Altus Servis Karabük

  • Teknik ServisAltus Servis Karabük
  • AdresKARABÜK
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis KARABÜK

Altus Servis Karabük

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Ağ gücü artırılmalı ve tek priz yerine iki ürün için iki priz kullanımı yapılmalıdır. Düşük voltaj nedenli ısıtma sorunun kaynağı araştırılmalıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir. Kırılan dişlerin yenisi ile değiştirilmesi sesin ayarının düşmesini sağlayacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Ekranda arıza kodlarına ve durumlarına göre makine için servis çağırılmalıdır. Her iki ürün de çalışma prensipleri bakımından benzerlik göstermektedir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir. Ocaklara gaz gelmemesi de alev oluşmamasına neden olacaktır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı ısıtmıyor sorunu ısıtıcıların birçoğunda oluşan arızalardır. Su ısıtıcının içinde leke oluşumu herhangi bir sorun değildir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Bu yüzden sorunları gidermek için doğru teşhis koymak önemlidir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir. Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir. Buzdolabı kapaklarının kapalı olması gerekir. Bip sesinin kısa ve uzun süreli olmadı arıza oluşumunu belirlemektedir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Elektrik hatlarında meydana gelen ar ve düzensizlikler sigorta üzerinde etkili olmaktadır. Makine İçinden Kokular GeliyorMakine zemini kontrol edilmelidir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Çalışmıyor Çay Makinesi Demleme Kısmına Su Aktarmıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

En önemli ürün saklama araçlarından biridir. En sık sorulan sorular ve karşılaşılan arızalar arasında derin dondurucunun yan kısımlarının aşırı ısınması sorunu oluşmaktadır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Sürekli Açılıp Kapanıyor Servis çağırmadan önce birkaç adımı takip etmeniz gerekecektir. Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir. Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Cihazın boşaltma hortumun da sıkışma ve bükülme durumunda da yıkamaya başlama yapmaz.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Servis tarafından ürün kontrolü yapılmalıdır.Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesinde bayat kahve kullanımı yapılmamalıdır. Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma Makinesi Isınma YapmıyorSensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrol edilmelidir. Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klimada Fan Çalışmıyor

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++KARABÜK Altus Buzdolabı ServisiKARABÜK Altus Derin Dondurucu ServisiKARABÜK Altus Çamaşır Makinesi ServisiKARABÜK Altus Bulaşık Makinesi ServisiKARABÜK Altus Kurutma Makinesi ServisiKARABÜK Altus Fırın ServisiKARABÜK Altus Set Üstü Ocak ServisiKARABÜK Altus Mikrodalga Fırın ServisiKARABÜK Altus Klima ServisiKARABÜK Altus Termosifon ServisiKARABÜK Altus Radyotör ServisiKARABÜK Altus Vantilatör ServisiKARABÜK Altus Televizyon ServisiKARABÜK Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKARABÜK Altus Çay Makinesi ServisiKARABÜK Altus Su Isıtıcı ServisiKARABÜK Altus Mikser ServisiKARABÜK Altus Blender ServisiKARABÜK Altus Doğrayıcı ServisiKARABÜK Altus Tost Makinesi ServisiKARABÜK Altus Mini Tost Makinesi ServisiKARABÜK Altus Buharlı Ütü ServisiKARABÜK Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKARABÜK Altus Elektrikli Süpürge ServisiKARABÜK Altus Şarjlı Süpürge ServisiKARABÜK Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKARABÜK Altus Tartı ServisiKARABÜK Altus Su Sebili ServisiKARABÜK Altus Ankastre Ocak ServisiKARABÜK Altus Ankastre Fırın ServisiKARABÜK Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKARABÜK Altus Ankastre Aspiratör ServisiKARABÜK Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.