Altus Servis Keşan Edirne

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Keşan Edirne
  • AdresEdirne, Keşan
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Keşan Edirne

Altus Servis Keşan Edirne

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Herkesin evinde mutlaka olması gereken yardımcı ürünlerdir. Sürekli durma sorunun giderilmesi için kapı anahtarının başarılı bir şekilde çalışması için yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Elektronik kartın ısınması ve patlaması sonrasında cihazdan yanık kokusu gelecektir. Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç kurutma makinesi ve düzleştirici aşırı ısınma sorunu bu tür elektrik ile çalışan cihazlarda yaygın olarak görülen bir arıza türüdür. Saç kurutma makinesi havayı soğuk üflüyorsa ısıtma bobini zarar görmüş olabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın gözü yanmıyorsa öncelikle gözlerde yer alan parçaları temizleyin. Turuncu bir yanma görülmesi ise eksik seviyede yandığını göstermektedir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Rezistansın kontrolü ve bakımı yapılmalıdır. Su Isıtıcı Kireçlenme Sorunu

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Tüm bu noktalara baktığınız zaman problemi de ortadan kaldırmış olacaksınız. İlk olarak ıslak bir zemini süpürdüyseniz makineniz bir süre sonra kokmaya başlayacaktır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Çünkü tankın içerisinde yer alan pastan dolayı su metal tadı verir ve rengi de kahverengi olur.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Meydana gelen sorunlar kullanıcı hatalarından kaynaklanabileceği gibi cihazın kendisinden de oluşabilir. Tost makinesi içinde ısıtıcı parçalar bulunur.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Çalışmıyor Blender motorundan yanık konusu gelmesi cihazın kullanımı sırasında aşırı zorlanmasına ve ısınmasına neden olan durumlar karşısında oluşan arızadır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Kullanım sıklığı ve parça arızaları durumlarında buzdolabı üzerinde arıza oluşur. Buzdolabının Arkası Çok IsınıyorYiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Sıkma Sırasında Çok SarsılıyorPompa kapağı açılıp filtre temizlenmelidir.Tahliye hortumlarının uç kısımlarında yırtık ve bozulmalar olmamalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir. Çay Makinesi Suyu Isıtmıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Yiyecek ve içeceklerin donması sağlayan dondurucularda bozulmalar genellikle soğutma yapmama sonrasında oluşmaktadır. Termostat soğukluk ayarı 3 ve 4 olarak ayarlanmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Televizyonun güç kablosunu takılı olup olmadığını kontrol ediniz. Televizyonun normal açılma süresinden daha uzun sürede açılması elektrolitik kondansatörlerde arıza oluşma durumunda TV çok geç açılma yapacaktır. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz. Buharlı ütü kumaşa yapışma sorunu nedenleri arasında ütü tabanının eskime ve yıpranmış olma durumu vardır.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Tuş takımlarında meydana gelen bozulmalar parça değişimine neden olmaktadır. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır. Detaylı arıza tespiti için servisten destek alınmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın Saat Ayarı SorunuNtc kontrolü yapılmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Kahve makinesi arızası çözümleri kişi tarafından ve servis tarafından yapılmalıdır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır. Kurutma Makinesi Kazan Dönmüyor

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Hava filtresi kontrolü yapılarak tıkanıklık durumlarında filtre temizlenmelidir. Klima iç ve dış ünitelerinin temizliği yapılmalıdır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Edirne Keşan Altus Buzdolabı ServisiEdirne Keşan Altus Derin Dondurucu ServisiEdirne Keşan Altus Çamaşır Makinesi ServisiEdirne Keşan Altus Bulaşık Makinesi ServisiEdirne Keşan Altus Kurutma Makinesi ServisiEdirne Keşan Altus Fırın ServisiEdirne Keşan Altus Set Üstü Ocak ServisiEdirne Keşan Altus Mikrodalga Fırın ServisiEdirne Keşan Altus Klima ServisiEdirne Keşan Altus Termosifon ServisiEdirne Keşan Altus Radyotör ServisiEdirne Keşan Altus Vantilatör ServisiEdirne Keşan Altus Televizyon ServisiEdirne Keşan Altus Türk Kahve Makinesi ServisiEdirne Keşan Altus Çay Makinesi ServisiEdirne Keşan Altus Su Isıtıcı ServisiEdirne Keşan Altus Mikser ServisiEdirne Keşan Altus Blender ServisiEdirne Keşan Altus Doğrayıcı ServisiEdirne Keşan Altus Tost Makinesi ServisiEdirne Keşan Altus Mini Tost Makinesi ServisiEdirne Keşan Altus Buharlı Ütü ServisiEdirne Keşan Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiEdirne Keşan Altus Elektrikli Süpürge ServisiEdirne Keşan Altus Şarjlı Süpürge ServisiEdirne Keşan Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiEdirne Keşan Altus Tartı ServisiEdirne Keşan Altus Su Sebili ServisiEdirne Keşan Altus Ankastre Ocak ServisiEdirne Keşan Altus Ankastre Fırın ServisiEdirne Keşan Altus Ankastre Davlumbaz ServisiEdirne Keşan Altus Ankastre Aspiratör ServisiEdirne Keşan Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Kalebayırı, Yenicami, Köyler, Beğendik

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.