Altus Servis Konya

  • Teknik ServisAltus Servis Konya
  • AdresKONYA
  • Telefon Numarası0850 210 0 888
  • Çalışma SaatleriÇağrı Merkezinden Bilgi Alabilirsiniz

FİRMAYA MAİL GÖNDER

Firma Hakkında

Altus Teknik Servis KONYA

Altus Servis Konya

Altus Yetkili Servis hizmetleri; Altus tarafından verilmektedir. Size en yakın servisi öğrenmek ve kayıt bırakmak için Tel: 0850 210 0 888 arayınız, Bulunduğunuz bölgede servis olmayabilir

Altus Mikrodalga Fırın Teknik Servis

Bu oran altında mikrodalga fırınlar ısıtma sorunu yaşayabilir. Sürekli durma sorunun giderilmesi için kapı anahtarının başarılı bir şekilde çalışması için yenisi ile değiştirilmesi gerekir.

ALMD 20, ALMD 15
Altus Mikser Arızaları ve Tamiri Teknik Servis

Mikserin tek kolunun çalışması ilgili yuvanın tıkanması, kolun tam oturmaması veya motordaki dağıtıcı parçaların arızalanmasından kaynaklanabilir. Kişilerin elektronik ürünlere bilgileri dışında dokunmaları ve tamir etmeleri tehlikeli sonuçların oluşmasına neden olacaktır.

ALSM 770 B
Altus Saç Kurutma ve Düzleştirici Arızaları Teknik Servis

Cihazın prize tam takılı olduğundan da emin olunmalıdır. Saç düzleştiriciniz yeterli ısıya gelmiyorsa rezistanslar zarar görmüş olabilir.

AL 707 G, AL 704
Altus Set Üstü Ocak Teknik Servis

Yerine tam oturmayan gözlerde gaz çıkışı olmayacaktır. Ocağınıza gaz gelmiyorsa kontrol etmeniz gereken birkaç nokta var.

AL 83 GSD, AL 93 G, ALA 185 GBD, ALA 182 GID
Altus Su Isıtıcı Teknik Servis

Isıtmaya yardımcı olan direncin bozulması da ısıtmama sorununa neden olacaktır. Cihaz için bir servisten destek alınması önerilir.

AL 728 I, AL 729
Altus Süpürge, Kablosuz Süpürge Arızaları Teknik Servis

Bu süpürgeler şarjlı olduklarından ötürü kolayca tek seferde evi süpürmenizi sağlar. Özellikle son zamanlarda en çok talep gören süpürgeler ise kablosuz yani şarjlı süpürgeler oldu.

AL 606 SM, AL 665 P, AL 767, AL 616
Altus Termosifon Teknik Servis

Aynı arıza tekrar ediyor ise resetlemeyi deneyin. Ancak bazı durumlarda termostatlar hasar görebilir ve bozulabilir.

AL 865 L, AL 880 L, AL 11 TF, AL 16 A
Altus Tost Makinesi Teknik Servis

Tost makinesi az ısıtma yapma sorunu ürünün doğru bir şekilde ayarının yapılmamasından ve kapağının tam olarak kapatılmamasından kaynaklı sorunlar arasında yer almaktadır. Düğme çalışmadığında makine hiç çalışmayabilir veya ısı ayarı yapmak güç olabilir.

AL 758 M, AL 755 B, AL 757 TOSTİ
Altus Blender Teknik Servis

Başlık değişimi ve kapak değişimi yapılmalıdır. Blender bıçağı kesmiyor sorunu uygun olmayan yiyecekleri parçalama sırasında görülür.

ALSM 739 B, ALSM 736 B, ALSM 780 B
Altus Buzdolabı Teknik Servis

Dondurucu kontrolünü sağlayarak sorunu bulmaya çalışın. Elektrik hatlarına elektrik gelip gelmediğine bakılmalıdır.Evlerin en çok kullanılan ürünleri arasında yer alan bu ürünlerde an sorunlar kişi tarafından da giderilebilir.

AL 375 X, AL 345 B
Altus Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Çamaşır Makinesi Suyu BoşaltamıyorÇamaşır Makinesi Deterjan Alımı YapmıyorMakine çalışması esnasında yıkama sırasında su alımı gerçekleştirmektedir.

AL 8100 D, AL 6100 ML
Altus Çay Makinesi Teknik Servis

Çay makinesi suyu ısıtmıyor sorunu yaygın görülen hataların başında geliyor. Günümüzde keyif saatlerinin vazgeçilmezi olan lezzetli çaylar için önemli olan çay makineleri belirli durumlarda arıza verebilmektedir.

