Altus Servis Kırıkkale

  • Teknik ServisAltus Servis Kırıkkale
  • AdresKIRIKKALE
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis KIRIKKALE

Altus Servis Kırıkkale

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga arızaları nedenleri arasında kablo hatası, elektrik temassızlığı ve parça arızaları görülmektedir. Bir fırının yiyecekleri ısıtması için 120 volta ihtiyaç duymaktadır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Cihazın gereğinden fazla ısınması durumunda cihaz enerjiyi keserek dinlenmesini sağlayacaktır. Kart değişimi için bir servis çağırılması gerekir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Saç düzleştiricilerinde sıklıkla görülen problemlerden biri de budur. Filtre tıkanıklığı sonrasında da bu tür arıza oluşmaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set Üstü Ocak Aniden SönüyorOcak alevinin mavi olması normaldir tam olarak yandığını gösterir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı ısıtmıyor sorunu ısıtıcıların birçoğunda oluşan arızalardır. Rezistans üzerinde meydana gelen aşırı oranda kireçlenme sorunu da ısıtmamaya neden olabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Her üründe olduğu gibi süpürgelerde de kullanıcılara bağlı olarak çeşitli problemler doğmaktadır. Hemen hemen herkesin başına gelen süpürgeni çalışırken kokması durumunu çözmek sanıldığının aksine oldukça kolaydır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Korozyon ve pasın önüne geçilebilmesi için yılda bir defa tank temizliği yaptırın. Termosifon Su Akıtıyor

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Rezistans kaynaklı bir arıza oluşma durumlarında da az ısıtma yada hiç ısıtma yapmaz. Aynı zamanda temizlik yaparak tekrar kullanınız.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Çalışmıyor Bunun yerine ortalama 10 – 15 saniye aralıklar ile çalıştırın ve bir süre soğumasını bekleyin.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı fişe yeni takılı olması durumlarında içinin sıcaklığının belirlenen ayarda olabilmesi birkaç saat aralığında olacaktır. Kapak kontrolü yapılmalıdır.Buzdolabı ünlem işareti yanma sorunu uzun süreli kullanımlarda kapakların açık unutulmasından da kaynaklanan arızalardır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir.Çamaşır Makinesi Ayar Düğmeleri ÇalışmıyorÇamaşır makinesi arızası oluşum nedenlerine göre farklılık göstermektedir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesinin arızadan çıkmaması durumunda parçaların yerlerine tam olarak oturduklarından emin olunması gerekir. Bir servis çağırarak ürünü kontrol ettiriniz.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Arızadan çıkmamasını birkaç nedeni vardır. Derin Dondurucu Arızadan Çıkmıyor

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led TV Çok Yavaş Açılıyor İlk olarak televizyonu sıfırlayın. Ekran kumandasından ayarlar kısmını bularak yeni kanal arama bölümü üzerinden deneme yapmalısınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütü tabanına yapışan bir madde ve tabanda renk değişimi görülmesi kıyafetlere yapışmasına neden olacaktır. Gözeneklerin tıkanması sonrasında buharlı ütüden istenilen buhar seviyesi oluşmaz.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Eğer sorun devam ediyorsa makinede yer alan termostat ve ısıtma ayarlarında bir sorun olma durumu söz konusudur. Bulaşık makinesi kurutma yapmama sorunu için ilk olarak bulaşık makinesinin yerleştirme düzenini kontrol ediniz. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüRezistans fırında yiyeceklerin pişmesini sağlayan bir parçadır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Evlerde, iş yerlerinde ve ofis ortamları içerisinde kahve makineleri kısa zaman içinde kahve yapımı için önemli ürünlerdir. Hortum temizliği, bakımı ve kontrolünü sağlayın .

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Makine sıcak ise soğumasını bekleyin. Kurutma makinesi lif birikme arızası/her kurutma işlemi sonrasında lif yuvasının temizlenmemesi sonrasında oluşan arızalardan biridir.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Ortam büyüklüğüne göre en uygun klima seçimi yapılmalıdır. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır. Fan motorunda bulunan burç ve rulmanların arızalanma durumlarının oluşması klimanın sesli çalışmasına neden olmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++KIRIKKALE Altus Buzdolabı ServisiKIRIKKALE Altus Derin Dondurucu ServisiKIRIKKALE Altus Çamaşır Makinesi ServisiKIRIKKALE Altus Bulaşık Makinesi ServisiKIRIKKALE Altus Kurutma Makinesi ServisiKIRIKKALE Altus Fırın ServisiKIRIKKALE Altus Set Üstü Ocak ServisiKIRIKKALE Altus Mikrodalga Fırın ServisiKIRIKKALE Altus Klima ServisiKIRIKKALE Altus Termosifon ServisiKIRIKKALE Altus Radyotör ServisiKIRIKKALE Altus Vantilatör ServisiKIRIKKALE Altus Televizyon ServisiKIRIKKALE Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKIRIKKALE Altus Çay Makinesi ServisiKIRIKKALE Altus Su Isıtıcı ServisiKIRIKKALE Altus Mikser ServisiKIRIKKALE Altus Blender ServisiKIRIKKALE Altus Doğrayıcı ServisiKIRIKKALE Altus Tost Makinesi ServisiKIRIKKALE Altus Mini Tost Makinesi ServisiKIRIKKALE Altus Buharlı Ütü ServisiKIRIKKALE Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKIRIKKALE Altus Elektrikli Süpürge ServisiKIRIKKALE Altus Şarjlı Süpürge ServisiKIRIKKALE Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKIRIKKALE Altus Tartı ServisiKIRIKKALE Altus Su Sebili ServisiKIRIKKALE Altus Ankastre Ocak ServisiKIRIKKALE Altus Ankastre Fırın ServisiKIRIKKALE Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKIRIKKALE Altus Ankastre Aspiratör ServisiKIRIKKALE Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.