Altus Servis Kırşehir

  • Teknik ServisAltus Servis Kırşehir
  • AdresKIRŞEHİR
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis KIRŞEHİR

Altus Servis Kırşehir

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırından uğultu gelme sorunu 3 nedenden dolayı oluşmaktadır. Mikrodalga fırın arızası elektrikli çalışarak yemek pişirmede kullanılan mutfak aletlerinde görülen arızalanma durumlarıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Kartın yanması cihazın çalışmamasına neden olacaktır. Mikserin çalışma sırasında çok ses çıkarması durumunda cihazı düşük randımana almanız gerekebilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Bunun nedeni ise saç ve kıl gibi unsurların motor şaftının dönmesini engellemesidir. Düzleştirici çalışmama ve açılmama sorunu çok fazla görülen arızalar arasında yer almaktadır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Set üstü ocaklarda çakmak çakıyor ancak alev alma oluşmuyorsa ocak başlıklarını yerlerinden çıkartarak bir fön yardımı ile kısık ayarda kurutun. Daha sonra ocak gözlerini iyi bir şekilde kurutun.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcı aşırı sesli çalışma arızası rezistans kaynaklı bir sorun olabilmektedir. Su ısıtıcının içinde leke oluşumu herhangi bir sorun değildir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Hatalar ve arızalar karşısında bilgi sahibi olmak arıza çözümleri için önem taşımaktadır. Kablosuz süpürgede kırmızı ve mavi ışığın yanıp sönmesi arızası genel olarak cihazı şarj eden alet ve kablolar ile ilgili bir sorunun olduğunu göstermektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Rezistansta bulunan flanşın arızalanması bu arızasının tekrarlanmasına neden olur. Termosifon aşırı ısınma yapma sorunu sırasında cihaz çalışmayı durduracaktır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Tost Makinesi Az Isıtma Yapıyor

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bu sayede sıçramanın önüne geçilecektir. Motorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı ve derin dondurucu bölmesine sıcak bir ürün konulması buzdolabının iç sıcaklığını etkilemektedir. Cihazın dinlenme sırasında oluşan buzlar erimeye başlayarak oluk kanalının tıkalı olması durumunda su akıtmaya başlar. Ürünleri soğuk bir şekilde konulması gerekir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır makinesi deterjan gözünden köpük gelme sorunu çok sık yaşanmaktadır. Makine kayışlarında meydana gelen esneme ve bozulmalar sesli çalışmaya neden olabilmektedir.Servis çağırılarak sigorta atmasına neden olan sorunun çözümü en kısa sürede yapılmalıdır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir. Cihaza gelen elektrik hatları kontrolü yapılmalıdır.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Dondurucunun içini n temizlenmesi ve ürünlerin doğru bir şekilde konulması tavsiye edilir.Kullanılan marka ve modele göre değişmektedir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmayan kullanıcıların bir servis çağırması tavsiye edilir. Android Led TV ÇalışmıyorKontrolleri yapınız.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Arızanın sürekli devam etmesi durumunda mutlaka zaman kaybı olmadan bir servis çağırılmalıdır. Motor üzerinde su keçeleri bulunmaktadır. Bulaşık makinesi tuşları çalışmama arızası genel olarak uzun süreli makine kullanımında karşılaşılan bir arıza türüdür.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Cihazı çalıştırmadan önce servisi arayın.Erken arıza tespitinde parça değişimi gerekli görülürse değişimi yapılmalıdır.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahve eklemenin unutulması ve makinenin çalıştırılmaya başlanması da arıza ışığının yanmasına neden olacaktır. Açma kapama sonrasında buhar çıkışı ve çalışma ışığının yandığını kontrol ediniz.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Islak ve nemli kıyafetlerin kurutulma işlemleri sonrasında lif yuvasında kıyafetlerden lifler birikir. Kurutma Makinesi Sensör Arızası

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır. Klima hava üflemiyor sorunu klimalarda karşılaşılan yaygın problemlerden bir tanesidir.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++KIRŞEHİR Altus Buzdolabı ServisiKIRŞEHİR Altus Derin Dondurucu ServisiKIRŞEHİR Altus Çamaşır Makinesi ServisiKIRŞEHİR Altus Bulaşık Makinesi ServisiKIRŞEHİR Altus Kurutma Makinesi ServisiKIRŞEHİR Altus Fırın ServisiKIRŞEHİR Altus Set Üstü Ocak ServisiKIRŞEHİR Altus Mikrodalga Fırın ServisiKIRŞEHİR Altus Klima ServisiKIRŞEHİR Altus Termosifon ServisiKIRŞEHİR Altus Radyotör ServisiKIRŞEHİR Altus Vantilatör ServisiKIRŞEHİR Altus Televizyon ServisiKIRŞEHİR Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKIRŞEHİR Altus Çay Makinesi ServisiKIRŞEHİR Altus Su Isıtıcı ServisiKIRŞEHİR Altus Mikser ServisiKIRŞEHİR Altus Blender ServisiKIRŞEHİR Altus Doğrayıcı ServisiKIRŞEHİR Altus Tost Makinesi ServisiKIRŞEHİR Altus Mini Tost Makinesi ServisiKIRŞEHİR Altus Buharlı Ütü ServisiKIRŞEHİR Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKIRŞEHİR Altus Elektrikli Süpürge ServisiKIRŞEHİR Altus Şarjlı Süpürge ServisiKIRŞEHİR Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKIRŞEHİR Altus Tartı ServisiKIRŞEHİR Altus Su Sebili ServisiKIRŞEHİR Altus Ankastre Ocak ServisiKIRŞEHİR Altus Ankastre Fırın ServisiKIRŞEHİR Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKIRŞEHİR Altus Ankastre Aspiratör ServisiKIRŞEHİR Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis,

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.