Altus Servis Gönen Balıkesir

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Gönen Balıkesir
  • AdresBalıkesir, Gönen
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Gönen Balıkesir

Altus Servis Gönen Balıkesir

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Aynı anda iki farklı cihazın tek bir fiş üzerinden çalıştırılması da cihazın çalışma sürekli ısınmayı engellemesine neden olacaktır. Mikrodalga fırının çalışması normaldir ancak ısıtma sorunu oluşur.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir arızaya neden olan ürünlerden biridir. Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Aşırı ısınma ancak cihazların termik ve ısı parçalarında kir, toz ve saç gibi kalıntıların kalması sonucunda arıza oluşmaktadır. Kullanıma ve bakımına bağlı olarak zaman içerisinde bazı problemlerde ortaya çıkabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Suyu Çok Geç Isıtıyor Eğer bu koruma açıksa içinde yeterli miktarda su olmadığında cihaz çalışmayacaktır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Kesik Kesik ÇalışıyorSüpürgenin şarjı kontrol edilmelidir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Termosifon su akıtma sorunu rezistans kaynaklı arızalardan biridir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur. Arızalanması durumunda parça değişimine gidilmelidir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır. Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır. Buzdolabının Işığı Yanıyor ve Yeteri Kadar SoğutmuyorBuzdolabı kapağı çok sık açılmamalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir. Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi ısınmama sorunu nedenlerinden biri rezistans kaynaklı arızalardır. Eğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Dondurucunun fazla soğutmaya başlaması ile birlikte dondurucu üzerinde arıza işareti yanıp sönmemesi durumunda dondurucunun ayarları kontrol edilmelidir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyon ekranında sinyal yok yazısının çıkması sorunu en yaygın Led TV arızalarından biridir. Android Led TV ekranının çizik çizik olması sorunu ekran yüzeyinin hasar alması sonucunda oluşan arızalar dan biridir. Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır. Su gözeneklerinin açık olduğundan emin olun.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Rezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır. Garanti kapsamına kullanıcı hatası gitmeden müdahale edilmelidir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Kahve oranı kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Uygun sıcaklık ayarında cihazı ayarlayın. Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Klima sistemi kontrol edilmelidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Balıkesir Gönen Altus Buzdolabı ServisiBalıkesir Gönen Altus Derin Dondurucu ServisiBalıkesir Gönen Altus Çamaşır Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Altus Bulaşık Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Altus Kurutma Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Altus Fırın ServisiBalıkesir Gönen Altus Set Üstü Ocak ServisiBalıkesir Gönen Altus Mikrodalga Fırın ServisiBalıkesir Gönen Altus Klima ServisiBalıkesir Gönen Altus Termosifon ServisiBalıkesir Gönen Altus Radyotör ServisiBalıkesir Gönen Altus Vantilatör ServisiBalıkesir Gönen Altus Televizyon ServisiBalıkesir Gönen Altus Türk Kahve Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Altus Çay Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Altus Su Isıtıcı ServisiBalıkesir Gönen Altus Mikser ServisiBalıkesir Gönen Altus Blender ServisiBalıkesir Gönen Altus Doğrayıcı ServisiBalıkesir Gönen Altus Tost Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Altus Mini Tost Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Altus Buharlı Ütü ServisiBalıkesir Gönen Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiBalıkesir Gönen Altus Elektrikli Süpürge ServisiBalıkesir Gönen Altus Şarjlı Süpürge ServisiBalıkesir Gönen Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiBalıkesir Gönen Altus Tartı ServisiBalıkesir Gönen Altus Su Sebili ServisiBalıkesir Gönen Altus Ankastre Ocak ServisiBalıkesir Gönen Altus Ankastre Fırın ServisiBalıkesir Gönen Altus Ankastre Davlumbaz ServisiBalıkesir Gönen Altus Ankastre Aspiratör ServisiBalıkesir Gönen Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Gönen, Köyler, Buğdaylı, Sarıköy, Tütüncü

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.