı Süpürge ServisiOrdu Fatsa Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiOrdu Fatsa Altus Tartı ServisiOrdu Fatsa Altus Su Sebili ServisiOrdu Fatsa Altus Ankastre Ocak ServisiOrdu Fatsa Altus Ankastre Fırın ServisiOrdu Fatsa Altus Ankastre Davlumbaz ServisiOrdu Fatsa Altus Ankastre Aspiratör ServisiOrdu Fatsa Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Fatsa, Köyler, Ilıca, Bolaman, Aslancami, Hatipli

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.