Altus Servis Gebze Kocaeli

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Gebze Kocaeli
  • AdresKocaeli, Gebze
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Gebze Kocaeli

Altus Servis Gebze Kocaeli

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Fırın içerisinde metal kapların kullanımı yanlıştır. Mikrodalga fırın düğmeleri çalışmama sorunu düğme ve fırın kaynaklı oluşan sorunlardan biridir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Alanında uzman bir servisten teknik konular ile ilgili bilgi alımı yapılabilir. Mikser arızaları cihazın çalışmasına engel teşkil edebilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

İçeride biriken toz ve kıl gibi unsurlar yüksek sıcaklığa maruz kaldıklarında kötü koku yayar. Gövde hasar alırda da aynı sorun görülecektir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Son olarak ürününüzün fişe tam olarak takılı olup olmadığını kontrol edin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

İçme ve filtre suları kullanımı tercih edilmelidir. İlk olarak su ısıtıcısı prize takılı olmayabilir veya fiş kısmında sorun olabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır. Bu yüzden torbanız tam dolmadan değiştirmeniz gerekmektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Buna rağmen su ısınmıyorsa termostat zarar görmüş olabilir. Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir. Elektronik kısmından kaynaklı olan bu sorunlar için teknik destek alınmalıdır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır. Böyle bir durumda cihazın soğuması için bir süre bekleyin.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Düzenli olarak dondurucu kısmı kontrol edilmeli ve temizlenmelidir. Arkasında belirli bir ısı olması normaldir. Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Çalışırken Durma SorunuÇamaşır makinesi sıkma sırasında çok sarılma sorunu makinede bulunan taşıyıcı ayaklarda dengenin bozulması sonrasında oluşan haftalardır. Ayar düğmeleri ve tuşlar üzerinde değişim olmadığı sürece arıza tekrar etmeye devam edecektir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Bazı durumlarda suyun azalması karşısında makine arızaya geçmektedir. Çay Makinesi Sigortayı Arttırıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Yeşil Enerji Lambası SönüyorKullanıcı tarafından gerekli olan kontroller yapılmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Ütü iç aksanlarının kontrolü ve arızalı parçaların değişimi gerekir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın Fan Arızasıİlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Taze kahve kullanımı makine için önemlidir. Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klimadan uzun süre bir verim almak için kullanımının doğru bir şekilde yapılması önemlidir. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Kocaeli Gebze Altus Buzdolabı ServisiKocaeli Gebze Altus Derin Dondurucu ServisiKocaeli Gebze Altus Çamaşır Makinesi ServisiKocaeli Gebze Altus Bulaşık Makinesi ServisiKocaeli Gebze Altus Kurutma Makinesi ServisiKocaeli Gebze Altus Fırın ServisiKocaeli Gebze Altus Set Üstü Ocak ServisiKocaeli Gebze Altus Mikrodalga Fırın ServisiKocaeli Gebze Altus Klima ServisiKocaeli Gebze Altus Termosifon ServisiKocaeli Gebze Altus Radyotör ServisiKocaeli Gebze Altus Vantilatör ServisiKocaeli Gebze Altus Televizyon ServisiKocaeli Gebze Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKocaeli Gebze Altus Çay Makinesi ServisiKocaeli Gebze Altus Su Isıtıcı ServisiKocaeli Gebze Altus Mikser ServisiKocaeli Gebze Altus Blender ServisiKocaeli Gebze Altus Doğrayıcı ServisiKocaeli Gebze Altus Tost Makinesi ServisiKocaeli Gebze Altus Mini Tost Makinesi ServisiKocaeli Gebze Altus Buharlı Ütü ServisiKocaeli Gebze Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKocaeli Gebze Altus Elektrikli Süpürge ServisiKocaeli Gebze Altus Şarjlı Süpürge ServisiKocaeli Gebze Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKocaeli Gebze Altus Tartı ServisiKocaeli Gebze Altus Su Sebili ServisiKocaeli Gebze Altus Ankastre Ocak ServisiKocaeli Gebze Altus Ankastre Fırın ServisiKocaeli Gebze Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKocaeli Gebze Altus Ankastre Aspiratör ServisiKocaeli Gebze Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Gebze, Köyler, Güzeltepe

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.