Altus Servis Karaman

  • Teknik ServisAltus Servis Karaman
  • AdresKARAMAN
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis KARAMAN

Altus Servis Karaman

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın magnetron arızası yiyeceklerin tam olarak pişirilmemesi ve fırının yeteri kadar ısınmaması durumunda oluşan arıza türleridir. Üçüncü neden ise magretronun bozulmasıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çok sesli çalışma sorunu motor ve parça kaynaklı arızalardan biridir. Mikser Çalışma Yapmıyor

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır. Saç kurutma makineleri bazı durumlarda tam randımanlı çalışmaz ve yeterli sıcak havayı yansıtmaz.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir. Ardından ocak gözlerinde ıslaklık, tıkanma ve taşma durumu kontrol edilmelidir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su Isıtıcı Aşırı Sesli Çalışıyor Teknik servise danışılması gerekmektedir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Torba dolduğu zaman süpürgenizin çekim gücü de ciddi oranda düşer. Süpürge başlıklarının altında bulunan boyun ve hava kısmını kontrol ediniz.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon şofben gibi elektrik ile çalışır ve sıcak su üretir. Termosifon Çalışmıyor

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Termostat kontağı da kullanım içinde ark yüzünden arıza gösterebilir. Tost makinesi arızası günümüzde her ev içerisinde bulunan kullanışlı ürünlerden olan makinelerde arızalanma ve bozulma durumlarının görülmesi oldukça yaygın bir sorundur.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Çalışırken Çok TitriyorBlender arızaları bıçağın dönmemesi, aletin çalışmaması, aşırı ısınması gibi farklı sebeplerden olabilir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu Yeteri Kadar Soğutmuyor Kısa süreli bip sesleri özellikle buzdolabı kullanırken kapaklarının belirli süre boyunca açık kalması sonucu ses çıkartır. İçecekler soğuk yemekler sıcak ise buzdolabına konulan yiyeceklerin soğuk olarak konulması gerekir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinası su almıyor sorunu oluşması durumunda su musluğu kontrol edilmelidir.Çamaşır Makinası Su AlmıyorMakineye gereğinden fazla yük bindirme ve yıkama sırasında da titreşim oluşmaktadır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi arızaları keyifli anlar yaşanmasını engelleyebilir. Çay Makinesi Hata Veriyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu arızası farklı birçok neden sonrasında oluşmaktadır. Dondurucunun dilinin takılı olduğunu kontrol ediniz.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Başka bir priz üzerinde de TV elektrik kablosunu yakarak kontrol ediniz. Ayarlarda bozulma olmaması için basit kullanım modunu harekete geçirin.Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesine elektrik girmesini sağlayan priz hattı değiştirilebilir. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.Makinede bulunan pompa parçasına sert ve yabancı bir cisim kaçmadı durumunda da kapalı olduğu halde makineden ses gelmektedir.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Sesli çalışmaya devam edilmesi cihazın ömrünü kısaltacak ve zamanla daha şiddetli ses gelmesi ile soğumamasına neden olacaktır. Servis ile iletişim kurun.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Metal yüzeylerin yabancı ürün sürmeyiniz. İlk olarak makine yükleme kapağı açılmalıdır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++KARAMAN Altus Buzdolabı ServisiKARAMAN Altus Derin Dondurucu ServisiKARAMAN Altus Çamaşır Makinesi ServisiKARAMAN Altus Bulaşık Makinesi ServisiKARAMAN Altus Kurutma Makinesi ServisiKARAMAN Altus Fırın ServisiKARAMAN Altus Set Üstü Ocak ServisiKARAMAN Altus Mikrodalga Fırın ServisiKARAMAN Altus Klima ServisiKARAMAN Altus Termosifon ServisiKARAMAN Altus Radyotör ServisiKARAMAN Altus Vantilatör ServisiKARAMAN Altus Televizyon ServisiKARAMAN Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKARAMAN Altus Çay Makinesi ServisiKARAMAN Altus Su Isıtıcı ServisiKARAMAN Altus Mikser ServisiKARAMAN Altus Blender ServisiKARAMAN Altus Doğrayıcı ServisiKARAMAN Altus Tost Makinesi ServisiKARAMAN Altus Mini Tost Makinesi ServisiKARAMAN Altus Buharlı Ütü ServisiKARAMAN Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKARAMAN Altus Elektrikli Süpürge ServisiKARAMAN Altus Şarjlı Süpürge ServisiKARAMAN Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKARAMAN Altus Tartı ServisiKARAMAN Altus Su Sebili ServisiKARAMAN Altus Ankastre Ocak ServisiKARAMAN Altus Ankastre Fırın ServisiKARAMAN Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKARAMAN Altus Ankastre Aspiratör ServisiKARAMAN Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.