Altus Servis Kocaeli

  • Teknik ServisAltus Servis Kocaeli
  • AdresKOCAELİ
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis KOCAELİ

Altus Servis Kocaeli

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Mikrodalga fırının çalışması normaldir ancak ısıtma sorunu oluşur. Dokunmatik yüzeyli bir mikrodalga fırında yüzey kontrolü ve ayar kontrolü yapılmalıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bir anda sertleşen yiyecekler mikserin toplam gücünü aşıyor olabilir. Bu tür arızalarının ne kadar sıklıkla oluştuğunun bilinmesi önemlidir.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

En çok kullanılan ürünler arasında saç kurutma makineleri ve düzleştiriciler bulunmaktadır.Düzleştiricim Çalışmıyor ve Açılmıyor

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocağınızın çalışmamasını bu şekilde basit kontroller yaparak halledebilirsiniz. Bujinin de yerimden çıkartılarak kurtulması gerekir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Kireçlenmenin en büyük nedenleri arasında şebeke suyunun kullanımı vardır. Rezistanslar arızalanan ve değiştirilmesi gereken parçalardır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Kablosuz Süpürge Tozları Çekemiyor Bununla beraber süpürgenizin çekiş gücü de düşürülmüş olabilir.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifonların ilk kurulumları sırasında topraklama hattının yanlış bağlanması sonucu da cihaz üzerinden kaçaklar meydana gelecektir. Kimi durumlarda termosifonlarla alakalı sıklıkla arızalar meydana gelebilmektedir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tam kapanmayan yüzeylerin teması olmayacağı içi ısıtma yapmaz. Bunun yanında güvenli kapatmama, kilitleme düğmesinin havada kalması ve fişten kaynaklı sorunlar da olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blenderın gücüne ve yapısına uygun yiyecekler için kesme işlemi yapılmalıdır. Soğuma sonrasında da alet çalışmıyorsa motorunda kalıcı hasar meydana gelmiş olabilir, teknik servis desteği almalısınız.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Kontroller yapılarak servis ile iletişim sağlayın. Oluşan bir hata ve sorun ürünlerin çalışma kapasitesini de etkilemektedir. Yiyeceklerin saklama koşullarının doğru bir şekilde yapılması buzdolabının uzun ömürlü olmasını da etkilemektedir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

. Aşırı deterjan konulması durumlarında su sızıntısı ve köpük gelme sorunlarına neden olur. . Pompa filtresinde tıkanıklık olabilir. Makine gürültülü çalışıyor sorunu nedenleri arasında çamaşır makinesinin ayaklarının dengede olmaması ve yük oranının az olması sese neden olur.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Genel olarak ekranda çıkan hataların kodu markaya göre değişebilir. Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Kullanıcı tarafından gerekli olan kontroller yapılmalıdır. Sigorta kutusunun atıp atmadığını kontrol ediniz.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Led TV de bu sorunun sıklıkla yaşanması devam ediyorsa zaman kaybetmeden teknik servisle iletişime geçmeniz önerilir. Android Led Tv çalışmama arızası nedenleri arasında televizyona güç gelmeme ve elektrik fişine yakılmaması durumunda ortaya çıkmaktadır. Açma kapama tuşuna basarak ekranda yeşil ışık yanıncaya kadar tuşlara basmaya devam etmeniz gerekecektir.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

İlk olarak ütü tabanını temizleyin. Maksimum su dolum çizgisine kadar su koyunuz.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur. Ev ortamındaki sigortanın kontrolü yapılmalıdır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Fırının İçine Su DöküldüSorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Kahve makinesi kahveleri çok hızlı dağıtma yapma sorunu nedenleri arasında öğütme ayarının istenilen seviyede olmaması bu arızanın oluşmasına neden olmaktadır.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi kazan dönmeme sorunu parçalı arızalardan meydana gelebilmektedir. Kurutma makineleri hassas cihazlar arasında yer almaktadır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Klima hava filtresinde yaşanan tıkanıklar da ortamın yeteri kadar soğumamasına neden olmaktadır. Topraklama olmayan yapılarda kısa süre içerisinde klimanın sürekli şalteri atmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++KOCAELİ Altus Buzdolabı ServisiKOCAELİ Altus Derin Dondurucu ServisiKOCAELİ Altus Çamaşır Makinesi ServisiKOCAELİ Altus Bulaşık Makinesi ServisiKOCAELİ Altus Kurutma Makinesi ServisiKOCAELİ Altus Fırın ServisiKOCAELİ Altus Set Üstü Ocak ServisiKOCAELİ Altus Mikrodalga Fırın ServisiKOCAELİ Altus Klima ServisiKOCAELİ Altus Termosifon ServisiKOCAELİ Altus Radyotör ServisiKOCAELİ Altus Vantilatör ServisiKOCAELİ Altus Televizyon ServisiKOCAELİ Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKOCAELİ Altus Çay Makinesi ServisiKOCAELİ Altus Su Isıtıcı ServisiKOCAELİ Altus Mikser ServisiKOCAELİ Altus Blender ServisiKOCAELİ Altus Doğrayıcı ServisiKOCAELİ Altus Tost Makinesi ServisiKOCAELİ Altus Mini Tost Makinesi ServisiKOCAELİ Altus Buharlı Ütü ServisiKOCAELİ Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKOCAELİ Altus Elektrikli Süpürge ServisiKOCAELİ Altus Şarjlı Süpürge ServisiKOCAELİ Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKOCAELİ Altus Tartı ServisiKOCAELİ Altus Su Sebili ServisiKOCAELİ Altus Ankastre Ocak ServisiKOCAELİ Altus Ankastre Fırın ServisiKOCAELİ Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKOCAELİ Altus Ankastre Aspiratör ServisiKOCAELİ Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Gebze, Köyler, Güzeltepe

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.