Altus Servis İzmit Kocaeli

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis İzmit Kocaeli
  • AdresKocaeli, İzmit
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis İzmit Kocaeli

Altus Servis İzmit Kocaeli

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Cihazın çalışması sırasında vızıltı sesinin duyulması kapasitör adı verilen parçada bozulmaların meydana gelmesi sonucu oluşur. Dokunmatik yüzeyli bir mikrodalga fırında yüzey kontrolü ve ayar kontrolü yapılmalıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Alanında uzman bir servisten teknik konular ile ilgili bilgi alımı yapılabilir. Öncelikle fişi ve priz bağlantısını kontrol etmelisiniz.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bakım ve onarımlar elektronik ürünlerin sağlıklı çalışması için önemlidir.Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Kablo ve şebeke hattı kontrolü yapılmalıdır. Rezistans kireç bağlayarak çalışmayı engelleyebilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Toz haznesinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon Aşırı Isınma Yapıyor Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız. Termostat ya da kabloların değişimi yapılarak arıza giderilebilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Etrafa Sıçratıyor Aksi durumda cihazın motorunda daha büyük sorun meydana gelebilir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı Çalışma Sırasında Ses Çıkartıyor Parça değişimi servis tarafından uygun görülmesi durumunda yapılır.Cihaz nem ve ayarı düzenlenmelidir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir. Atık su hortumu tıkanmış olabilir. Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin güç ışığı kontrol edilmelidir. Çay makinesi çalışmıyor ise ilk olarak elektrik akışında bir sorun meydana gelmiş olabilir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir. Bazı durumlarda ise lambanın belirli süre boyunca yanması ve ardından sönmesi normaldir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır. Ütü tabanları genel olarak kayan ve yapışmayan bir tabana sahiptir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İlk olarak pompa filtresi çıkartılarak temizlenmeli bakımı yapılmalıdır. İlk olarak makineyi açma ve kapama düğmesi kullanılarak açıp kapatmayı deneyin. Aniden çalışmama sorunu elektrik hatlarında meydana gelen arıza ve kopukluk sonrasında oluşabilmektedir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Ürünü aldığınız yeri arayarak s istemeli ve yedek parçaların servis tarafından değişimi sağlanmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Kahve makinesi kırmızı ışık arızası kahvelerin pişirme yuvalarında görülen bir arıza türüdür.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Kazan DönmüyorKurutma makinesi program arızası/ayar düğmelerinin arızalı olması durumunda ve program aylarının yapıldığı alanın hasar alması sonucunda oluşan arızalar arasındadır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Havanın ortama uygun bir soğuk hava derecesine gelmesinde bu parça büyük önem taşımaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Kocaeli İzmit Altus Buzdolabı ServisiKocaeli İzmit Altus Derin Dondurucu ServisiKocaeli İzmit Altus Çamaşır Makinesi ServisiKocaeli İzmit Altus Bulaşık Makinesi ServisiKocaeli İzmit Altus Kurutma Makinesi ServisiKocaeli İzmit Altus Fırın ServisiKocaeli İzmit Altus Set Üstü Ocak ServisiKocaeli İzmit Altus Mikrodalga Fırın ServisiKocaeli İzmit Altus Klima ServisiKocaeli İzmit Altus Termosifon ServisiKocaeli İzmit Altus Radyotör ServisiKocaeli İzmit Altus Vantilatör ServisiKocaeli İzmit Altus Televizyon ServisiKocaeli İzmit Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKocaeli İzmit Altus Çay Makinesi ServisiKocaeli İzmit Altus Su Isıtıcı ServisiKocaeli İzmit Altus Mikser ServisiKocaeli İzmit Altus Blender ServisiKocaeli İzmit Altus Doğrayıcı ServisiKocaeli İzmit Altus Tost Makinesi ServisiKocaeli İzmit Altus Mini Tost Makinesi ServisiKocaeli İzmit Altus Buharlı Ütü ServisiKocaeli İzmit Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKocaeli İzmit Altus Elektrikli Süpürge ServisiKocaeli İzmit Altus Şarjlı Süpürge ServisiKocaeli İzmit Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKocaeli İzmit Altus Tartı ServisiKocaeli İzmit Altus Su Sebili ServisiKocaeli İzmit Altus Ankastre Ocak ServisiKocaeli İzmit Altus Ankastre Fırın ServisiKocaeli İzmit Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKocaeli İzmit Altus Ankastre Aspiratör ServisiKocaeli İzmit Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Yahyakaptan, Yenişehir, Malta, Zabitan, Tepecik, Cedit, Vezirçiftliği, Köyler, Alikahya

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.