Altus Servis Kayseri

  • Teknik ServisAltus Servis Kayseri
  • AdresKAYSERİ
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis KAYSERİ

Altus Servis Kayseri

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Cihazı sıfırlamayı deneyin. Mikrodalga fırından uğultu gelme sorunu 3 nedenden dolayı oluşmaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikser çok sesli çalışma sorunu motor ve parça kaynaklı arızalardan biridir. Kartın yanması cihazın çalışmamasına neden olacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kurutma makinesinin aşırı ısınması kapanmaya ve birkaç dakika boyunca makinenin çalışmamasına neden olmaktadır. Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocağın bağlı olduğu tüpü kontrol ediniz. Tüm bu noktalara dikkat ettikten sonra hala ocak gözü yanmıyorsa gaz vananızın açık olup olmadığını kontrol edin.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır. Musluk sularının kullanılması cihazların kısa sürede kireçlenmesine neden olacaktır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır. Süpürge başlıklarında tıkanma ve filtrenin tıkanması durumunda da bu tür arızalar görülmektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Cihazın açık konumda olması gerekir. Buna rağmen termosifonunuz çalışmıyorsa elektriksel problemler yaşanmış olabilir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Elektrikli ev aletlerinde meydana gelen bozulmaların birçoğu kullanıcı hatalarından kaynaklanmaktadır. Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender çalışma sırasında vızıltı sesi gelme sorunu nedenleri arasında blender bıçaklarının sıkışması durumu bu tür arızalara neden olmaktadır. . Genel olarak el blenderini gıdaları derin olacak bir kaba koyduktan sonra kullanmalısınız.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Kapağın kırılması ve contasının eskimesin durumlarında da bu tür sorunlar oluşmaktadır. Aşırı ısınma görülmesi durumunda fişten çekerek buzdolabına elektrik gitmesi önerilir. Buzdolabı Buz Tutuyor

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi kapak açılmıyor sorunu bazı durumlarda kapakların sıkışması sonucunda da oluşur. Makine deterjan gözünden su akıtma sorunu nedenleri arasında yanlış deterjan ve fazla oranda deterjan kullanımı sonrasında su gelme sorunu oluşur. Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir. Çay Makinesi Isınmıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu aşırı soğutma yapma sorunu oluşması ile birlikte derin dondurucu içerisinde bulunan yiyeceklerde aşırı buzlanma görülür.Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir. Ekranda ufak bir kırılma durumunda çizik çizik renkler ve izler çıkmaya başlar. Yapmanız gereken televizyonun ayarlar veya özellikler kısmından kapanma saati ayarlarının kontrolünğ yapınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Evlerde olması gereken malzemelerin başında gelmektedir. Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Bulaşık makinesi arızası elektronik ev aletleri arasında en çok kullanım oranına sahip ürünlerde meydana gelen arızalar parça ve elektrik kaynaklı oluşmaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kişilerin makinede oluşan arızalar karşısında bir bilgisi yok ise hemen servis aranmalıdır. Tahliye kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Termal sigorta kontrolü cihazın çalışmasında aksaklık olup olmadığını gösterecektir. Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyor

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Fan motoru kontrol edilmelidir. Klima sistemi kontrol edilmelidir. Klima sesli çalışma hatası fan motorunda oluşan parça arızasından kaynaklanabilmektedir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++KAYSERİ Altus Buzdolabı ServisiKAYSERİ Altus Derin Dondurucu ServisiKAYSERİ Altus Çamaşır Makinesi ServisiKAYSERİ Altus Bulaşık Makinesi ServisiKAYSERİ Altus Kurutma Makinesi ServisiKAYSERİ Altus Fırın ServisiKAYSERİ Altus Set Üstü Ocak ServisiKAYSERİ Altus Mikrodalga Fırın ServisiKAYSERİ Altus Klima ServisiKAYSERİ Altus Termosifon ServisiKAYSERİ Altus Radyotör ServisiKAYSERİ Altus Vantilatör ServisiKAYSERİ Altus Televizyon ServisiKAYSERİ Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKAYSERİ Altus Çay Makinesi ServisiKAYSERİ Altus Su Isıtıcı ServisiKAYSERİ Altus Mikser ServisiKAYSERİ Altus Blender ServisiKAYSERİ Altus Doğrayıcı ServisiKAYSERİ Altus Tost Makinesi ServisiKAYSERİ Altus Mini Tost Makinesi ServisiKAYSERİ Altus Buharlı Ütü ServisiKAYSERİ Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKAYSERİ Altus Elektrikli Süpürge ServisiKAYSERİ Altus Şarjlı Süpürge ServisiKAYSERİ Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKAYSERİ Altus Tartı ServisiKAYSERİ Altus Su Sebili ServisiKAYSERİ Altus Ankastre Ocak ServisiKAYSERİ Altus Ankastre Fırın ServisiKAYSERİ Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKAYSERİ Altus Ankastre Aspiratör ServisiKAYSERİ Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Kılıçaslan, Çarşı, Hürriyet, Kazımkarabekir, Şeker/Keykubat, Becen, Gesi, Gürpınar, Hisarcık, Kıranardı, Mimarsinan, Turan, Büyükbürüngüz, Argırnas

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.