Altus Servis Kızıltepe Mardin

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Kızıltepe Mardin
  • AdresMardin, Kızıltepe
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Kızıltepe Mardin

Altus Servis Kızıltepe Mardin

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırın içinde kıvılcım oluşması sorunu fırın içerisinde yanlış ürünler ve kapların kullanımı ile ilgilidir. Bu üç durum cihazın hava akışının engellenmesine ve uğultulu çalışmasına neden olur.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bu yüzden cihazı aralıksız olarak çalıştırmak yerine belirli aralıklar ile çalıştırarak soğumasını sağlamanız gerekmektedir. Eğer mikserde farklı seviyeler bulunuyor ancak çalışma sırasında tek bir seviye üzerinden çalışma yapıyorsa bu durumda mikserin kademe ayarlayıcısı ile motor arasındaki bağlantılarda sorun meydana gelmiş olabilir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Kullanıcının bu noktada yapabileceği pek bir işlem yoktur. Cihazın prize tam takılı olduğundan da emin olunmalıdır.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Çakmak ateşleme yapıyor ancak aniden sönüyorsa doğalgaz vanası arızalı ve kapalı olabilir. Eğer ocağınız hala yanmıyorsa teknik servisten destek alın.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Oldukça pratik, hızlı ve kullanışlı ürünlerdir. Cihazda kireç oluşumu söz konusuysa yine cihaz çalışmayabilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Fırça üzerinde biriken toz, kir ve saç kalıntılarını mutlaka temizleyin. Max konuma gelmeden önce haznenin boşaltılması gerekmektedir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Sigortanın açık konumda olduğundan emin olduktan sonra termosifonunuzu çalıştırın. Aşırı ısınma cihazın uzun süreli kullanımlarda oluşan arızalardır.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın güç kaynakları ve iç aksanları kontrol edilmelidir. En yaygın sorunlardan birisi pişirme rezistansında sorun gelmesidir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Bu yüzden blenderin kullanımı sırasında başka bir prize takarak çalışma sistemi kontrol edilmelidir. Blender Çalışırken Koku Yayıyor

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı kapaklarının yeterince kapanmaması buzdolabından ötme sesi çıkmasına ve ünlem işaretinin yanmasına sebep olacaktır. Buzdolabı Motoru Devreye GirmiyorSorun devam ederse teknik servis aranmalıdır.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makinenin birkaç kez su alıp boşaltması sağlanmalıdır. Çamaşır makinesi sıkma sırasında çok sarılma sorunu makinede bulunan taşıyıcı ayaklarda dengenin bozulması sonrasında oluşan haftalardır. Makineyi taşıyan ayaklar dengede olmayabilir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay Makinesi Hata Veriyor Çay Makinesi Çalışmıyor

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin dondurucu arızadan çıkmama sorunu çok yaygın olarak kullanım sırasında görülen arıza türleridir. Kompresör içinde bulunan çalışma rölesinin kontrolü sağlanmalıdır.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Yeşil ışık yanmadı sonrası da televizyon ilk olarak yeniden kurulum yapmaya başlayacaktır. Android Led TV arızası günümüzde hemen herkesin yaygın olarak karşılaştığı sorunlar arasında yer almaktadır. Televizyon ekranın sağında, solunda yada arkasında bir açma kapama tuşu var ise o tuş üzerinden kapanmış olacaktır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Arıza çeşitlerine göre gerekli destek ve yardım da alınmalıdır. Buharlı Ütü Gözenekleri Tıkandı

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Aşırı ses çıkmadı durumunda makinede bulunan pompanın kontrolü sağlanmalıdır. Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Bulaşık makinesi yıkama sırasında uğultu gelme sorunu arıza kaynaklı bir sorun olmamaktadır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Parça değişimine gidilmelidir. Fırın İçinden Ses Geliyor

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Damlama tepsinin altı kontrol edilmelidir. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi sıcaklık aylarının 5 derece ile 35 derece arasındaki ortamlara konulması gerekir. Sensör arıza katında yeniden açma kapama yapınız.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır. Ekovat parçasına da bakılması gerekebilir. Fan motorunda kısa devre oluşma durumları karşısında da klima sigortası sürekli atmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++Mardin Kızıltepe Altus Buzdolabı ServisiMardin Kızıltepe Altus Derin Dondurucu ServisiMardin Kızıltepe Altus Çamaşır Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Altus Bulaşık Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Altus Kurutma Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Altus Fırın ServisiMardin Kızıltepe Altus Set Üstü Ocak ServisiMardin Kızıltepe Altus Mikrodalga Fırın ServisiMardin Kızıltepe Altus Klima ServisiMardin Kızıltepe Altus Termosifon ServisiMardin Kızıltepe Altus Radyotör ServisiMardin Kızıltepe Altus Vantilatör ServisiMardin Kızıltepe Altus Televizyon ServisiMardin Kızıltepe Altus Türk Kahve Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Altus Çay Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Altus Su Isıtıcı ServisiMardin Kızıltepe Altus Mikser ServisiMardin Kızıltepe Altus Blender ServisiMardin Kızıltepe Altus Doğrayıcı ServisiMardin Kızıltepe Altus Tost Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Altus Mini Tost Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Altus Buharlı Ütü ServisiMardin Kızıltepe Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiMardin Kızıltepe Altus Elektrikli Süpürge ServisiMardin Kızıltepe Altus Şarjlı Süpürge ServisiMardin Kızıltepe Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiMardin Kızıltepe Altus Tartı ServisiMardin Kızıltepe Altus Su Sebili ServisiMardin Kızıltepe Altus Ankastre Ocak ServisiMardin Kızıltepe Altus Ankastre Fırın ServisiMardin Kızıltepe Altus Ankastre Davlumbaz ServisiMardin Kızıltepe Altus Ankastre Aspiratör ServisiMardin Kızıltepe Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Kızıltepe, Köyler, Şenyurt, Dikmen, Gökçe, Yüceli

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.