Altus Servis Kastamonu

  • Teknik ServisAltus Servis Kastamonu
  • AdresKASTAMONU
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis KASTAMONU

Altus Servis Kastamonu

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Ağ gücü artırılmalı ve tek priz yerine iki ürün için iki priz kullanımı yapılmalıdır. Bu anahtarlarda sorunlar aşırı ısınma ve yanma sonucunda anlaşılmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser üzerinde çatlak kontrolü yapılır. Mikser arızaları cihazın çalışmasına engel teşkil edebilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu yüzden cımbız yardımıyla temizlik yapılması tavsiye edilir. Rezistans da meydana gelen aşırı ısınma sonucu cihazda bulunan termik de açılma yapacaktır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Kimi ocaklarda tek göz yanmazken kimilerinde birden fazla göz yanmayabiliyor. Set üstü ocak arızası çok yaygın elektronik ev aletleri arızaları arasında yer almaktadır.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı arızası evlerde ve birçok ortamda kullanılan pratik su ısıtma cihazlarında arızaların oluşması kullanım sırasında oluşan hatalardan kaynaklı olabilmektedir. İçme ve filtre suları kullanımı tercih edilmelidir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Süpürgenizin çekim gücünün azalmasının pek çok nedeni olabilir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Teknik servisi arayarak gerekli işlemlerin yapılmasını bekleyin. Isı ayarı yaptıktan sonra bir süre bekleyin.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır. Termostat ürünlerin ısınması konusunda yardımcı olan temel parçalardan biridir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender arızası mutfak aletleri arasında en çok kullanılan ve arızalanan ürünlerdir. Bunun yanında uzun süreli kullanım sonucunda bıçaklar körelmiş olabilir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Kullanım ömrü ve kullanım şekli elektronik ürünlerin uzun süreler boyunca kullanımında etkili olmaktadır.Buzdolabı Alt Kısmı Soğutma Yapmıyor

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir.Çamaşır makinesi sıkma sırasında çok sarılma sorunu makinede bulunan taşıyıcı ayaklarda dengenin bozulması sonrasında oluşan haftalardır. Özellikle evlerde sıklıkla kullanılan çamaşır makinelerinde kalite ve verim alınması için temizliğine dikkat edilmesi gerekir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi basınç göstergesi sorunu göstergenin değişmesi gerektiğine işaret etmektedir. Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.Derin dondurucunun ışığının yanmaması sorunu iç bölme aydınlatmalarında bir sorun oluştuğunu gösterebilir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Android Led TV Çalışmıyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü ön tarafa su püskürtmeme sorunu için ilk olarak ütüde bir tıkanıklık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Bulaşık Makinesi Ses YapıyorBulaşık Makinem Çalışmıyor

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın arızası servis tarafından parça değişimi ve tamir işlemleri yapılmalıdır. Kısa süreli elektrik kesintilerinde fırın fanı çalışmayı durdurur.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi altında ince su sızıntısı arızası genel olarak tahliye alanında tıkanma durumlarında karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır. Kahve Makinesi Kahveyi Vermiyor

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Cihaz kurulumu sırasında ev ortamında topraklama olmaması kısa devre oluşumuna neden olmaktadır. Kurutma Makinası Program Arızası

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klimanın montajı esnasında topraklamanın bina içinde olup olmadığının kontrolünün sağlanması büyük önem taşımaktadır. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Motorun devreye girmeme nedenleri arasında en sık karşılaşılan ve çözümü kolay arızalardan biridir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++KASTAMONU Altus Buzdolabı ServisiKASTAMONU Altus Derin Dondurucu ServisiKASTAMONU Altus Çamaşır Makinesi ServisiKASTAMONU Altus Bulaşık Makinesi ServisiKASTAMONU Altus Kurutma Makinesi ServisiKASTAMONU Altus Fırın ServisiKASTAMONU Altus Set Üstü Ocak ServisiKASTAMONU Altus Mikrodalga Fırın ServisiKASTAMONU Altus Klima ServisiKASTAMONU Altus Termosifon ServisiKASTAMONU Altus Radyotör ServisiKASTAMONU Altus Vantilatör ServisiKASTAMONU Altus Televizyon ServisiKASTAMONU Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKASTAMONU Altus Çay Makinesi ServisiKASTAMONU Altus Su Isıtıcı ServisiKASTAMONU Altus Mikser ServisiKASTAMONU Altus Blender ServisiKASTAMONU Altus Doğrayıcı ServisiKASTAMONU Altus Tost Makinesi ServisiKASTAMONU Altus Mini Tost Makinesi ServisiKASTAMONU Altus Buharlı Ütü ServisiKASTAMONU Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKASTAMONU Altus Elektrikli Süpürge ServisiKASTAMONU Altus Şarjlı Süpürge ServisiKASTAMONU Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKASTAMONU Altus Tartı ServisiKASTAMONU Altus Su Sebili ServisiKASTAMONU Altus Ankastre Ocak ServisiKASTAMONU Altus Ankastre Fırın ServisiKASTAMONU Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKASTAMONU Altus Ankastre Aspiratör ServisiKASTAMONU Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.