Altus Servis Gümüşhane

  • Teknik ServisAltus Servis Gümüşhane
  • AdresGÜMÜŞHANE
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis GÜMÜŞHANE

Altus Servis Gümüşhane

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Denetleyici parçanın sorun yaşaması durumunda da ortaya çıkan arıza türüdür. Düğmelerin çalışmaması kontrol panelinde arızaların oluşması ile ortaya çıkmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir. Mikser kademeleri farklı şiddetlerde olan hız ayarı yapmak içindir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bazı durumlarda ürün çok kullanıldığında aşırı ısınır ve cihaz kendini korumaya alarak kapatır. Yetkili servis ile iletişime geçilerek bu problemden kurtulabilirsiniz.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Aniden Sönüyor Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtmaya yardımcı olan direncin bozulması da ısıtmama sorununa neden olacaktır. Su Isıtıcı Suyu Çok Geç Isıtıyor

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Bu yüzden ilk olarak şarj seviyesi kontrolü yapılmalıdır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Teknik servisi çağırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Cihazın açık konumda olması gerekir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir. Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabına giden elektrik hatlarında ve kablolarında temassızlık sorunun oluşup oluşmadığına bakılmalıdır. Sigortaların kontrolü sağlanmalıdır. Kompresör Çalışmama Sorunu

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Belirli bir yükseklik içerisine tahliye hortumu alınmalıdır. İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.Çamaşır makinesi titreşim yaparak çalışma sorunu makine ayaklarında yere tam basmam ve zeminin eğimli olmasından kaynaklanıyor olabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinde yer alan kablo grubuna bakım ve onarım yapılmalıdır. Şebeke hatlarını kontrol ediniz.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik geldiğinden emin olunuz. Derin Dondurucunun Işığı Yanmıyor

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir. Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Ntc kontrolü yapılmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır. Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Klima gazının tamamlanması gerekmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++GÜMÜŞHANE Altus Buzdolabı ServisiGÜMÜŞHANE Altus Derin Dondurucu ServisiGÜMÜŞHANE Altus Çamaşır Makinesi ServisiGÜMÜŞHANE Altus Bulaşık Makinesi ServisiGÜMÜŞHANE Altus Kurutma Makinesi ServisiGÜMÜŞHANE Altus Fırın ServisiGÜMÜŞHANE Altus Set Üstü Ocak ServisiGÜMÜŞHANE Altus Mikrodalga Fırın ServisiGÜMÜŞHANE Altus Klima ServisiGÜMÜŞHANE Altus Termosifon ServisiGÜMÜŞHANE Altus Radyotör ServisiGÜMÜŞHANE Altus Vantilatör ServisiGÜMÜŞHANE Altus Televizyon ServisiGÜMÜŞHANE Altus Türk Kahve Makinesi ServisiGÜMÜŞHANE Altus Çay Makinesi ServisiGÜMÜŞHANE Altus Su Isıtıcı ServisiGÜMÜŞHANE Altus Mikser ServisiGÜMÜŞHANE Altus Blender ServisiGÜMÜŞHANE Altus Doğrayıcı ServisiGÜMÜŞHANE Altus Tost Makinesi ServisiGÜMÜŞHANE Altus Mini Tost Makinesi ServisiGÜMÜŞHANE Altus Buharlı Ütü ServisiGÜMÜŞHANE Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiGÜMÜŞHANE Altus Elektrikli Süpürge ServisiGÜMÜŞHANE Altus Şarjlı Süpürge ServisiGÜMÜŞHANE Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiGÜMÜŞHANE Altus Tartı ServisiGÜMÜŞHANE Altus Su Sebili ServisiGÜMÜŞHANE Altus Ankastre Ocak ServisiGÜMÜŞHANE Altus Ankastre Fırın ServisiGÜMÜŞHANE Altus Ankastre Davlumbaz ServisiGÜMÜŞHANE Altus Ankastre Aspiratör ServisiGÜMÜŞHANE Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.