Altus Servis Gemlik Bursa

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Gemlik Bursa
  • AdresBursa, Gemlik
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Gemlik Bursa

Altus Servis Gemlik Bursa

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bu oran altında mikrodalga fırınlar ısıtma sorunu yaşayabilir. Seramik kaplar, metal kaplar ve altın tozu ile yapılan kapların kullanımı doğru değildir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin çalışma sırasında çok ses çıkarması durumunda cihazı düşük randımana almanız gerekebilir. Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiriciniz yeterli ısıya gelmiyorsa rezistanslar zarar görmüş olabilir. Cihazın prize tam takılı olduğundan da emin olunmalıdır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Özellikle son zamanlarda yapılan yeni lüks konutlarda daha çok elektrikli ocaklar tercih ediliyor.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz için servis çağırılması önerilir. Kireç temizleyici seçecekseniz su ısıtıcısına uygun yapıda olduğundan emin olunuz.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenin şarjı kontrol edilmelidir. Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir. Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir. Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Evlerin en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan bu ürünlerde an sorunlar kişi tarafından da giderilebilir.Kullanım ömrü ve kullanım şekli elektronik ürünlerin uzun süreler boyunca kullanımında etkili olmaktadır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır. Tuş takımı aşırı kullanım sırasında zamanla işlevini yitirerek çalışmamaya ve ayar yapmamaya başlar. Makine temizleyici ürün kullanımı yapılmalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Sürekli Suyu Isıtıyor Bu arızanın giderilmesi için rezistans ayarlarının yapılması gerekmektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Arızadan ÇıkmıyorDerin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Akıllı TV olarak da kullanımı yaygın olan Android TV özellik bakımından son derece gelişmiş Led Tv’dir. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Kıyafetlerde Leke Bırakıyor Ütü içinde yer alan borularda yırtılma oluşmuş olabilir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırın kapağının kapanmasına engel olacak kumaş ve farklı cisimlerin olup olmadığına bakın. Fırın Kapağı Kapanmıyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Buhar Olmama Sorunu Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir. Kullanım sırasında cihaz için uygun olan ürünler dışında ürün kullanımı yapmayınız.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Klima sistemi içerisinde tıkanıklık ve pislik oluşma durumları olabilmektedir. Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Bursa Gemlik Altus Buzdolabı ServisiBursa Gemlik Altus Derin Dondurucu ServisiBursa Gemlik Altus Çamaşır Makinesi ServisiBursa Gemlik Altus Bulaşık Makinesi ServisiBursa Gemlik Altus Kurutma Makinesi ServisiBursa Gemlik Altus Fırın ServisiBursa Gemlik Altus Set Üstü Ocak ServisiBursa Gemlik Altus Mikrodalga Fırın ServisiBursa Gemlik Altus Klima ServisiBursa Gemlik Altus Termosifon ServisiBursa Gemlik Altus Radyotör ServisiBursa Gemlik Altus Vantilatör ServisiBursa Gemlik Altus Televizyon ServisiBursa Gemlik Altus Türk Kahve Makinesi ServisiBursa Gemlik Altus Çay Makinesi ServisiBursa Gemlik Altus Su Isıtıcı ServisiBursa Gemlik Altus Mikser ServisiBursa Gemlik Altus Blender ServisiBursa Gemlik Altus Doğrayıcı ServisiBursa Gemlik Altus Tost Makinesi ServisiBursa Gemlik Altus Mini Tost Makinesi ServisiBursa Gemlik Altus Buharlı Ütü ServisiBursa Gemlik Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBursa Gemlik Altus Elektrikli Süpürge ServisiBursa Gemlik Altus Şarjlı Süpürge ServisiBursa Gemlik Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiBursa Gemlik Altus Tartı ServisiBursa Gemlik Altus Su Sebili ServisiBursa Gemlik Altus Ankastre Ocak ServisiBursa Gemlik Altus Ankastre Fırın ServisiBursa Gemlik Altus Ankastre Davlumbaz ServisiBursa Gemlik Altus Ankastre Aspiratör ServisiBursa Gemlik Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Gemlik, Küçükkumla, Umurbey, Kurşunlu, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.