Altus Servis Kırklareli

  • Teknik ServisAltus Servis Kırklareli
  • AdresKIRKLARELİ
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis KIRKLARELİ

Altus Servis Kırklareli

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın düğmeleri çalışmama sorunu düğme ve fırın kaynaklı oluşan sorunlardan biridir. Mikrodalga fırın yiyecekleri ısıtmama sorunu şebeke voltajlarında meydana gelen düşüklük sonucunda oluşabilmektedir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Öncelikle kolu çıkarıp tekrar yerine iyice oturtun. Mikser arızası elektronik ev aletleri arasında yaygın bir arızaya neden olan ürünlerden biridir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bu problemin önüne geçebilmek için cihaz her kullanıldığında temizlenmelidir. Saç kurutma makineleri ile saç düzleştiricileri özellikle kadınlar tarafından sıklıkla kullanılır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Doğalgazı kontrol edin. Özellikle hor kullanılmış, gerekli temizlik yapılmamış ve emektar diye tabir ettiğimiz eski ocaklarda sıklıkla kullanıcıların karşısına çıkar.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Çatlak söz konusuysa çeşitli yapıştırıcılar ile tamir yapılmamalıdır çünkü bu yapıştırıcılar yakın zamanda tekrar sızıntı yaratabilir. Musluk sularının kullanılması cihazların kısa sürede kireçlenmesine neden olacaktır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablolu süpürgelere kıyasla günümüzde en çok şarjlı yani kablosuz süpürgeler talep görmektedir. Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur. Tank dışında termosifon bağlantılarını ve basınç valflerini de kontrol etmelisiniz.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi kısa devre yapma sorunu cihaz kaynaklı bir sorun olmaktadır. Kişi bilgisi yok ise servisten destek alınması doğru bir davranış olacaktır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Yiyeceklerin karıştırılmasında ve ezilmesinde kullanımı yapılmaktadır. Oldukça hızlı ve kullanımı kolay ürünlerdir.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Ağız kısmı kapalı olacak şekilde sıvı ürünlerin konulması sağlanmalıdır. Oluşan buzlar temizlenmelidir. Buzdolabının Soğutucu Bölmesi Terleme Yapıyor

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Yetersiz elektrik gelmesi de bu tür sorunların nedenleri arasında yer alır. Çamaşır makinesi deterjan alımı yapmıyor sorunu nedenleri arasında su basıncının düşük olması ve deterjan gözünde yer alan klepenin kapalı olması sorunu gelmektedir.Makineye aşırı deterjan konulmuş olabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Öncelikle fişinin prize takılı olduğundan emin olun. Çay makinesi sigortayı arttırıyor sorunu cihazda kısa devre olduğunu göstermektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Hızlı soğutma özelliklerine sahip olan derin dondurucular oldukça kullanışlı ürünlerdir. Derin dondurucular ürünlerin yaz ve kış aylarında uzun süreli saklama koşullarının yaratılmasını sağlar.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Ekranı zarar gören Led Tv için servis çağrılması gerekecektir. Android Led TV Ekranı Çizik Çizik OluyorEkranın ciddi hasar alması ve yenilemede geç kalınması TV ye zarar verecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüye gereğinden fazla su konulmamasına dikkat ediniz. Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık Makinesi Yıkama Yapmıyor Aşırı ses gelmedi durumunda makinenin çalışması durdurulmalıdır. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırın pişirme sırasında çok buhar yapma arızası fırın aylarının olması gereken ayardan çok yükseğe ayarlanması sonucunda da oluşur. Fırın kısa devre yapma sorunu Ntc sensör kaynaklı arızalardan biridir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Sorunun düzelmemesi karşısında servis ile iletişime geçiniz. Suyun çalışma sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Program ayar düğmelerine temassızlık sorunları iptal edilme ve sonlandırma işlemlerinde arızalara neden olacaktır. Yanlış ayar yapılması kazanın dönmemesi e ve makinenin aynı ayarda kalmasına neden olacaktır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Klima sürekli açılıp kapanması sorunu cihazın kısa devre yapması durumlarında ortaya çıkmaktadır. Fanın çalışmama nedenleri arasında yanmış olma ihtimali yüksek bir üründür. Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++KIRKLARELİ Altus Buzdolabı ServisiKIRKLARELİ Altus Derin Dondurucu ServisiKIRKLARELİ Altus Çamaşır Makinesi ServisiKIRKLARELİ Altus Bulaşık Makinesi ServisiKIRKLARELİ Altus Kurutma Makinesi ServisiKIRKLARELİ Altus Fırın ServisiKIRKLARELİ Altus Set Üstü Ocak ServisiKIRKLARELİ Altus Mikrodalga Fırın ServisiKIRKLARELİ Altus Klima ServisiKIRKLARELİ Altus Termosifon ServisiKIRKLARELİ Altus Radyotör ServisiKIRKLARELİ Altus Vantilatör ServisiKIRKLARELİ Altus Televizyon ServisiKIRKLARELİ Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKIRKLARELİ Altus Çay Makinesi ServisiKIRKLARELİ Altus Su Isıtıcı ServisiKIRKLARELİ Altus Mikser ServisiKIRKLARELİ Altus Blender ServisiKIRKLARELİ Altus Doğrayıcı ServisiKIRKLARELİ Altus Tost Makinesi ServisiKIRKLARELİ Altus Mini Tost Makinesi ServisiKIRKLARELİ Altus Buharlı Ütü ServisiKIRKLARELİ Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKIRKLARELİ Altus Elektrikli Süpürge ServisiKIRKLARELİ Altus Şarjlı Süpürge ServisiKIRKLARELİ Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKIRKLARELİ Altus Tartı ServisiKIRKLARELİ Altus Su Sebili ServisiKIRKLARELİ Altus Ankastre Ocak ServisiKIRKLARELİ Altus Ankastre Fırın ServisiKIRKLARELİ Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKIRKLARELİ Altus Ankastre Aspiratör ServisiKIRKLARELİ Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Cumhuriyet, Hürriyet, Köyler, Büyükkarıştıran, Ahmetbey, Evrensekiz, Kırıkköy

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.