Altus Servis Kahramanmaraş

  • Teknik ServisAltus Servis Kahramanmaraş
  • AdresKAHRAMANMARAŞ
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis KAHRAMANMARAŞ

Altus Servis Kahramanmaraş

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga Fırında Magnetron Arızası Hat sigorta kontrolü yapılmalı ve arızalı olması durumunda yeni sigorta takılmalıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle fişi ve priz bağlantısını kontrol etmelisiniz. Cihazın besleme girişlerindeki güç ölçümü yapılmalıdır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

İçeride biriken toz ve kıl gibi unsurlar yüksek sıcaklığa maruz kaldıklarında kötü koku yayar. Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir. Set üstü ocaklarda en sık karşılaşılan problemlerden biri de budur.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Normalde ısıtıcı, suyun kaynama noktasına ulaşmasından sonra kapanma moduna geçmelidir. Ancak ısı algılayıcısında sorun oluştuğunda su kaynamamış olarak görünür ve sürekli olarak kaynatma devam eder.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu gibi durumlarda ise yapılması gereken tek şey süpürgenin kapatılması ve soğumaya bırakılmasıdır. Kablosuz süpürge kullanıyorsanız, süpürgenizin şarjı azalmış olabilir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifonlar su sızdırarak evinizde küf yapabilir ve kötü kokuya sebep olabilir. Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi ısınmıyor sorunu en yaygın görülen arızaların başında gelmektedir. Isıtıcı tabakaların yerine doğru yerleştirildiğinden emin olunuz.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Birden DurduGenel olarak plastik aksama sahip olan bu el aletlerini sürekli olarak çalıştırmamalısınız.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Buzdolabı Soğutma Ayarı YapılamıyorDüzeltilmesi gereken bir problemdir ve parça değişimi yapılmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Su hortumu kontrol edilmelidir. Çamaşır makinesi arızası sık olarak görülen arıza türleri arasında yer almaktadır. Pompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Hata Veriyor Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dolap kapağı açılırken ışık yanması iç bölmenin aydınlatılmasını sağlamaktadır. Her arızanın farklı çözüm teknikleri vardır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ekran kartından yada ekranın kendiliğinden yapma durumu çok yüksektir. Eğer arıza devam ediyorsa muhtemelen cihazda teknik bir arıza meydana gelmiştir. Android Led Tv bir kısmı karanlık gösterme sorunu her televizyon çeşidine meydana gelecek arıza türlerinden biridir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Su boşaltma sesleri uğultu sesine benzeyebilir. Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır.Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Soğuması beklenecek bir bez yardımı ile içerde oluşan su alınmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Tıkanma durumunda filtre ve tahliye bağlantıları temizlenmelidir. Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza giderilecektir.Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Klimada Fan Çalışmıyor

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++KAHRAMANMARAŞ Altus Buzdolabı ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Derin Dondurucu ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Çamaşır Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Bulaşık Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Kurutma Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Fırın ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Set Üstü Ocak ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Mikrodalga Fırın ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Klima ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Termosifon ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Radyotör ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Vantilatör ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Televizyon ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Çay Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Su Isıtıcı ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Mikser ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Blender ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Doğrayıcı ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Tost Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Mini Tost Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Buharlı Ütü ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Elektrikli Süpürge ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Şarjlı Süpürge ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Tartı ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Su Sebili ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Ankastre Ocak ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Ankastre Fırın ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Ankastre Aspiratör ServisiKAHRAMANMARAŞ Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.