Altus Servis İskenderun Hatay

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis İskenderun Hatay
  • AdresHatay, İskenderun
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis İskenderun Hatay

Altus Servis İskenderun Hatay

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bu oran altında mikrodalga fırınlar ısıtma sorunu yaşayabilir. Mikrodalga arızaları nedenleri arasında kablo hatası, elektrik temassızlığı ve parça arızaları görülmektedir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kişilerin elektronik ürünlere bilgileri dışında dokunmaları ve tamir etmeleri tehlikeli sonuçların oluşmasına neden olacaktır. Motorunun kontrol edilmesi gerekir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Tüm bu problemlere yönelik çözüm yöntemlerini ise sizler için derledik. Ekranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bunun dışında gaz borusu da hasar görmüş ya da kıvrılmış olabilir. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır. Suyun yüksek ısılara kısa sürede çıkması sonucunda cihazda kireçlenme oluşabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Eğer tüm temizlik işlemleri yapıldığı halde istenilen sonuca ulaşamıyorsanız o halde teknik servisi çağırarak detaylı inceleme yapılmasını talep edin. Biriken kalıntılar süpürgenin çalışmamasına neden olacaktır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir. Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız. Tost makinesi ayar düğmesi cihazın yanında veya üst tarafında olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Cihazı açarak yeniden çalıştırma ile sesin geldiği noktanın tespit edilmesi gerekir. Genel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Ekranın yanında ve yakınında işaret ve tuş var ise tuşlara basılarak ünlem işaretinin giderilmesi sağlanmalıdır.İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır. Giriş su kısmında aşırı basınçlı su alma bu tür sorunlara neden olabilir. Makine İçinden Kokular Geliyor

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Basınç Göstergesi ÇalışmıyorCihaz kabloları ve bağlantı noktaları kontrol edilmelidir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Fan dondurucunun verimli ve düzenli olarak çalışmasını sağlayan bir parçadır. Bu düğmenin yenisi ile değişimi sağlanabilir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

İlk olarak Led TV için anten girişinden izleme yapılması durumunda anten kontrolü yapın. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Android Led TV Bir Kısmı Karanlık Gösteriyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

İlk olarak ütü tabanını temizleyin. Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Sorun devam ediyor ise mutlaka servis çağırın. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Yemeklerin belirli süre içinde pişirilmesinde avantaj sağlayan fırınlarda oluşan arızaların giderilmez süreci değişmektedir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Sigorta kontrolü yapınız. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima Çalışıyor ve Isıtma Yapmıyor Bir diğer fan çalışmama nedenleri arasında suyun boşaltma işlemleri sırasında kısıtlamanın oluşmasıdır. Klima gazının istenilen oranda olmaması durumlarında klima motoru çalışma yapmamaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Hatay İskenderun Altus Buzdolabı ServisiHatay İskenderun Altus Derin Dondurucu ServisiHatay İskenderun Altus Çamaşır Makinesi ServisiHatay İskenderun Altus Bulaşık Makinesi ServisiHatay İskenderun Altus Kurutma Makinesi ServisiHatay İskenderun Altus Fırın ServisiHatay İskenderun Altus Set Üstü Ocak ServisiHatay İskenderun Altus Mikrodalga Fırın ServisiHatay İskenderun Altus Klima ServisiHatay İskenderun Altus Termosifon ServisiHatay İskenderun Altus Radyotör ServisiHatay İskenderun Altus Vantilatör ServisiHatay İskenderun Altus Televizyon ServisiHatay İskenderun Altus Türk Kahve Makinesi ServisiHatay İskenderun Altus Çay Makinesi ServisiHatay İskenderun Altus Su Isıtıcı ServisiHatay İskenderun Altus Mikser ServisiHatay İskenderun Altus Blender ServisiHatay İskenderun Altus Doğrayıcı ServisiHatay İskenderun Altus Tost Makinesi ServisiHatay İskenderun Altus Mini Tost Makinesi ServisiHatay İskenderun Altus Buharlı Ütü ServisiHatay İskenderun Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiHatay İskenderun Altus Elektrikli Süpürge ServisiHatay İskenderun Altus Şarjlı Süpürge ServisiHatay İskenderun Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiHatay İskenderun Altus Tartı ServisiHatay İskenderun Altus Su Sebili ServisiHatay İskenderun Altus Ankastre Ocak ServisiHatay İskenderun Altus Ankastre Fırın ServisiHatay İskenderun Altus Ankastre Davlumbaz ServisiHatay İskenderun Altus Ankastre Aspiratör ServisiHatay İskenderun Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Cumhuriyet, Meydan, Tepeler, Sanayi, Köyler, Nardüzü, Bekbele, Azganlık, Gözcüler, Karaağaç, Madenli, Karayılan, Arsuz, Denizciler, Sarıseki

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.