Altus Servis Iğdır

  • Teknik ServisAltus Servis Iğdır
  • AdresIĞDIR
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis IĞDIR

Altus Servis Iğdır

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Denetleyici parçanın sorun yaşaması durumunda da ortaya çıkan arıza türüdür. Sigorta kaynaklı arızalar sigorta değişim işlemimden sonra düzelebilmektedir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir. Bu durumda karışım yapılan malzemeyi çıkarmanız yararlı olacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Makinelerin düzenli olarak bakımlarının ve temizliklerinin yapılması cihazların arıza ver memesini sağlayacaktır. Aynı zamanda kablolarda herhangi bir hasar ya da ezik olup olmaması da kontrol edilmelidir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün kapağı tam oturmamışsa tam olarak oturtun. Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır. Bunların dışında rezistansta sorun olabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Süpürgelerin her kullanımdan sonra temizlenmesi tıkanma ve kir kalıntılarının makineye zarar vermemesi için önemlidir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir. Termosifon suyu ısıtmama sorunu en çok görülen bir numaralı arızalardan biridir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir. Cihaz iç aksanlarında ve güç kaynaklarında arıza oluştuğunu göstermektedir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışmıyor sorunu elektrikli ev aletlerinde görülen bir durumdur. Düğme kaynaklı arızalarda düğmelerin yenisi ile değişimi sorunun çözümü açısından daha kolaydır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Kompresör Çalışmama SorunuEkranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Deterjan alımında konulan ürünlerim oranına göre bir deterjan miktarı konulmalıdır. Çamaşır Makinesi Ön Yükleyici SorunuSu basınç oranı yükseltilmeli ve deterjan çekmecesi klepesi kontrol edilmelidir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Çay Makinesi Hata Veriyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Çalışmadığı taktirde servis çağırarak arızayı giderilmesini sağlayın.Dondurucu kapağının tam olarak kapanmasına dikkat edilmelidir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Android Led TV Sürekli Açılıp KapanıyorServis arayarak destek isteyiniz.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine yerleştirilen ürünlerin miktarına ve özelliklerine göre yük konulmalıdır. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Yiyecekler yeteri kadar pişemez ve ısınma yok olur. Fırın saat ayarı sorunu ayar yapmada başarı sağlanamaması ve ayar düğmelerinin çalışmaması sonrasında oluşur.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor Tıkanma durumunda filtre ve tahliye bağlantıları temizlenmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurulum sırasında topraklama kontrolü yapılması önemlidir. İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Klima boyutlarının ev ortamlarına ve metrekarelerine uygun seçilmemesi de klimanın verimli bir şekilde soğutma işlemlerini yapmamasına neden olmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++IĞDIR Altus Buzdolabı ServisiIĞDIR Altus Derin Dondurucu ServisiIĞDIR Altus Çamaşır Makinesi ServisiIĞDIR Altus Bulaşık Makinesi ServisiIĞDIR Altus Kurutma Makinesi ServisiIĞDIR Altus Fırın ServisiIĞDIR Altus Set Üstü Ocak ServisiIĞDIR Altus Mikrodalga Fırın ServisiIĞDIR Altus Klima ServisiIĞDIR Altus Termosifon ServisiIĞDIR Altus Radyotör ServisiIĞDIR Altus Vantilatör ServisiIĞDIR Altus Televizyon ServisiIĞDIR Altus Türk Kahve Makinesi ServisiIĞDIR Altus Çay Makinesi ServisiIĞDIR Altus Su Isıtıcı ServisiIĞDIR Altus Mikser ServisiIĞDIR Altus Blender ServisiIĞDIR Altus Doğrayıcı ServisiIĞDIR Altus Tost Makinesi ServisiIĞDIR Altus Mini Tost Makinesi ServisiIĞDIR Altus Buharlı Ütü ServisiIĞDIR Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiIĞDIR Altus Elektrikli Süpürge ServisiIĞDIR Altus Şarjlı Süpürge ServisiIĞDIR Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiIĞDIR Altus Tartı ServisiIĞDIR Altus Su Sebili ServisiIĞDIR Altus Ankastre Ocak ServisiIĞDIR Altus Ankastre Fırın ServisiIĞDIR Altus Ankastre Davlumbaz ServisiIĞDIR Altus Ankastre Aspiratör ServisiIĞDIR Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.