Altus Servis Kapaklı Tekirdağ

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Kapaklı Tekirdağ
  • AdresTekirdağ, Kapaklı
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Kapaklı Tekirdağ

Altus Servis Kapaklı Tekirdağ

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Denetleyici parçanın sorun yaşaması durumunda da ortaya çıkan arıza türüdür. Bir ohmmetre yardımı ile parçanın hasar alıp almadığı öğrenilir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Teknik servis desteği alarak çözüm sağlanabilir. Bıçak uçlarına ve içerisine sıkışan yabancı cisimlerde bıçakların hareket etmesini zorlaştıracaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir. Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocak çakmağı yanmama sorunu ocak başlıklarının ıslanma ve su girmesi ile oluşabilen arızalardır. Yemek pişirme konusunda evlerin yardımcı ürünleri arasında bulunur.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Genel kireç temizleyiciler veya beyaz sirke gibi yöntemler ile kireçten kurtulabilirsiniz. Elektrik hatları kontrol edilmelidir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Ön kısım üzerinde kırmızı bir ışık yanacaktır. Faz ve nötr temasından kaynaklı elektrik çarpmaları bu tür ürünlerde yaygın olarak görülmektedir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Hangi taraf ısınmıyorsa o tabakanın ısıtma elemanlarında sorun oluşmuştur. Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır. Blender çalışırken birden durma sorunu aralıksız olarak aletin çalıştırılmasından kaynaklanabilir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır. Buzdolabı motoru devreye girmiyor arızası nedenleri arasında buzdolabının iç soğukluğunun aşırı olması ve buzlanma oluşması motorun devreye girmemesine neden olacaktır. Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur. Ana kartta meydana gelen arızalar çalışma esnasında makinenin durmasına ve tekrar çalışmamasına neden olur. Çamaşır makinelerinde bakım ve temizlik cihazın uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi demliği sızıntı yapıyorsa çatlama meydana gelmiş olabilir. Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu ayarı yapılmaması arızası cihaz üzerinde rakamlar yazan ayar düğmesine gerekli olan soğutma aylarının yapılmaması sonrasında ortaya çıkmaktadır. Hızlı soğutma ve dondurma düğmesinin aralıklarla açık kalması önerilir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir. Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü kıyafetlerde leke bırakma sorunu ütülerde karşılaşılan en temel sorunlardan biri olmaktadır. Buharlı Ütüm Kumaşa Yapışıyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi ses yapma sorunu nedenleri arasında yıkama sırasında bulaşık makinesine su girişini engelleyen yabancı bir cismin varlığı bu tür arızalara neden olmaktadır. Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Servis ile iletişim kurun.Elektrik kontrol ediniz.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Buhar koluna bir başka kablo ve bağlantı noktasının temas etmesi de buhar vermeme sorununa neden olacaktır. Tahliye hortumunun sıkışması ve bükülmesi de tıkanma sorununa neden olacaktır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Kurutma Makinesi Sigorta Attırıyor

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima Sürekli Açılıp Kapanıyor Klima Hava Üflememe Sorunu

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Tekirdağ Kapaklı Altus Buzdolabı ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Derin Dondurucu ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Çamaşır Makinesi ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Bulaşık Makinesi ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Kurutma Makinesi ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Fırın ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Set Üstü Ocak ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Mikrodalga Fırın ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Klima ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Termosifon ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Radyotör ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Vantilatör ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Televizyon ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Türk Kahve Makinesi ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Çay Makinesi ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Su Isıtıcı ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Mikser ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Blender ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Doğrayıcı ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Tost Makinesi ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Mini Tost Makinesi ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Buharlı Ütü ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Elektrikli Süpürge ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Şarjlı Süpürge ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Tartı ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Su Sebili ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Ankastre Ocak ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Ankastre Fırın ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Ankastre Davlumbaz ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Ankastre Aspiratör ServisiTekirdağ Kapaklı Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.