Altus Servis Isparta

  • Teknik ServisAltus Servis Isparta
  • AdresISPARTA
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis ISPARTA

Altus Servis Isparta

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Sorun düzelmez ve devam ederse güç kaynağını kontrol etmeyi deneyin. Seramik kaplar, metal kaplar ve altın tozu ile yapılan kapların kullanımı doğru değildir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser kullanımı sırasında aşırı ses çıkması motordan yada bir diş kırılması sonucunda da oluşmaktadır. Bıçaklarda oluşan arızalar cihazın çalışma esnasında bıçaklarının hareket etmemesine neden olacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bir başka priz üzerinden tekrar aynı şeyi deneyin. Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocaklarda görülen bir numaralı problem budur. Set üstü ocak çakmağı sürekli çakma sorunu çalmak alanına su gelmesi durumunda takılma yapmasına ve çakmağın takılı halde kalmasına neden olacaktır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır. Bu durumda da herhangi bir büyük sorun olmaması adına cihaz kendisini kapatmaktadır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürgenizin hava filtresini de mutlaka kontrol edin. Son olarak zeminde kötü kokuya sebep olabilecek herhangi bir unsurun üzerinden süpürgeyle geçtiyseniz aynı şekilde süpürgeniz etrafa kötü koku saçacaktır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Doğru sıcaklık programı ve ayarının yapıldığını kontrol ediniz. Elektrik akımının gelmemesi cihazın çalışmamasına ve suyu ısıtmamasına neden olacaktır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost Makinesi Termostat Arızası Tost Makinesi Çalışmıyor

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Kontroller yapılarak servis ile iletişim sağlayın. Buzdolabından bip sesi gelme sorunu çok sık görülen arızalardır. Arızanın ve hatanın sürekli oluşması durumunda servis aranarak detaylı bilgi verilmelidir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.. Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Drenaj hortumu kontrol ederek cihazı yeniden kısa bir programda çalıştırmayı deneyin.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Bazı sorunlar ve arızlar için ürünün iç aksanlarının kontrolü gerekebilir. Çay Makinesi Hata Veriyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucu Motoru Aşırı Isınma YapıyorSoğutmama nedenleri parça ve ürün ile ilgili olabilmektedir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Ekranı Çizik Çizik Oluyor Android Led TV Çok Yavaş AçılıyorEkranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir. Ön tarafta bulunan su püskürtme alanı kontrol edilmelidir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır. Ardından sorun devam ediyor ise servis ile iletişime geçiniz.Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Ntc kontrolü yapılmalıdır. Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür. Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Tüm kontrolleri yapın ve arıza devam ediyor ise mutlaka servisten teknik destek sağlayın.Kurutma makinesi arızası ıslak ürünlerin kısa sürede kuruması için kullanımı yapılan elektronik ürünlerdir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima çalışıyor ve ısıtma yapmıyor sorunu özellikle kış aylarında ortaya çıkan bir sorun türüdür. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Fan motoru kontrol edilmelidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++ISPARTA Altus Buzdolabı ServisiISPARTA Altus Derin Dondurucu ServisiISPARTA Altus Çamaşır Makinesi ServisiISPARTA Altus Bulaşık Makinesi ServisiISPARTA Altus Kurutma Makinesi ServisiISPARTA Altus Fırın ServisiISPARTA Altus Set Üstü Ocak ServisiISPARTA Altus Mikrodalga Fırın ServisiISPARTA Altus Klima ServisiISPARTA Altus Termosifon ServisiISPARTA Altus Radyotör ServisiISPARTA Altus Vantilatör ServisiISPARTA Altus Televizyon ServisiISPARTA Altus Türk Kahve Makinesi ServisiISPARTA Altus Çay Makinesi ServisiISPARTA Altus Su Isıtıcı ServisiISPARTA Altus Mikser ServisiISPARTA Altus Blender ServisiISPARTA Altus Doğrayıcı ServisiISPARTA Altus Tost Makinesi ServisiISPARTA Altus Mini Tost Makinesi ServisiISPARTA Altus Buharlı Ütü ServisiISPARTA Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiISPARTA Altus Elektrikli Süpürge ServisiISPARTA Altus Şarjlı Süpürge ServisiISPARTA Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiISPARTA Altus Tartı ServisiISPARTA Altus Su Sebili ServisiISPARTA Altus Ankastre Ocak ServisiISPARTA Altus Ankastre Fırın ServisiISPARTA Altus Ankastre Davlumbaz ServisiISPARTA Altus Ankastre Aspiratör ServisiISPARTA Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.