Altus Servis İzmir

  • Teknik ServisAltus Servis İzmir
  • AdresİZMİR
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis İZMİR

Altus Servis İzmir

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Kullanılan kapların fırın içerisine uygun olması gerekmektedir. Mikrodalga fırın kullanımı sırasında aşırı akım oluşması nedeniyle de fırın iç aksanlarında hasar meydana gelir ve fırın çalışmaz.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Konu ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin cihaza ciddi bir zarar vermemesi açısından servis tarafından yardım alınarak arıza giderilmelidir. Mikserden kötü koku gelmesi çalışma esnasında cihazın çok fazla zorlandığı ve buna bağlı olarak da ısınmasından kaynaklıdır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır. Saç Kurutma Makinesi Kendiliğinden Kapanıyor

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. İlk olarak elektriğinizi ve ilgili prizin elektrik akımını kontrol edin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Suyu Çok Geç Isıtıyor Isıtıcının içinde kireçlenme görülmesi durumunda ürünün temizliği dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Günümüzde her ev içerisinde süpürge kullanımı yapılmaktadır. Sadece kırmızı ışık yanması süpürgenin ana hatlarında bir arıza oluştuğunu göstermektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Böylelikle termosifonlar görevini yapamaz ve suyu ısıtamaz. Nadirde olsa bazı termosifonların su sızdırabildiği de bir gerçektir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Alet boş haldeyken de bıçak dönmüyorsa elektrik aksamında sorun olabilir.Blender hız kontrol düğmeleri çalışmıyor sorunu istenilen hız seviyesinde cihazın kullanılmamasına neden olur.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Yaz ve kış dönemlerinde dondurucu ayarlarının yenilenmesi önerilir. Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır. Sıvı olarak buzdolabına konulacak ürünleri ağızları tamamen kapalı olmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinelerinde yaygın olarak görülen sorunların başında çamaşır makinesi suyu boşaltamıyor sorunu gelmektedir. Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Katlanma oluşmuş ise suyun makineye girmesini engelleyecektir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinası Sigorta AttırıyorEğer prizde sorun yoksa bu durumda ana elektrik tesisatında sorun meydana gelmiş olabilir, teknik destek almanız gerekebilir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Kompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır. Çok aşırı ısınma ve el sürememe de motorun yandığını göstermektedir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir. Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Yabancı bir cismin olup olmadığına bakılmalıdır. Program ayar tuşlarına bozulma olması durumunda servis çağırılarak yeni tuş takımı eskisi ile değiştirilmelidir. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Panel değişimi ve pano değişimi yapılmalıdır.Fırın İçinden Ses Geliyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır. Kahve Makinesi Kahveleri Çok Hızlı Dağıtma Yapıyor

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır. Klima Hava Üflememe Sorunu Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++İZMİR Altus Buzdolabı ServisiİZMİR Altus Derin Dondurucu ServisiİZMİR Altus Çamaşır Makinesi ServisiİZMİR Altus Bulaşık Makinesi ServisiİZMİR Altus Kurutma Makinesi ServisiİZMİR Altus Fırın ServisiİZMİR Altus Set Üstü Ocak ServisiİZMİR Altus Mikrodalga Fırın ServisiİZMİR Altus Klima ServisiİZMİR Altus Termosifon ServisiİZMİR Altus Radyotör ServisiİZMİR Altus Vantilatör ServisiİZMİR Altus Televizyon ServisiİZMİR Altus Türk Kahve Makinesi ServisiİZMİR Altus Çay Makinesi ServisiİZMİR Altus Su Isıtıcı ServisiİZMİR Altus Mikser ServisiİZMİR Altus Blender ServisiİZMİR Altus Doğrayıcı ServisiİZMİR Altus Tost Makinesi ServisiİZMİR Altus Mini Tost Makinesi ServisiİZMİR Altus Buharlı Ütü ServisiİZMİR Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiİZMİR Altus Elektrikli Süpürge ServisiİZMİR Altus Şarjlı Süpürge ServisiİZMİR Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiİZMİR Altus Tartı ServisiİZMİR Altus Su Sebili ServisiİZMİR Altus Ankastre Ocak ServisiİZMİR Altus Ankastre Fırın ServisiİZMİR Altus Ankastre Davlumbaz ServisiİZMİR Altus Ankastre Aspiratör ServisiİZMİR Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, İşçievleri, Şirinyer, Buca, Kaynaklar, Harmandalı, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.