AL 796 S, AL 795 I
Altus Derin Dondurucu Teknik Servis

Kompresörün ara ara çalışması ve çalışmaması durumunda ses gelmeye başlar.Derin Dondurucum Aşırı Soğutma Yapıyor

AL 2230 A++, AL 2230 A++
Altus Android Led TV Teknik Servis

Modun açık olması belirli süre açık tutulduktan sonra televizyonun kendiliğinden kapanmasına neden olacaktır. Televizyon panellerinde arızalanması ve hasar alma durumlarında kart değişimi ve panel değişimine gidilmesi gerekir. Birçok arıza oluşumu ve çözümü için online arama motorunda araştırma yapılmaktadır.

AL24L 4950 4B, AL40L 6925 4B SMART
Altus Buharlı Ütü Teknik Servis

Ütüleme sırasında kullanılan sularda bulunan mineral kaynaklı tıkanmalar oluşmaktadır. Buharlı ütü arızası en çok kullanılan ürünlerden biri olan ütülerde görülen arızaların oluşum nedenleri farklılık göstermektedir.

AL 719, AL 718, AL 720
Altus Bulaşık Makinesi Teknik Servis

Bulaşık makinesi yıkama yapmama sorunu elektronik bir parça arızası kaynaklı olabilir. Bir servis ile görüşme sağlayarak destek talep ediniz.Ahşap ürünlerde meydana gelen ayrılma durumunda yıkama ve su girişi sırasında parçaların hazineyi engelleyecek şeklide düşme gerçekleştirmesi sesli çalışmasına neden olur.

AL 413 C, AL 445 NIX, ALA 404 I
Altus Fırın Teknik Servis

İlk olarak fırına elektrik gelmesini engelleyin. Sorun sürekli devam ediyor ise zaman kaybı olmadan servis ile görüşme sağlayarak sorunu ve desteğini isteyin.

AL 555 GS, AL 555 GD, ALA 133 B, ALA 137 W
Altus Kahve Makinesi Teknik Servis

Suda bir sorun olmaması karşısında kahvenin öğütme ayarının çok ince yapılması sorun oluşumuna neden olacaktır. Kahve oranı kontrol edilmelidir.

AL 799 TKM, AL 797 G
Altus Kurutma Makinesi Teknik Servis

Arıza sürekli devam etmesi durumunda zaman kaybı olmadan servis çağırın.Uygun bir sıcaklığa sahip bir ortam içinde kurutma makinesini kullanımı yapılmalıdır.

AL 82 IC, AL 81 YB
Altus Klima Teknik Servis

Parça ve ürün kullanımından kaynaklanan arızalar uzun süre devam edebilmektedir. Klima soğutma yapmıyor sorunu özellikle yaz dönemlerinde klimaların aşırı kullanımı ile ortaya çıkan problemler arasında yer almaktadır. Ekovat arızalı olması durumunda klimada ses yükselmesi sorunu yaşanmaktadır.

ALK 9020 A++, ALK 1820 A++KONYA Altus Buzdolabı ServisiKONYA Altus Derin Dondurucu ServisiKONYA Altus Çamaşır Makinesi ServisiKONYA Altus Bulaşık Makinesi ServisiKONYA Altus Kurutma Makinesi ServisiKONYA Altus Fırın ServisiKONYA Altus Set Üstü Ocak ServisiKONYA Altus Mikrodalga Fırın ServisiKONYA Altus Klima ServisiKONYA Altus Termosifon ServisiKONYA Altus Radyotör ServisiKONYA Altus Vantilatör ServisiKONYA Altus Televizyon ServisiKONYA Altus Türk Kahve Makinesi ServisiKONYA Altus Çay Makinesi ServisiKONYA Altus Su Isıtıcı ServisiKONYA Altus Mikser ServisiKONYA Altus Blender ServisiKONYA Altus Doğrayıcı ServisiKONYA Altus Tost Makinesi ServisiKONYA Altus Mini Tost Makinesi ServisiKONYA Altus Buharlı Ütü ServisiKONYA Altus Buhar İstasyonlu Ütü ServisiKONYA Altus Elektrikli Süpürge ServisiKONYA Altus Şarjlı Süpürge ServisiKONYA Altus Saç Kurutma Makinesi ServisiKONYA Altus Tartı ServisiKONYA Altus Su Sebili ServisiKONYA Altus Ankastre Ocak ServisiKONYA Altus Ankastre Fırın ServisiKONYA Altus Ankastre Davlumbaz ServisiKONYA Altus Ankastre Aspiratör ServisiKONYA Altus Ankastre Bulaşık Servisi

Altus Yetkili Servis, Zafer, Sille, Şems, Nalçacı, Fatih, Cumhuriyet, Aydınlık, Hocacihan, Bosna, Yükselen, Köyler, Tepeköy

Bu makale için verilen puan
Bu makaleye bir puan verin
[Total: 0 Average: 0]

Kampanya & İlanlar

Henüz bir ilan eklenmemiş

Firma Haberleri

Henüz bir haber eklenmemiş

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

%d blogcu bunu beğendi:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.