Altus Servis Hatay

  • Teknik ServisAltus Servis Hatay
  • AdresHATAY
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis HATAY

Altus Servis Hatay

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga Fırından Uğultu GeliyorDenetleyici parçanın sorun yaşaması durumunda da ortaya çıkan arıza türüdür.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Alanında uzman bir servisten teknik konular ile ilgili bilgi alımı yapılabilir. Bıçaklarda oluşan arızalar cihazın çalışma esnasında bıçaklarının hareket etmemesine neden olacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir. Cihazın fişe takılı olup olmadığını kontrol ediniz.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alev renkleri tehlike durumlarını gösterir. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistansın kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Şarj seviyesi çalıştırılmadan önce kontrol edilmelidir. Kablosuz Süpürge Kesik Kesik Çalışıyor

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir. Bu durum oldukça sakıncalıdır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir. Makinenin pişirme yüzeylerinin tam olarak kapanması gerekir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Cihazı çalıştırma aşamasında başlığın kalkması motorun gereğinden fazla zorlanmasına ve yanmasına neden olacaktır. Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Uzun kullanımlar sonucunda fan üzerinde tıkanıklık ve toz birikmesi fanın çalışmasını engelleyerek alt kısmında kalmasına neden olacaktır. Buzluk diğer adı ile dondurucu kısmından çıt sesinin ara ara gelmesi normaldir. Uzun süreli elektrik kesintileri de arıza oluşumlarına neden olur.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Kapağın tam oturduğundan emin olunuz.Çamaşır Makinesi Suyu BoşaltamıyorSu basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Cihaza elektrik geldiğinden emin olunuz. Çay Makinesi Çalışmıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Elektrik geldiğinden emin olunuz. Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Kontrolleri yapınız. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütüm Kumaşa YapışıyorAşırı su koyma durumunda ütünün bağlantı noktalarından ufak damlamalar oluşacaktır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Bulaşık makinem çalışmama sorunu yaygın arıza türleri arasında gösterilmektedir. Bulaşık makinesi kapalı iken ses yapma sorunu özellikle makine ayaklarının dengede olmamasından kaynaklanan arızalar arasında yer almaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır. Servis desteği sağlanarak parça yenisi ile değiştirilmelidir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Bir hacim tuşuna basarak kahvenin çıkış süresini kontrol ediniz.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Elektrik kaynaklı arızalar bu tür cihazlarda yaygın olarak görülebilir. Kurutma makinesi sensör arızası temizlenmeme ve arıza oluşumu sonrasında oluşan sorunlardır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Mevsimlere göre ayarlanma özellikleri sayesinde ortam içerisinin ısınmasına ve serinlemesine yardımcı olmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++HATAY Altus Buzdolabı ServisiHATAY Altus Derin Dondurucu ServisiHATAY Altus Çamaşır Makinesi ServisiHATAY Altus Bulaşık Makinesi ServisiHATAY Altus Kurutma Makinesi ServisiHATAY Altus Fırın ServisiHATAY Altus Set Üstü Ocak ServisiHATAY Altus Mikrodalga Fırın ServisiHATAY Altus Klima ServisiHATAY Altus Termosifon ServisiHATAY Altus Radyotör ServisiHATAY Altus Vantilatör ServisiHATAY Altus Televizyon ServisiHATAY Altus Türk Kahve Makinesi ServisiHATAY Altus Çay Makinesi ServisiHATAY Altus Su Isıtıcı ServisiHATAY Altus Mikser ServisiHATAY Altus Blender ServisiHATAY Altus Doğrayıcı ServisiHATAY Altus Tost Makinesi ServisiHATAY Altus Mini Tost Makinesi ServisiHATAY Altus Buharlı Ütü ServisiHATAY Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHATAY Altus Elektrikli Süpürge ServisiHATAY Altus Şarjlı Süpürge ServisiHATAY Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiHATAY Altus Tartı ServisiHATAY Altus Su Sebili ServisiHATAY Altus Ankastre Ocak ServisiHATAY Altus Ankastre Fırın ServisiHATAY Altus Ankastre Davlumbaz ServisiHATAY Altus Ankastre Aspiratör ServisiHATAY Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Esentepe, Elektrik, Kanatlı, Haraparası, Aydınlıkevler, Kışlasaray, Gazipaşa, Köyler, Harbiye, Çekmece, Serinyol, Kuzeytepe, Karaali, Karlısu, Avsuyu, Subaşı, Dursunlu, Ekinci, Yoncakaya, Şenköy, Tosunpınar, Odabaşı, Narlıca, Küçükdalyan, Toygarlı, Güzelburç, Maşuklu, Ovakent, Gümüşgöze

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.