Altus Servis Hakkari

  • Teknik ServisAltus Servis Hakkari
  • AdresHAKKARİ
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis HAKKARİ

Altus Servis Hakkari

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bir fırının yiyecekleri ısıtması için 120 volta ihtiyaç duymaktadır. Bir ohmmetre yardımı ile parçanın hasar alıp almadığı öğrenilir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer kolay çevrilebilecek yiyecekler için mikseri kullanıyorsanız ve aynı hatayla karşılaşıyorsanız mikser aşırı ısınma sorunu gösterebilir. Mikser Çok Sesli Çalışıyor

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir. Düzleştiricim Çalışmıyor ve Açılmıyor

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir. Su ısıtıcı ısıtmıyor sorunu ısıtıcıların birçoğunda oluşan arızalardır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir. Bu problemden kurtulmak için süpürgenizin iç kısmını yıkayıp kurutmanız ve süpürge başını da aynı şekilde yıkayıp kurutmanız yeterli gelecektir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Kaçak buralarda yaşanıyorsa ilgili parçaların değişimi ile bu sorundan kurtulabilirsiniz. O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Ekmekleri Isıtmıyor Bunun yanında ise ısıtıcı tabakaların kirlenmesi, yağlanması veya doğru yerleştirilmemesi de bu sorunları beraberinde getirebilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.Blender Başlığı Yerine Tam Oturmuyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Buzdolabı soğukluğunun korunması içine sıcak yiyeceklerin konulmaması ile olur. Buzdolabı ayarı kontrol edilmelidir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır. Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir. İlk olarak makinede bulunan suyun tahliyesi yapılmalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Bunun dışında hazneyi çok fazla doldurduğunuzda ısınması için daha fazla beklemeniz gerektiğini göz önünde tutunuz. Genel olarak elektrik hatlarında meydana gelen temassızlık cihazın çalışmamasına neden olmaktadır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.Saklama özelliklerine göre ürünler çok sıcak ve soğuk olarak konulmamalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Servis arayarak destek isteyiniz. Sorun devam ediyor ise TV tuner girişinden kaynaklı bir sorun oluşmuş olabilir. Android Led TV çalışma sonrasında hemen kapanma sorunu belirli süre boyunca açık tutma ve kapanma modunun aktifleştirilmesi ile oluşur.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Bu damlacıklar kıyafetlere düşerek ütü sırasında kıyafetlerde leke oluşumuna neden olacaktır. Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın içinden uğultu ve cızırtı sesi geliyorsa soğutma sistemi ve parçaları arızalanmış demektir. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Bir diğer neden ise buharlaştırıcı ürünün temizlenmesinin gerekli olması ve aşırı kir birikmesi durumlarında cihaz aynı arızayı tekrar edecektir. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++HAKKARİ Altus Buzdolabı ServisiHAKKARİ Altus Derin Dondurucu ServisiHAKKARİ Altus Çamaşır Makinesi ServisiHAKKARİ Altus Bulaşık Makinesi ServisiHAKKARİ Altus Kurutma Makinesi ServisiHAKKARİ Altus Fırın ServisiHAKKARİ Altus Set Üstü Ocak ServisiHAKKARİ Altus Mikrodalga Fırın ServisiHAKKARİ Altus Klima ServisiHAKKARİ Altus Termosifon ServisiHAKKARİ Altus Radyotör ServisiHAKKARİ Altus Vantilatör ServisiHAKKARİ Altus Televizyon ServisiHAKKARİ Altus Türk Kahve Makinesi ServisiHAKKARİ Altus Çay Makinesi ServisiHAKKARİ Altus Su Isıtıcı ServisiHAKKARİ Altus Mikser ServisiHAKKARİ Altus Blender ServisiHAKKARİ Altus Doğrayıcı ServisiHAKKARİ Altus Tost Makinesi ServisiHAKKARİ Altus Mini Tost Makinesi ServisiHAKKARİ Altus Buharlı Ütü ServisiHAKKARİ Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHAKKARİ Altus Elektrikli Süpürge ServisiHAKKARİ Altus Şarjlı Süpürge ServisiHAKKARİ Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiHAKKARİ Altus Tartı ServisiHAKKARİ Altus Su Sebili ServisiHAKKARİ Altus Ankastre Ocak ServisiHAKKARİ Altus Ankastre Fırın ServisiHAKKARİ Altus Ankastre Davlumbaz ServisiHAKKARİ Altus Ankastre Aspiratör ServisiHAKKARİ Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Yüksekova, Köyler, Esendere, Büyükçiftlik

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.