Altus Servis Kilis

  • Teknik ServisAltus Servis Kilis
  • AdresKİLİS
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis KİLİS

Altus Servis Kilis

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Dokunmatik yüzeyli bir mikrodalga fırında yüzey kontrolü ve ayar kontrolü yapılmalıdır. Arızalı parça teşhisi için servisten yardım alınmalıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bunun yanında cihaza düşük voltaj da geliyor olabilir. Cihazın gereğinden fazla ısınması durumunda cihaz enerjiyi keserek dinlenmesini sağlayacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemleri aşmak için bir teknik servisten destek alınması gerekir. Kurutma makinelerinde çalışma hızının düşmesi candan dolayı zayıf bir akışın oluşmasına neden olmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

İlk olarak ocak gözlerinin tam kapalı olduğundan emin olun. Set üstü ocaklarda bazı durumlarda ateşleme yapmasına rağmen ocağın yanmadığı durumlarda olabilir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcısı kaynatmadan kapanma durumunda rezistans sisteminde sorun olabilir. Şebekede meydana gelen basıncın düşük olması da arıza oluşumlarının nedenleri arasındadır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz süpürge kesik kesik çalışma sorunu en belirgin nedenleri arasında cihazın tıkanması sorunu vardır. Sıklıkla karşılaşılan problemlerden biri olarak süpürgelerin kendiliğinden kapanmasını kullanıcılarda kolay bir şekilde halledebilir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur. Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Zımpara ile kontakların temizlenmesi sonucunda sorun ortadan kalkabilir. Isıtma elemanının kablolarında hasar oluşması da makinenin ısıtma yapmamasına neden olmaktadır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bu durumda sert cisimleri parçalamaya çalışıyorsanız bucak hareket etmemektedir. Bazı hatalar yanlış kullanımdan bazıları ise cihazda kullanıma bağlı olarak görülen teknik sorunlardan kaynaklanabilir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabından çıt sesi gelmesi sorunu genellikle buzluk kısmından gelmektedir. Servis ile iletişime geçilerek sorunun giderilmesi sağlanmalıdır. Buzdolabı Buz Tutuyor

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir. Kapak kilitleri makine çalışma işleminden birkaç dakika sonrasında açılacaktır.Amortisör parçası arızalanmış olabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir. Yeni bir termostat alımı ve parça değişimi ile sorun çözülecektir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir. En önemli ürün saklama araçlarından biridir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorAndroid Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütü şok buhar vermiyor arızası ütü kullanımı yapan insanlar tarafından en çok merak edilen konular arasındadır. Buharlı Ütü Ön Tarafa Su Püskürtmüyor

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Kullanıcıların tuş düğmelerini kendilerinin takmamaları önerilir. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Kapaklarsa meydana gelen deformelerde kapanmamasının nedenlerinden biridir. Fırın Pişirme Sırasında Çok Fazla Buhar Yapıyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve makinesi buhar olmama arızası karşısında ilk olarak kahve makinesini tekrar açıp kapatmayı deneyiniz. Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Elektrik süpürgesi yardımı ile lif yuvasında biriken lifleri süpürün.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir. Klima açılınca sigorta attırma arızası klima kullanıcılarının yaygın olarak karşılaştıkları arıza türleri arasındadır. Klima fan çalışmıyor arızası birkaç belirtisi bulunmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++KİLİS Altus Buzdolabı ServisiKİLİS Altus Derin Dondurucu ServisiKİLİS Altus Çamaşır Makinesi ServisiKİLİS Altus Bulaşık Makinesi ServisiKİLİS Altus Kurutma Makinesi ServisiKİLİS Altus Fırın ServisiKİLİS Altus Set Üstü Ocak ServisiKİLİS Altus Mikrodalga Fırın ServisiKİLİS Altus Klima ServisiKİLİS Altus Termosifon ServisiKİLİS Altus Radyotör ServisiKİLİS Altus Vantilatör ServisiKİLİS Altus Televizyon ServisiKİLİS Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKİLİS Altus Çay Makinesi ServisiKİLİS Altus Su Isıtıcı ServisiKİLİS Altus Mikser ServisiKİLİS Altus Blender ServisiKİLİS Altus Doğrayıcı ServisiKİLİS Altus Tost Makinesi ServisiKİLİS Altus Mini Tost Makinesi ServisiKİLİS Altus Buharlı Ütü ServisiKİLİS Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKİLİS Altus Elektrikli Süpürge ServisiKİLİS Altus Şarjlı Süpürge ServisiKİLİS Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKİLİS Altus Tartı ServisiKİLİS Altus Su Sebili ServisiKİLİS Altus Ankastre Ocak ServisiKİLİS Altus Ankastre Fırın ServisiKİLİS Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKİLİS Altus Ankastre Aspiratör ServisiKİLİS Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.