Altus Servis Konak İzmir

  • Teknik ServisAltus Teknik Servis Konak İzmir
  • Adresİzmir, Konak
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis Konak İzmir

Altus Servis Konak İzmir

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Arızalı parça teşhisi için servisten yardım alınmalıdır. Üçüncü neden ise magretronun bozulmasıdır.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Bazı elektrikle çalışan cihazlarda sürekli kullanım sırasında donma ve çalışmama durumu enerji kesintisi ile birlikte olmaktadır. Mikser Çalışma Yapmıyor

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Elektrik geriliminin uygun olmaması durumlarında da makine açılmaz ve çalışmaz. Bunun yanı sıra saç ve kıl gibi unsurların birikmesi sonucu da yanık kokusu gelebilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Ocak gözünün tam olarak yerine oturmasına dikkat edin. Set üstü ocağın aniden sönme sorunu sık görülen arızalar dan biridir.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Su ısıtıcısı kaynatmadan kapanma durumunda rezistans sisteminde sorun olabilir. Cihaz içinde yer alan emniyet ventiline kum ve benzeri ürünlerin kaçma ihtimali de arızaya neden olacaktır.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Aynı zamanda tek parça oldukları için oldukça hafif ve portatiftirler. Süpürge, kablosuz süpürge arızası yaygın kullanım alanına sahip süpürgelerde ortaya çıkan arızaların farklı kodları ve oluşum nedenleri bulunmaktadır.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Termosifon Elektrik Kaçakları Var O yüzden kullanıcı açısından yapılacak pek bir şey yoktur.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Cihazın fişi takılı ve evde elektrik var ise tost makinesinin çıkışına bir başka cihaz bağlanarak aynı şekilde çalıma durumu kontrol edilmelidir. Elektrik gelip gelmediğinin kontrolü yapılmalıdır.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Blender Motorundan Yanık Kokusu GeliyorMotorda yanma kokusunun alınması durumunda elektrikten çekilerek blender bırakılmalıdır.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Buzdolabı buz tutma sorunu oluşum nedenleri arasında buzdolabının derecesinin ve aylarının yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. Buzdolabına derin dondurucu kısmında oluşan buzlanmalar sonrasında da kapak buza yapılarak kapağın açılması engellenir. Çok sayıda buzdolabı kullanıcısı buzdolabının arkasını kontrol etmez.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Makine alınan suyu hemen boşaltıyor sorunu çamaşır makinelerinde çok sık meydana gelmektedir. Yabancı cisim hortum içerisinde tıkanıklığa neden olabilir.Bazı durumlarda alınan su anında boşaltılır.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Bu durumu çözmek için suyun 99 dereceye ulaşmasını beklemelisiniz. Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Derin Dondurucum Aşırı Soğutma YapıyorÇalıştırma rölesinde yanık oluşması durumunda hemen müdahale edilip değiştirilmesi gerekir.

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Android Led Tv çok yavaş açılma sorunu genellikle akıllı ve LCD televizyonlarda en çok görülen sorunlardan biridir. Android Led TV Çalışma Sonrası Hemen KapanıyorAndroid Led TV Çok Yavaş Açılıyor

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Buharlı ütüler evlerde en çok kullanımı yapılan elektronik ürünlerin başında gelmektedir. Kullanılan su konusunda dikkatli olunması ve içme suyu kullanılması önerilir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi su alması ve elektrik gitmemesi sorunu makine motorunda meydana gelen arızalardan kaynaklanmaktadır. Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz servisi bekleyiniz.Başka ve yeni bir şarj ürünü makineye takılarak kontrolü sağlanır.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

Kullanım sırasında su dökülmesi ile birlikte hemen fişi çekilmelidir. Bu Harun pişirme sırasında enerjiden tasarruf sağlamak amacıyla oluştuğu bilinmektedir.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Kahveyi ince bir şekilde öğüterek makineye yerleştirilmesi gerekir. Kahve Makinesi Kırmızı Işık Arızası

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Kurutma makinesi ısınma yapmama sorunu program ayarları sonucu oluşan arızalar arasında yer alır. Makine içinde yer alan termostat üzerinde meydana gelen arızalar da cihazın kazan dönmesini engelleyen sorunlardır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Pislik, toz, kir ve tıkanıklık temizlenmelidir. Kondansatörün kirli olması ve uzun süre temizlenmemesi de cihazın sürekli açılıp kapanmasına neden olmaktadır. Klimadan çıkan havanın yeteri kadar soğuk olmaması ve ortam ısının yükselmesinin birkaç nedeni bulunmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++İzmir Konak Altus Buzdolabı Servisiİzmir Konak Altus Derin Dondurucu Servisiİzmir Konak Altus Çamaşır Makinesi Servisiİzmir Konak Altus Bulaşık Makinesi Servisiİzmir Konak Altus Kurutma Makinesi Servisiİzmir Konak Altus Fırın Servisiİzmir Konak Altus Set Üstü Ocak Servisiİzmir Konak Altus Mikrodalga Fırın Servisiİzmir Konak Altus Klima Servisiİzmir Konak Altus Termosifon Servisiİzmir Konak Altus Radyotör Servisiİzmir Konak Altus Vantilatör Servisiİzmir Konak Altus Televizyon Servisiİzmir Konak Altus Türk Kahve Makinesi Servisiİzmir Konak Altus Çay Makinesi Servisiİzmir Konak Altus Su Isıtıcı Servisiİzmir Konak Altus Mikser Servisiİzmir Konak Altus Blender Servisiİzmir Konak Altus Doğrayıcı Servisiİzmir Konak Altus Tost Makinesi Servisiİzmir Konak Altus Mini Tost Makinesi Servisiİzmir Konak Altus Buharlı Ütü Servisiİzmir Konak Altus Buhar İstasyonlu Ütü Servisiİzmir Konak Altus Elektrikli Süpürge Servisiİzmir Konak Altus Şarjlı Süpürge Servisiİzmir Konak Altus Saç Kurutma Makinesi Servisiİzmir Konak Altus Tartı Servisiİzmir Konak Altus Su Sebili Servisiİzmir Konak Altus Ankastre Ocak Servisiİzmir Konak Altus Ankastre Fırın Servisiİzmir Konak Altus Ankastre Davlumbaz Servisiİzmir Konak Altus Ankastre Aspiratör Servisiİzmir Konak Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Yenişehir, Gürçeşme, Gültepe, Pasaport, Alsancak, Kahramanlar, Basmane, Kemeraltı, Konak, Eşrefpaşa, Küçükyalı, Güzelyalı, Köyler

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.